PDA

View Full Version : Болка под корема.



kupi95
05-13-2011, 19:25
Значи аз съм мъж на 16 години 165 висок и 80 кг :Д и понякога ме боли под корема над пениса и ходих на екограф или там нз кво е(дето гледат жените като са бременни) и нищо нямам.Как да разбера от кво е и да го премахна.Да не е от килограмите,защото ако е от килограмите ще спра да ям(само малко да не стана много слаб)

stigmata
05-13-2011, 22:30
При мен това се получава при претоварване.Има мускули под корема там където ти е вълната на пениса точно.При физическа работа се свиват,за да не се качват червата на горе,но при умора те отслабват и не извършват функцията и така се получава болка точно на това място.Трябва ти една стабилна почивка,поне седмица!Ако е херния трябва да ти излезе топче и боли адски много,но дано не е!

kupi95
05-14-2011, 11:32
При мен това се получава при претоварване.Има мускули под корема там където ти е вълната на пениса точно.При физическа работа се свиват,за да не се качват червата на горе,но при умора те отслабват и не извършват функцията и така се получава болка точно на това място.Трябва ти една стабилна почивка,поне седмица!Ако е херния трябва да ти излезе топче и боли адски много,но дано не е!

Не съм тренирал нищо от 1 година,и не съм се претоварвал от 1 година,освен нося по 10 литра туба минерална вода може ли да е от това ?

stigmata
05-14-2011, 12:06
Не вярвам чак толкова да се преуморяваш от една туба вода.Ако я влачиш 2,3км може :D