PDA

View Full Version : Да обсъдим този въпрос/проблем !



Fireatwill
05-13-2011, 16:17
Предполагам сте чували някой да казва "Нямам шанс с нея" или други разновидности на този израз.Та, с няколко мои приятели поговорихме на тая тема, но ще бъде интересно ако го обсъдим тук! Според вас всеки ли имаш шанс с всяка (така да се каже) и дори и най-неочакваният, да кажем от не "най-готините" според стандартите в училищата има шанс с едно момиче, което всички харесват и може да има когото поиска (уникална красавица)? В момента съм точно в такава ситуация иии така! Виждали сме по разни тийн комедии, как някакъв "не-готин" накрая с невероятна мацка! Исках още неща да напиша, но за първия пост са достатъчни и тези. Мнения?

SmilezZz
05-13-2011, 16:23
да кажем от не "най-готините" според стандартите в училищата има шанс с едно момиче, което всички харесват и може да има когото поиска (уникална красавица)?
Напълно възможно е.. Все пак любовта не опира до външния вид.. Той не е от значение..

Grommash
05-13-2011, 16:24
Всеки има шанс с момиче от такъв тип. Друг е въпроса дали момичето и стиска да е с момче от типа "не толкова готин". На пръв поглед може да ти изглежда вървежна, но в последствие ако се опознаете да се окаже съвсем друг човек. :) Винаги съм казвал че първото впечатление е най-важно, но също така и да не отговаря на човека. :P

mnogoznaikO
05-13-2011, 16:27
Има неща които могат да преобърнат живота ти на 180 градуса . Такова нещо като "нямаш шанс с нея" няма. Човек е способен да се променя. Дори и най-сдухания да си , можеш да се промениш и да станеш пич от класа. Въпрос е да искаш да се промениш и да имаш нужната воля ! Ако наистина търсиш и желаеш промяната , начина за постигането на желаната промяна е в главата ти !

BlindedAngel
05-13-2011, 16:28
Не всеки има шанс с най - хубавата.Има нещо като йерархия.Пичовете с кифлите, обикновените с обикновените момичета,непривлекателнит с... и т.н...Винаги има и изключения разбира се, но г/д така стоят нещата.После идва ролята на характера - дали ще си паснете, дали ще допаднеш на момичето, а ако е някой абсолютен задръстеняк дето не може да каже 2 приказки на кръст и да води някакъв разговор, забрави някоя мацка с високо самочувствие да обърне внимание, камо ли да бъдете заедно... 8)

Hilary_
05-13-2011, 16:30
За всеки си е индивидуално ..

Fireatwill
05-13-2011, 16:30
Да, и според мен до някаква степен е така! Но все пак и външният вид играе роля (особено в моето поколение) ... Мисълта ми е, някакви готини, популярни пичове ми се струва че най-големите красавици тях ги харесват... Не изключвам възможността тези момчета вътрешно да са добри така да се каже! Един от основните проблеми - всеки я желае, защо би поискала да бъде с мен ? Но малко се отклоних - да се коцентрираме върху общата картина!

Fireatwill
05-13-2011, 16:32
Не всеки има шанс с най - хубавата.Има нещо като йерархия.Пичовете с кифлите, обикновените с обикновените момичета,непривлекателнит с... и т.н...Винаги има и изключения разбира се, но г/д така стоят нещата.После идва ролята на характера - дали ще си паснете, дали ще допаднеш на момичето, а ако е някой абсолютен задръстеняк дето не може да каже 2 приказки на кръст и да води някакъв разговор, забрави някоя мацка с високо самочувствие да обърне внимание, камо ли да бъдете заедно... 8)

Именно за тази йерархия говоря! Но изобщо не съм задръстеняк - даже обратното според мен и други ...

mnogoznaikO
05-13-2011, 16:35
Не всеки има шанс с най - хубавата.Има нещо като йерархия.Пичовете с кифлите, обикновените с обикновените момичета,непривлекателнит с... и т.н...Винаги има и изключения разбира се, но г/д така стоят нещата.После идва ролята на характера - дали ще си паснете, дали ще допаднеш на момичето, а ако е някой абсолютен задръстеняк дето не може да каже 2 приказки на кръст и да води някакъв разговор, забрави някоя мацка с високо самочувствие да обърне внимание, камо ли да бъдете заедно... 8)

Напротив, всеки има шанс.... Всеки който се е разграничил от социалното програмиране има шанс.

