PDA

View Full Version : Здравейте приятели моля ви :((



stakito
05-13-2011, 20:26
Здравейте, много обичам спортуването особено бойните изкуства, но имам проблем. Не че ме е страх да се запиша на бойно изкуство, но просто знам, че няма да ми се получи. Много пъти ми се е случвало леко ако ме удари някой или нещо подобно и да ми се насълзяват очите и някак нямам тази сила това да го превъзмогна в ситуацията смисъл да не почна още малко да рева. Помогнете

Fifly
05-13-2011, 20:43
Ако някой иска да постигне целта си , трябва да се бори въпреки всичко , а в твоя случей , просто трябва да бъдеш силна , каквото и да ти струва това !!!

NqmamName
05-13-2011, 20:48
Вземи си един чувал и си го смилай у вас,като те е страх..

П.П. Дано си момиче..

ZipFail
05-13-2011, 20:58
Стига да имаш мотивация и желание всичко ще ти се получи, все пак няма да ставаш професионален боец. Никой не се родил машина за убиване, всеки е почнал от нулата. А сила и воля се градят с време и тренировки. Така че, отивай да тренираш, вместо да се оплакваш по форумите ;)

ПП: Ако те притеснявa болката и ударите, можеш като за начало да се запишеш на нещо по-леко, примерно шотокан или айкидо..

navar
05-13-2011, 21:47
и най дългия път започва от първата крачка,а преди да се научим да ходим -се учим да пълзим..
никой не се е родил научен,никой не се е родил боец..боец се става..така че -МАРШ В НЯКОЯ ЗАЛА

fatrat
05-14-2011, 07:05
ти пак си добре мене някой като ме удареше в началото носа ми ставаше кръвна банка. Няма ти разправям как съм го горял! Та работат е ,че ще поревеш един два пъти и ше мине!

navar
05-14-2011, 07:54
ако си от пловдив ти предлагам оферта :) 3 безплатни тренировки ,да видим дали ще ти хареса

stakito
05-14-2011, 09:02
ако си от пловдив ти предлагам оферта :) 3 безплатни тренировки ,да видим дали ще ти хареса Не съм от пловдив.. И все пак ви благодаря

aiwobvb
05-14-2011, 11:55
ArrowsOfDeath: Пиши по темата, а не да обиждаш.

Chacho
05-14-2011, 12:03
По-добре просто почни тренировки, ще си решиш проблемите.

Noja
05-14-2011, 22:06
Първо да попитам момиче ли си или момче, на колко си и от каде ако си близо покраи моя град може да измислим нещо при достатачно желание. Сега малко общи приказки, като за начало имаики напредвид поста ти бих ти препоръчал боино изкуство а не боен спорт. Например каквото и да е карате има почти навсякаде в България, просто при боините спортове на места бруталноста в някои зали е прекалена и ако не си с калена психика трудно би издаржал, не искам да те плаша няма никои да те набие или да се заяжда просто мисалта ми е, че в някои зали има по 10 човека като 8 от тях са тренирали по сума ти години и просто си удрят яко. Относно това, че се разплакваш ем просто потарси причината, плачеш заради болкта от удара, заради невъзможността си да удариш и ти, заради това, че се чувстваш накарнен причините може да са много. И каквато и да е причината запомни, че за всяко деиствие има противодеистви, баланс както се казва, така че веднъж влезнеш ли в залата може и да си следващия шампион. Нямаш ли някои приятел свързан с боините изкуства или боините спортове.

firstdiesel
05-15-2011, 11:28
"Шампионите не се раждат, те се създават."
Това че ти се насълзяват очите е защото не си свикнал/а да те боли, за един месец ще станеш машина, не се притеснявай ще свикнеш :)
И моите се насълзяват кат ме фраснат стабилно в носа ... ама псувам като хамалин 1-2 минути и ми минава ;)