PDA

View Full Version : Проблем с учител



MegaAlexcho
05-13-2011, 16:52
Здравейте! Моят проблем е следния:
С преподаватела по БЕЛ-ЗИП не се понасяме... Целия клас също много го мрази.. Пиши двойки ей-така за без-домашно и други, но пред него всички са "зайченца". Само аз го тровя тихо, но няколко пъти ме е чувал.
Днес ни даде малко контролно. Аз малко Cheat-нах с телефона, но чичо Гугъл нищо не каза(и Гея/учителя/също разбра, че не можах да препиша). Видя ми и ми взе телефона... След края на часа говори с класната. Тя предложи да звънна на майка ми, но Гея не я послуша и й вика "Сега е петък вечер няма смисъл да говорим с Петрова(помощник-директорката)". Отиде при педагогическия съветник... Говориха 5 мин.
Излязоха и ми викат "Удобно ли е да се видим с родител да поговорим 3мата (тя,гея и родитела) Понеделник еди си колко часа". Гея вика, че не ставало дума за телефона.. Аз им отговарям, че май няма да е възможно. Тая вика "щом е за сина й ще я освободят"....
Абе Петък 13ти .. Дайте някакъв съвет :(

MegaAlexcho
05-13-2011, 16:58
Да добавя, че и Гея ме е обиждал. Не само мен, а целия клас. И всички са свидетели.

nwjsw
05-13-2011, 17:39
:D Вземете го снимайте какви ги върши и така ще имате доказателства срещу него , които могат да послужат за негово изгонване.Пък и не е коректно от страна на един учител без да изпита ученика и да му пише 2. :-o

mnogoznaikO
05-13-2011, 17:43
Ти пък ... напиши си там к'вото ще пишеш , тегли му 1 майна и си тръгвай от даскалото ...

MegaAlexcho
05-13-2011, 18:04
Миналата година му правиха проверки от РИО пак за връзка с двойките :)

Fiction7577
05-13-2011, 18:15
За без домашно има право да ти пише двойка, както и за това че те е хванал да преписваш.

По-добре говори с майка си за проблемите ти с този човек, щом така и така ще я викат.

MegaAlexcho
05-13-2011, 18:45
Първо-има право, второ- с тези нарицателни.. си направо за дирекцията,не за кабинета на психоложката.

За двойките OK, но според теб има ли право да обижда учениците си?

MegaAlexcho
05-13-2011, 18:57
Добре де..... Вярно е. Нямам право, но аз ще си отнеса последствията, а той пак ще си ръси глупости. Нито ще го уволнят, нито ще му се "скарат" :x

MegaAlexcho
05-13-2011, 20:24
@miminko би ли се чувствала добре ако някой учител ти казва че си обратен/а, прост/а и други?

Foreverbg
05-13-2011, 20:51
Учителя винаги е прав. Много спорове съм имал с даскали и винаги те са били прави. Трай си, че някои са много заядливи и ще имаш само проблеми. Не вярвам баш тоя по зип да те остави(ако въобще можеш да останеш по зип :lol: ), но някой друг може.

StoooYo0
05-13-2011, 23:37
Издебни го в някоя тъмна уличка,счупи му главата,отрежи му езика,откъсни му ръцете и му ги заври там,където слънце не огрява,изкарай му очните ябълки,отрежи му ушите,разпори го,обеси го на червата му и накрая го изгори жив.

Auriss
05-14-2011, 02:01
^ и като се събудиш си извади чаршафа от гъза.

miminko е права - вземи я послушай. [/i]