“За да имам красива, умна и стойностна жена до себе си трябва да изглеждам като Брад Пит и да имам парите на Бил Гейтс”.
Алтернативно:
“- Трябва да съм висок
- Да съм хубав
- Да съм богат
- Да съм интелигентен
- Да имам кола
- Да съм забавен
- Да имам коса
- Да съм кавалер
и т.н.”

Това се нарича социално програмиране.Обществото иска всички ние да вярваме, че за да имаш готина мадама трябва да имаш пари, да си се доказал, да имаш кариера и т.н.
Това не Играта на флирта – обществото лъже. И не, не е лъжа, че парите, кариерата, това да си красив, да имаш кола и другите неща помагат – да имаш готина жена – те наистина помагат. Лъжа е, че тези неща са най-основните компоненти в съблазняването и свалките.

Fireatwill
05-13-2011, 17:03
Не всеки има шанс с най - хубавата.Има нещо като йерархия.Пичовете с кифлите, обикновените с обикновените момичета,непривлекателнит с... и т.н...Винаги има и изключения разбира се, но г/д така стоят нещата.После идва ролята на характера - дали ще си паснете, дали ще допаднеш на момичето, а ако е някой абсолютен задръстеняк дето не може да каже 2 приказки на кръст и да води някакъв разговор, забрави някоя мацка с високо самочувствие да обърне внимание, камо ли да бъдете заедно... 8)

Напротив, всеки има шанс.... Всеки който се е разграничил от социалното програмиране има шанс.

“За да имам красива, умна и стойностна жена до себе си трябва да изглеждам като Брад Пит и да имам парите на Бил Гейтс”.
Алтернативно:
“- Трябва да съм висок
- Да съм хубав
- Да съм богат
- Да съм интелигентен
- Да имам кола
- Да съм забавен
- Да имам коса
- Да съм кавалер
и т.н.”

Това се нарича социално програмиране.Обществото иска всички ние да вярваме, че за да имаш готина мадама трябва да имаш пари, да си се доказал, да имаш кариера и т.н.
Това не Играта на флирта – обществото лъже. И не, не е лъжа, че парите, кариерата, това да си красив, да имаш кола и другите неща помагат – да имаш готина жена – те наистина помагат. Лъжа е, че тези неща са най-основните компоненти в съблазняването и свалките.

Напълно съгласен! Но мисля че в гимназията, нещата стоят по по-различен начин. Все още нито момчетата сме "узрели", нито момичетата.А да, замалко да забравя! Защо същите тези гимназистки, харесват все някакви геобразни фешънчета така да се каже, а например умни (малко или много диви : D) момчета, остават с пръст в уста?

nepowtorima
05-13-2011, 17:03
..Аз мисля, че не е възможно.
Зависи, обаче от обстоятелствата ама - ЕДВАЛИ. 8-)

Fireatwill
05-13-2011, 17:04
..Аз мисля, че не е възможно.
Зависи, обаче от обстоятелствата ама - ЕДВАЛИ. 8-)

Защо мислиш така ?

w0sh
05-13-2011, 17:09
Прост отговор.

Много жени имат нулев шанс с мен във всякакви ституации.
Аз бидейки, част от "всички" опровергавам твърдението на теб и всички романтични наивници.

mnogoznaikO
05-13-2011, 17:13
Не всеки има шанс с най - хубавата.Има нещо като йерархия.Пичовете с кифлите, обикновените с обикновените момичета,непривлекателнит с... и т.н...Винаги има и изключения разбира се, но г/д така стоят нещата.После идва ролята на характера - дали ще си паснете, дали ще допаднеш на момичето, а ако е някой абсолютен задръстеняк дето не може да каже 2 приказки на кръст и да води някакъв разговор, забрави някоя мацка с високо самочувствие да обърне внимание, камо ли да бъдете заедно... 8)

Напротив, всеки има шанс.... Всеки който се е разграничил от социалното програмиране има шанс.

