PDA

View Full Version : Акне Аут - следствия



___mimity___
05-14-2011, 07:21
Здравейте :) Направих тази тема,за да може някой да ми каже какви са резултатите и по-точно след колко време мога да ги забележа? Вчера си купих сапуна,тоника и кремчето. Чувала съм,че много помога. Все още ми е 2 ден и знам,че е много рано да видя резултат. Имам пъпки само на определени места,а не на цялото лице,но се питам след колко време ще забележа резултата. Кажете вие харесва ли ви тази серия и наистина помогна ли ви ? :-) :-) :-)

ch0c0late44
05-14-2011, 08:44
Aз ползвам крема.От време на време се мажа като ми излезе някоя пъпка..Иначе по едно време си бях взела тоника.
Аз като се намажа примерно два пъти през деня и на следващия пак,на третия ден се вижда че е имало ефект (самата пъпка е почти изчезнала).

___mimity___
05-14-2011, 10:35
Да, то и на самата опаковка пише по няколко пъти на ден може да се слага,но не разбрах ти какво слагаш,когато излезе пъпка?? Значи аз споменах,че имам сапуна,лосиона,крема,но нямам АКНЕ АУТ - това дето се пръска и се държи на пъпката като я изсушава,защото пише,че е опасно да се използват всички продукти,тъй като може да стане обратния ефект .. Някой нека да даде повече информация..

ch0c0late44
05-14-2011, 12:42
Ами аз отделно ползвам на Balea тоник и крем (за цялото лице) а пък крема на акне аут го слагам от време на време само на пъпката отгоре.Сапуна не съм го ползвала.
За това дето казваш че се слага върху пъпката да се изсуши не съм запозната,но и аз бях чела че не е добре всичко наведнъж да се ползва.

jmotoo
05-15-2011, 10:13
От известно време използвам сапуна и крема и наистина дава резултат - в началот опросто пъпките още на третия ден "завехнаха", ако може така да се каже, и малко след това изчезнаха. Всеки ден ги използвам и лицето ми е чисто...

tequilasunrisee
05-15-2011, 14:54
помогна ми в началото,но после страшно ми изсуши лицето!

nomatterwho
05-15-2011, 15:35
Много ми помага. Резултатът ще го забележиш, но естествено не следи всяка сутрин дали ти стоят пъпките. Аз лично преди около 2 години бях една пъпчасала и като почнах да се мажа сега много рядко ми излизат пъпки и съм с много малко. Обаче понеже почна да ми изсушава лицето, пък и не съм много на зор вече се мажа рядко и то когато се сетя (около 2 пъти в седмицата). Ама например като ми излезе на носа пъпка и съм на зор мажа я да речем по 2 или 3 пъти на ден и така до 5 дена ми се е махнала. Доволна съм, но взе да ми изсушава кожата на някои места, ама с хидратиращ крем мисля, че ще се оправя. :)