PDA

View Full Version : интересно ми е дали има други като мен



wakethedead
05-13-2011, 17:00
постоянно хората се оплакват че нямат приятели и тн
е аз съм обратното имам приятели не чак толкова мн ,но достатъчно,но не обичам да излизам толкова мн с тях ,предпочитам да съм сам ,да си гледам някое филмче или да слушам музика..хората около мен някак си ме изморяват и натоварват
има ли и други странни птици като мен?

ScorpionGirl
05-13-2011, 17:11
Със сигурност има и други такива, не може да си само ти. Дори и аз в това отношение съм малко като теб. :)

awerw
05-13-2011, 17:13
Имам нещо подобно на теб, някой път искам да съм с хора, а някой път сам да си живея ;дд

mimsssssss
05-13-2011, 17:17
Да. Тези хора се наричат интроверти - предпочитат собствената си компания, често са вглабени в себе си, не са от най - шумните личности. Няма ти нищо, спокойно.

daq96
05-13-2011, 17:55
когато само понякога искаш да си сам е напълно нормално. защото всеки човек има нужда от лично пространство и време за себе си

cigarettekisses
05-13-2011, 18:50
и аз съм така споко.
(:

WTFteenOMG
05-13-2011, 20:47
welcome to my world

StolenBliss
05-13-2011, 21:52
И аз в момента съм така, но за разлика от теб знам причината 8-) А именно, че сегашните приятели около мен не са ми достатъчно интересни и 'на мойта вълна', за да предпочета тях пред сериал :D
Та демек, когат намериш някой, който наистина да ти допадне и да те забавлява, сегашното ти положение ще се промени.

StoooYo0
05-13-2011, 23:39
и аз съм така, и постоянно ме измъчват да излизаме :D ,ама като излезна пак ми е приятно с тях. :))

Същата ситуация :-D

Chacho
05-14-2011, 15:31
Да. Тези хора се наричат интроверти - предпочитат собствената си компания, често са вглабени в себе си, не са от най - шумните личности. Няма ти нищо, спокойно.

Ех, изпревари ме.

Антиподите им са ектроверти. Има едни тестове по Юнг на Майерс-Бригс, можеш и в нета да ги намериш, ако ти е интересно. Там можеш да определиш какъв тип характер си, като и този показател (интровертен-екстровертен тип) се разглежда и е описан.

Grommash
05-14-2011, 16:21
<---Аз. И аз имам доста верни приятели, но повечето пъти предпочитам да съм си самичък.

Cybershot
05-14-2011, 16:23
Еми и на мен понякога не ми се излиза, просто ми се стои в нас. Не, че са ми неприятни, просто не всеки път ми се излиза.

Pa3yMeH
05-14-2011, 16:47
Да. Тези хора се наричат интроверти - предпочитат собствената си компания, често са вглабени в себе си, не са от най - шумните личности. Няма ти нищо, спокойно.

Ех, изпревари ме.

Антиподите им са ектроверти. Има едни тестове по Юнг на Майерс-Бригс, можеш и в нета да ги намериш, ако ти е интересно. Там можеш да определиш какъв тип характер си, като и този показател (интровертен-екстровертен тип) се разглежда и е описан.

Можеш ли да дадеш линк, че нещо не успях да ги намеря :(

blackking
05-14-2011, 17:25
Нищо ти няма.

Chacho
05-15-2011, 01:49
@Ра3уМеН

Ето един такъв тест: http://www.humanmetrics.com/cgi-win/JTypes2.asp

Винаги се дава съветът да се отговаря без особени размисли върху въпросите, каквото най-естествено дойде. Има разлика между "какво мисля за себе си/ искам да постигна/ още утре бих постъпил така, ако реша" и "в действителност правя това". Колкото повече честност - толкова по-точен резултат.

След като ти изкара резултат, ето тук можеш да получиш по-подробен профил: http://www.personalitypage.com/

Хубавото на тестовете е, че не са Cold Reading материал. С други думи, не ти говорят общи неща или това, което искаш да чуеш. Този вид тестове са подлагани на статистически изследвания, основата им е идеологията на Карл Юнг и макар, и да има критика към тях, те може би са най-употребяваните и имат задоволителни контрааргументи на критиките. Индикаторът за Екстровертност-Интровертност пък е и най-точният от всички. Ако се отговаря максимално точно и се има впредвид, че профилът описва повече предпочитанията и характера, а не предопределя стъпките ти (има обстоятелства, които могат да повлияят на това), и не напоследно място, че човек се променя, мисля че тестът няма слаби места.

На английски са и двата линка, надявам се да не ти е проблем. Ако е и си ученик, може да питаш госпожата си по психология за тези тестове и профили. Наименованието е Mayers-Briggs Type Indicator (MBTI).

sponge
05-20-2011, 22:37
Е и аз се чувствам така. Искам да кажа, че много обичам приятелите си, но предпочитам да прекарвам времето си сама. Ако съм с един и същи човек в продължение на повече от 12 часа, може би ще полудея.

asasfdf
05-21-2011, 00:10
според теста излязох, че съм силно изразен екстровертен тип
ами аз общо-взето се зареждам от хората около себе си, обичам да привличам внимание и това ме кара да се чувствам добре. нз защо, но в компания на непознати съм някак си по-разговорлив и в стихията си, отколкото с приятели, където не си "давам много зор". имам приятели, но истината е, че предпочитам да прекарвал свободното си време у дома в мързелуване, четене или гледане на филми с любим човек, отколкото да се мотам по цял ден и нощ.човек съм и изпитвам нужда от някое купонче на примерно две седмици, но повече ми е.. в повече