“За да имам красива, умна и стойностна жена до себе си трябва да изглеждам като Брад Пит и да имам парите на Бил Гейтс”.
Алтернативно:
“- Трябва да съм висок
- Да съм хубав
- Да съм богат
- Да съм интелигентен
- Да имам кола
- Да съм забавен
- Да имам коса
- Да съм кавалер
и т.н.”

Това се нарича социално програмиране.Обществото иска всички ние да вярваме, че за да имаш готина мадама трябва да имаш пари, да си се доказал, да имаш кариера и т.н.
Това не Играта на флирта – обществото лъже. И не, не е лъжа, че парите, кариерата, това да си красив, да имаш кола и другите неща помагат – да имаш готина жена – те наистина помагат. Лъжа е, че тези неща са най-основните компоненти в съблазняването и свалките.

Напълно съгласен! Но мисля че в гимназията, нещата стоят по по-различен начин. Все още нито момчетата сме "узрели", нито момичетата.А да, замалко да забравя! Защо същите тези гимназистки, харесват все някакви геобразни фешънчета така да се каже, а например умни (малко или много диви : D) момчета, остават с пръст в уста?


Стоят по различен начин да , но като свърши училището и ти се наложи ВЕЧЕ да мислиш наистина за живота - на къде да се насочиш на къде да поемеш, започваш да се усещаш много повече за нещата.

Отговор на въпроса ти : Защото една тъпа п***а с 1 тон грим и огромни очила които закриват 60% от лицето и (че и повече) не заслужава такова момче.
Ае мога да пиша много , но едва ли мн хора ще ме разберат :д боли ме фара де... аз си знам че съм прав 8)

Fireatwill
05-13-2011, 17:30
В моят конкретен случай става въпрос за гимназията. Момичето не е от онези тъпи кифли, но изобщо не е противоположното! И стои въпросът с онази йерархия. :S

mnogoznaikO
05-13-2011, 17:33
Хубу ай казвай направо к'во искаш от момичето ? к'во се обясняваш тук 1 час >>>>>

windowlicker
05-13-2011, 17:40
"Защо същите тези гимназистки, харесват все някакви геобразни фешънчета така да се каже, а например умни (малко или много диви : D) момчета, остават с пръст в уста?"

А ти защо харесваш такива гимназистки, а не обръщаш внимание на "например умни" момичета?

Fireatwill
05-13-2011, 17:46
"Защо същите тези гимназистки, харесват все някакви геобразни фешънчета така да се каже, а например умни (малко или много диви : D) момчета, остават с пръст в уста?"

А ти защо харесваш такива гимназистки, а не обръщаш внимание на "например умни" момичета?

Да съм казал че въпросните не са умни? Момичето може да е и адски красива и същевременно умна - в моят случай е така!

mnogoznaikO
05-13-2011, 17:50
и кое те спира ? коееее ? кое бе ? ай кажи ми кое ? или си играч или си зяпач . Като си мислиш , че не си достоен за нея си стой с пръст в уста (както ти се изразяваш) и се откажи ... гледай я на снимки и реви ;]

Fireatwill
05-13-2011, 17:57
Пропилявал съм си доста възможности с такова опитване, не искам и с това момиче да стане така! Може би преди да започна, трябва леко да се променя (външно и вътрешно)! Но ще пробвам

П.П. Btw от кой град си?

mnogoznaikO
05-13-2011, 18:04
Аз съм от Бургас. Я дай снимки на теб и нея . И нали не мислиш , че ще се промениш за 2 дена...

Auriss
05-13-2011, 20:50
"Защо същите тези гимназистки, харесват все някакви геобразни фешънчета така да се каже, а например умни (малко или много диви : D) момчета, остават с пръст в уста?"

А ти защо харесваш такива гимназистки, а не обръщаш внимание на "например умни" момичета?

Да съм казал че въпросните не са умни? Момичето може да е и адски красива и същевременно умна - в моят случай е така!


Ако искаш цял форум тука да ти нарежда колко било лесно да си хванеш мадама и че видът/парите/положението не са от значение - ем тва ще то го казват хора ,които са извън този 'кюп'.

