PDA

View Full Version : Изтръпване на ръцете по време на Секс



krasen007
05-13-2011, 20:48
Не съм сигурен дали темата е за тук, но все пак да споделя.

Когато правим секс със приятелката ми, тя се оплаква от изтръпване във дланите и китките, понякога ръцете и застават в някаква форма и не може да ги движи изобщо.
Изглежда от прекалената възбуда се получава, но е ужасно защото не може да се отпусне, и освен това я боли от самото изтръпване.
Случва се едновременно на двете ръце, постепенно изтръпване и след 5-10 минути почти не може да ги движи.

Споделяла ми е че преди и се е случвало в момент на голямо вълнение.

Ако я боцкам със игличка дали ще помогне ?
Идеи са добре дошли.

Надявам се на темата да се погледне сериозно.

Bukmop
05-13-2011, 21:08
Бившата ми приятелка и беше станало така ... 1-2 пъти , но не се е случвало после отново .... нз

Alekssandyr
05-13-2011, 21:13
Нямам си идея, но си обеснявам изтръпването с това, че тя е от горе и се е подпряла на възглавницата (примерно), така тежестта и се прехвърля на ръцете, и от това се получава изтръпване .. :)

djipsito
05-14-2011, 02:21
На мен ми се случи само първия път. И мисля, че беше от болката.
Нея боли ли я ? Възможно ли е ципата да не е добре разкъсана ? Нз.. :-o

RageAgainstTheMachine
05-14-2011, 08:19
Най-вероятно , както ти сам каза е от превъзбуда и от вълнение. Опитайте с по-дълга любовна игра , нека се отпусне максимално.

garfi94
05-14-2011, 15:20
На мен пък веднъж ми се случи на десният крак, защото май ми се прищипа нещо и много ме заболя... После като го раздвижих ми мина, а за да й мине на нея се опитай да й ги разтриеш, това също помага :)

straus
05-14-2011, 16:04
Случва се при стеснени кръвоносни съдове. Преумора или ако взима лакарства за астма... а може и по принцип да са и тесни. Имаше едни хранителни добавки който помагат, спортистите го ползват ;)

djipsito
05-15-2011, 04:01
На мен пък веднъж ми се случи на десният крак, защото май ми се прищипа нещо и много ме заболя... После като го раздвижих ми мина, а за да й мине на нея се опитай да й ги разтриеш, това също помага :)

За схващане ли говориш ?
И на мен ми се е схващал крака.. ии е много гадно :D

juveteam
05-15-2011, 11:15
Само ще ти кажа на 100%, че НЕ трябва да се боцка с иглиии или т.н... :)

garfi94
05-15-2011, 13:31
На мен пък веднъж ми се случи на десният крак, защото май ми се прищипа нещо и много ме заболя... После като го раздвижих ми мина, а за да й мине на нея се опитай да й ги разтриеш, това също помага :)

За схващане ли говориш ?
И на мен ми се е схващал крака.. ии е много гадно :D
Не, определено не беше схващане, защото направо изпищях от болка... Гадна работа :?

kucheto1234
05-15-2011, 13:43
хмм кофти работа .. къде сте разбирачите сега дето само пишете по темите , че има правописни грешки ламери .. :-x

krasen007
05-15-2011, 15:45
Определено не е от позата, защото не притискаме нищо когато е по гръб и не се подпира на ръцете си.

До сега не се е сковавала цялата и езика както казвате :)
Само и единствено пръстите и дланите малко над китките.

А и не мисля че е от учестеното дишане, понеже ефекта се проявява в началото на акта, а не след учестено дишане дълго време.

Не изпитва болка при секс.

krem4et0
05-15-2011, 15:48
Понякога при секс получавам силно сърцебиене (от възбуда, след оргазъм), а то винаги при мен е съпроводено с изтръпване на ръцете. Но аз по принцип съм с ниско кръвно и често крайниците ми са студени и изтръпват.

blahblaah
05-27-2011, 10:01
предполагам че може да е от притеснение, защото на мен също ми се случваше почти винаги и от това че ми се случва се притеснявах още повече, но вече съм от 1 година с приятеля ми и сме мн близки и го няма притеснението и мисленето как ще се справя дали ще му хареса и не ми се е случвало от мн отдавна ... опитай се просто да я предразположиш на максималко и да е напълно спокойна. Няма значение тва дали е отгоре или отдолу защото на мен ми се случваше и отдолу като съм. Но я успокой че минава няма да е завинаги така :)

badsector
05-27-2011, 10:19
Както казаха, не боцкай с игли и пробвайте с по-дълга любовна игра. Нека да отиде и на лекар, а междувременно да се захване с някакъв спорт и да се храни здравословно.

Converse333
05-27-2011, 12:13
И на мен ми се е случвало на 2 пъти. Ръцете ми изтръпват, последния път дори не бяхме стигнали до съществената част, той проникваше само с ръка, продължи по-дълго време и отново ми стана така. Почуствах и едно напрежение в главата (слепоочието). По принцип ми е ставало така като ми падне кръвното и си мислех, че ми пада кръвното и за това така ми става, но виждам, че и при други се случва.

the_man
05-27-2011, 17:58
може да има проблем с ендокринната система :-o :-o :-o деазнам някви хормони, или нещо в главата да е улава.. няма да е лошо да иде на лекар, ако както казваш това и се случва и друг път като е развълнувана и такива работи...