Аз пък в прав текст ти го казвам и не важи само за мен ,а за абсолютно всеки от познатите ми - смотла - не / грозна - не / досадна - не / пълна(дебела) - не. В най-добрия случай ще е и такава ,движила в мъжки компании и ще се интересува и от друго ,освен гримове/дрехи.
Колкото до това ,което знам от приятелки относно вкусът им към мъже - лигльовци ,женчовци ,смотаняци ,сдухани ,задръстени ,неподдържани ,скучни ,досадни и кльощави - тц. Ако отговаряш на някое изискване - или се промени ,или не го показвай.

Като зацепиш ,че момчето/момичето до теб ти придава авторитет в обществото и затова хората се захласват по красивите ,а не по умните , ще разбереш за какво говоря.

И ще ти дам още един безплатен съвет - не си мисли ,че това ,че си "умен" е нещо специално. Вероятността човекът отсреща (стига да не се е направил баш на педеруга) ,на който се лепят всички момичета ,да е не по-малко умен ,а със сигурност и доста по-оригинален от теб, е огромна.
Научи се да спреш да сипеш хората ,щото никога не знаеш дали не се излагаш несъзнателно.


А тия романтици тука не мога да ги разбера. Дрън-дрън. Нямал вида значение ... няма значение ,ако си избираш от 2 еднакви клонинга по х-р. Може и да звучи мега повърхностно (а не е такова) ,но винаги ще взема красивата и тъпа жена пред грозната ,щото първо ако ми е само за забивка ще ми е по приятно и второ - ако ще си правим деца не искам някой ден да седят в тийнпроблем и да питат как да свалят момиче.

Мн почнахте да парадирате с това противопоставяне 'красив-умен' ,но от скромния ми опит като цяло по-добре изглеждащите хора са и по-интелигентни. Явно е следствие на това ,че им е по-лесно да се интегрират в различна среда ,от което и опитът им е доста повече.
8-)
Ае пийс аут

mnogoznaikO
05-13-2011, 21:06
"Защо същите тези гимназистки, харесват все някакви геобразни фешънчета така да се каже, а например умни (малко или много диви : D) момчета, остават с пръст в уста?"

А ти защо харесваш такива гимназистки, а не обръщаш внимание на "например умни" момичета?

Да съм казал че въпросните не са умни? Момичето може да е и адски красива и същевременно умна - в моят случай е така!


Ако искаш цял форум тука да ти нарежда колко било лесно да си хванеш мадама и че видът/парите/положението не са от значение - ем тва ще то го казват хора ,които са извън този 'кюп'.

Аз пък в прав текст ти го казвам и не важи само за мен ,а за абсолютно всеки от познатите ми - смотла - не / грозна - не / досадна - не / пълна(дебела) - не. В най-добрия случай ще е и такава ,движила в мъжки компании и ще се интересува и от друго ,освен гримове/дрехи.
Колкото до това ,което знам от приятелки относно вкусът им към мъже - лигльовци ,женчовци ,смотаняци ,сдухани ,задръстени ,неподдържани ,скучни ,досадни и кльощави - тц. Ако отговаряш на някое изискване - или се промени ,или не го показвай.

Като зацепиш ,че момчето/момичето до теб ти придава авторитет в обществото и затова хората се захласват по красивите ,а не по умните , ще разбереш за какво говоря.

И ще ти дам още един безплатен съвет - не си мисли ,че това ,че си "умен" е нещо специално. Вероятността човекът отсреща (стига да не се е направил баш на педеруга) ,на който се лепят всички момичета ,да е не по-малко умен ,а със сигурност и доста по-оригинален от теб, е огромна.
Научи се да спреш да сипеш хората ,щото никога не знаеш дали не се излагаш несъзнателно.


А тия романтици тука не мога да ги разбера. Дрън-дрън. Нямал вида значение ... няма значение ,ако си избираш от 2 еднакви клонинга по х-р. Може и да звучи мега повърхностно (а не е такова) ,но винаги ще взема красивата и тъпа жена пред грозната ,щото първо ако ми е само за забивка ще ми е по приятно и второ - ако ще си правим деца не искам някой ден да седят в тийнпроблем и да питат как да свалят момиче.

Мн почнахте да парадирате с това противопоставяне 'красив-умен' ,но от скромния ми опит като цяло по-добре изглеждащите хора са и по-интелигентни. Явно е следствие на това ,че им е по-лесно да се интегрират в различна среда ,от което и опитът им е доста повече.
8-)
Ае пийс аут

Яко програмиран :-D
РОБОТ :razz:

Auriss
05-13-2011, 21:10
Auriss много си прост ,честно мойто момче... по-твоите твърдения ,че хубавите са умни ,правя извода че ти си някакъв урод...ама ще се научиш споко,и ти ще станеш човек(надявам се). :) btw на колко години си?

^^ и съм тъп ,и съм грозник ,а съм и яко прост ,а и 'програмиран'.
А вие просто не можете да приемете ,че гледната ви точка НЕ Е правилна.
Поне не вдъхвайте напразни надежди на момчето - да вземе да се стегне и да прави квото ще прави...вместо да се излага...

Auriss
05-13-2011, 21:30
какво се излагам ,бе ,мойто момиче. Съвсем човешки и прав текст му казвам ,че това ,дето го гледате по филмите са врели-некипели.
Сам си казва ,че с опити да свали някоя ги е отблъсквал и преди => не му се отдава.
Казва си и че има притеснения ,щото момичето изглеждало супер добре => съдя ,че видът му не е кой знае какво.

Или си красив ,или си пич. Няма го варианта някоя подобна на описаната да те хареса ,щото си мн романтична душа и си хлътнал до уши. Тва само в сапунките се случва.
Научете се да четете вниматлно. Не казвам ,че няма шанс с момичетата ,а че вероятно няма шанс с точно това момиче.

Ти даже сама го казваш !
към автора: ако не се обличаш яко

определено,познавам ги добре тея момичета.

логично е просто ,защото за да може да те хареса трябва да те забележи,след това има и други фактори

С кво ще го забележи ... с това че е мн миличък ли... или че може да й изцитира 'Опълченците на Шипка" ... да бе да.

Айде друг път някой като ви чешне по болното място вместо да се аргументирате с 'колко си тъп' да кажете нещо. Ясно ми е ,че не ви е приятно да четете такива неща ,ама реалността е малко по-различна от това ,което ви се иска да бъде.

bitchwolf
05-13-2011, 21:49
Прехвърлих набързо горните коментари,затова отговарям директно по темата-та честно казано от моята гледна точка..няма невъзможни неща. Прочетох нещо от сорта на "вашата гледна точка НЕ Е правилна"..няма грешна гледна точка при положение,че всеки си има свое мнение. Хай-лайфа в даскало не ме радва..ама никак. И кво като имат различни кецки за всеки ден,и кво като носят маркови дрешки,и кво като аз нося гуменки за 20 кинта? И не,не съм от "хай-лайфа",защото не ме щат,а защото аз не ги ЩА и нищо не смеят да ми кажат. Глупави хора не ме кефят..абе не знам как точно да го обясня,ама ако видите с какво момче ходех сигурно и вие щяхте да се посмеете. Да ,той беше от ония "сдуханите" и всички казваха "абе,мацка тоя се скрива под тебе бе..не ти е на нивото"..чие ниво? Аз пък си го харесвах,заради самия него. Е,май се оказа възможно и невъзможното?

Auriss
05-13-2011, 21:49
.................................................. .................................................. ........... *емотиконка - иронична усмивка*

ХААААЙДЕ кажи ми кое ми е заблуденото ,че ми е мн интересно. Искам да знам с какво греша в първото си мнение - изречение по изречение. Давай. Сцената е твоя ,забий ме в земята.

mnogoznaikO
05-13-2011, 22:12
.................................................. .................................................. ........... *емотиконка - иронична усмивка*

ХААААЙДЕ кажи ми кое ми е заблуденото ,че ми е мн интересно. Искам да знам с какво греша в първото си мнение - изречение по изречение. Давай. Сцената е твоя ,забий ме в земята.

Нещо свястно да има написано и то не само в първия ти пост , аз не виждам . Правиш си някакви заключения и изводи въз основа НЕ на твоя БОГАТ ЖИТЕЙСКИ опит , а от този на приятелите ти . Най - много ме дразни това че се опитваш да НАЛУЧКВАШ .


Спести ни го :(

няма да ти напиша и една буква повече....

Auriss
05-13-2011, 22:22
.....не си многознайко ,а плямпало. Ако щеш ми пиши - имам с кого да си чатя ,ако толко ми е зор. Не съм жена че да знам кво ме кефи у един мъж и затва ти казвам какво са ми казвали че не харесват. Ае стига сме си приказвали наизуст ,а ? И ти ,като момиченцето пред теб ,просто си ръсиш ей-така напосоки.

А ти какъв 'богат' житейски опит имаш ?
Като хвърляш упреци е добре 1во да знаеш ,че си прав (а не си) и 2ро да не отговаряш на същите критерии.

Се 1 ,няма смисъл да продължавам. В тоя форум да има 10 човека ,които не ги друса комплекса и не изглеждат като бити с лопата в лицето.

Как пък на живо като се стигне до такава дискусия хората си знаят мясото ,а тука всеки се праи на мн отворен ... Е то ясно де - наживо ще ти се изсмея в лицето ако ми разказваш подобни филми. Деца...

bitchwolf
05-13-2011, 22:27
ае да си лягаме!

TheNewReligion
05-13-2011, 22:27
В много от случаите нещата си зависят от мястото на хората в "училищната йерархия". Но ако човек се абстрахира от нея, спре да се притеснява, че "няма да е готин" и спре да търси одобрението на "готините", може да постигне чудеса в личностното си развитие.
Проблемът не е в това дали се водиш "готин", "пич" или "известен". А в ограниченията, които хората сами си поставят. Ако си "луузър" и си харесал "мацката на випуска", в около 99,9 % от случаите няма да се пробваш да я заговориш дори.
Защото имаш ниско самочувствие, нямаш вяра в себе си, в главатата ти се въртят мисли от сорта на "Да, бе! И после да ме спукат от ебавки, тя и без т'ва ще ме скъса, няма смисъл, тя е толкова над мен.." и не ти се рискува. Е, да, ама ако не опиташ, няма как да разбереш наистина, нали? Същото важи и за момичетата. Друг е въпросът защо се хвърляш веднага на "най-готината/ия мацка/пич" и колко реално си заслужават като личности, абстрахирайки се от факта, че всички искат да са им приятели, защото по тоя начин ще се издигнат в очите на хората.
Според мен е въпрос на личен избор- дали ще оставиш "журито" да решава вместо теб какво ще правиш и каква е вероятноста да се провалиш в дадено начинание.

Auriss
05-13-2011, 22:43
Харесвала съм момче ,което беше много красиво и то незнаейно защо ме игнорираше (въпреки че аз съм от 'готините' и си дружа с най-яките хора в даскалото,не съм и грозна/дебела).И като го наблюдавах разбрах че е доста малоумничък и спрях да се занимавам с него (в момента той тича след мен ,ама както и да е.

Хайде най-сетне да се изясним ,че ми писна вече от глупави постове. Този път ПОМИСЛИ преди да ми отговориш!

Ти ако имаш избор между красив ,умен и забавен и умен и МИЛ/приятен кое ще си избереш. Че даже да е по-честно нека са красив ,умен и приятен И нищо особено откъм визия ,умен и приятен.

Темата се отклони супер много и се напълни с безмислен спам ,но в крайна сметка до автора :

Това момиче има избор между всякакви типове момчета и ти най-вероятно не си специален по нито един параграф. Тва дали си красив ,умен ,забавен и възпитан са качествата - въпросът е дали притежаваш достатъчно от тях в комбинация с още нещо ,за да спечелиш някого.



Няма значение как изглеждаш,може да си най-големия урод ама пак да си супер умен и обратното

Ми и аз твърдя точно това от цял час насам ,а ти в постовете си казваш точно обратното. Даваш ми примери за разни красиви и тъпи момченца ,за разни грозни дръвници ,за некви дето не били хубави ,ма били големи пичове и всеки искал да им е приятел.
И кво - или не познаваш хора ,комбинация от горните качества ..... или просто си спориш с мен ей така

А и + това - ти като "от готините" в даскало би ли тръгнала с някой ,дето като остане сам в компанията на приятелките ти едва не се напикава в гащите.
Или някой ,дето да те е срам да им го покажеш ?
Или някое плямпало ,дето не млъква ?
Или някой мухльо ,дето само дрънка глупости и направо те е срам ,че се намира близо до тебе ?
Или някой с вечно мръсни дрехи и немита коса ?
Или някой дето си мълчи като пукел ?
Или някой 50 килограмов с по-тънки ръчички от твоите ?


Колкото до това ,което знам от приятелки относно вкусът им към мъже - лигльовци ,женчовци ,смотаняци ,сдухани ,задръстени ,неподдържани ,скучни ,досадни и кльощави - тц

Хайде - която от вас смята ,че не би изпъдила подобен тип от срам в момента ,в който я диближи да хвърля първия камък

Missmarch
05-14-2011, 11:57
Нали знаете .. ``Боклукът с боклук се събира`` ? ;)
Пича със сдуханата мацка или обратното са символ на истинска любов :) една такава.. необяснима.. все пак да сме напълно еднакви не е добре нали? :) Бяло с черно.. ~Или любовта я има независимо външния вид, или е просто една голяма илюзия...
Към поговорката горе, повечето пъти е така :)

windowlicker
05-14-2011, 16:26
"Да съм казал че въпросните не са умни? Момичето може да е и адски красива и същевременно умна - в моят случай е така!"

Не казвам, че момичето, което харесваш не е умна. Идеята ми е, че както тя се интересува от популярни и вървежни вместо такива като теб, така и ти се интересуваш от вървежни (такива като нея) вместо от такива момичета дето са ти еквивалент на теб по популярност и визия.

BlindedAngel
05-14-2011, 16:59
Еми явно само аз съм съгласен с аурис.Много правилно ви го казва момчето и евала за нервите.Поне някой да ме разбира за ко става на въпрос.
П.П. louise1 ако ти си от "готините", направо не искам да знам какви са другите.Не казвам че си грозна или дебела и т.н., но ти не си кой знае какво.Просто обикновено момиче, след което НЕ БИХ се обърнал ако се разминем по улицата. 8)

jghgh
05-14-2011, 20:25
Auriss ви казва истините във всички свои постове, сори!

Моето мнение е, че за да свалиш някакво момиче, което е прилично, уверено в себе си донякъде и свястно, просто не трябва да си скапаняк и сдухняк и това е достатъчно. Т.е. не се държиш отчаяно, имаш самочувствие, леко неебателен си и не се вкарваш във филма прекалено много. Това според мен се опитваше да каже и Auriss. Все пак го има т'ва, че само с красота не винаги се получава. Има го момента, в който някой се отблъсква от теб, ако си красив, но прекалено тъп.

Не е казано, че трябва да си Брад Пит, но пък трябва да имаш социални умения, да си оправен, да не спичаш, и най-важното - да не си отчаян и needy. Поведението, излъчването, самочувствието и поддържания вид (чистота, естетика в облеклото) са основните точки, които авторът трябва да покрие.
В смисъл, сега айде да не си говорим клишета, че само с външен вид се преуспява или пък обратното - че характерът е важен, и нищо друго нямало значение. Да, ама не...
Мисля, че т'ва е достатъчно да свалиш момиче - да се държиш АДЕКВАТНО. Не е лесно, между другото, но е напълно достатъчно.
Да си адекватен е едно комплексно понятие, което НЕ включва да спичаш, да се държиш отчаяно, да правиш нелепи комплименти и няк'ви такива.


Не знам как стои въпроса с кучките от "висша класа", може би тях вече играе и факторът "пари/модерен стил на обличане", но при обикновените красиви момичета е малко по-лесно. Не значи че е фасулска работа. Все пак да си НЕзагубеняк не е лесно, и то изобщо.
Както казаха, ако си "посредствен", никоя няма да се загледа в теб. Хората се заглеждат по атрактивните момчета. Ако не го правят, все пак си имат критерии, които включват качествата, за които писах по-горе.

Между другото, искам само да LOL-на:

ако не се обличаш яко и нямате общи приятели, нямаш шанс със нея определено,познавам ги добре тея момичета.сори ,че така направо ти го казвам.(освен ако не те познава като характер.
1. Маца, противоречиш си
2. Много беше смешно т'ва с характера.. Ти така го написа, все едно ако е пълен лузър и неподдържан, все пак има шанс, ако има добър характер. Да, ама не! Т'ва е последното нещо, което се гледа, когато си говорим за ПЪРВИ ВПЕЧАТЛЕНИЯ.. При първото впечатление, когато се изгражда химия, най-малка роля играе характерът. Какво, ти ще ми кажеш, че той ако е отчаян, needy и се държи странно, няма никакъв common sense и т.н., ще има шанс, само защото по принцип е "много добро момче" с "чудесен характер"? Ае, моля ти се! И аз съм много добър човек, ама веднъж си изиграх картите мн. зле и ми биха шута с право 8-) Така че дори не се стигна до момента, в който ще се доказвам като "момичето с добрия характер". Да си добър не е извинение, ако се държиш неадекватно и си мухльо.
Животът е борба, ако си мухъл, няма да оцелееш. Трябва да си пробивен, да имаш някви социални умения.

Между другото, много съгласна с TheNewReligion.

VampireLover3
05-15-2011, 05:56
Всеки има шанс, но и за това си има граници, а и зависи много от самите хора. За някой външния вид е важен за други не толкова колкото това което си отвътре. :) Мисля, че някоя красавица с топирана косичка няма да тръгне с някой мухльо просто, защото той е под нейното ниво и така да кажем тя не трябва да се излага, но ако е най-обикновенно момиче, красиво, умно и добро не мисля, че ще има проблем да тръгне с някой който не е толкова красив колкото добър. :wink:

Auriss
05-15-2011, 06:02
Мисля, че някоя красавица с топирана косичка няма да тръгне с някой мухльо просто, защото той е под нейното ниво и така да кажем тя не трябва да се излага

Трябва да взимам уроци по просто и кратко изразяване. Горния пост описва точно това ,което имах предвид с 2та ми тома текст.

BlindedAngel
05-15-2011, 09:51
Еми явно само аз съм съгласен с аурис.Много правилно ви го казва момчето и евала за нервите.Поне някой да ме разбира за ко става на въпрос.
П.П. louise1 ако ти си от "готините", направо не искам да знам какви са другите.Не казвам че си грозна или дебела и т.н., но ти не си кой знае какво.Просто обикновено момиче, след което НЕ БИХ се обърнал ако се разминем по улицата. 8)

хах еми сори че не съм яка за ТЕБ, всеки си има вкус ,както казах в предишния си пост за някой може да изглеждам грозна ,ама за друг да съм мис свят.и как така не съм готина? трябва да си хубав за да си готин ли?
По принцип не, но "По дрехите посрещат,по акъла изпращат".И най - готиния човек да си на земята, ако изглеждаш отвратително зле нали се сещаш, че никой няма да ти обърне внимание :)

Auriss
05-15-2011, 11:52
^бреве салтаре кум деформибус мулиерибус ест вита

Значи все пак целта на всички постове в темата беше да ни докажеш ,че не си в кюпа. Странно защо ,но не си спомням някой да е твърдял подобно нещо ;P

Искаш ли да ти кажа що при свалките получаваш повече внимание или пак ще се засегнеш ? 8-)

BlindedAngel
05-15-2011, 12:45
^Спести й го, нека сама се досети 8-)

Ssummerjam
05-15-2011, 12:49
Може да опитваш с всяка, но няма как с всяка да се получи, защото не съществува вариант съчетанието от външността ти + характера да допадне на всяка. Иначе ако девойката е хубава, е съвсем естествено да бъде харесвана и следователно да има стабилно самочувствие [ това не винаги значи надута ]. Вече въпрос на характер е дали би имала нещо с не толкова привлекателно като нея момче. Под "не толкова привлекателен" нямам предвид пълен мухльо, който като го видиш се обръщаш на другата страна. Повече от ясно е, че такъв няма шанс с която и да е "вървежна", ако ще най-доброто момче на света да е.

Ssummerjam
05-15-2011, 13:13
^момиче, излагаш се с тия лични нападки. 8)