PDA

View Full Version : секс със сериозна приятелка без презерватив



varshilov1
05-14-2011, 07:49
искам да попитам някои който има сериозна връзка и праят секс без презерватив и са нямали проблеми с забраменяване , да дадът някой съвет моля

RageAgainstTheMachine
05-14-2011, 08:17
Има голяма вероятност да свършиш в нея , а дори да не го направиш има предекулационна течност , в която има също сперматозоиди , затова най-добре се пецкайте с капут, за да не се налага после да пие хапче и да се стресирате допълнително... :)

SmilezZz
05-14-2011, 08:25
Колкото и сериозна връзка да имате,наистина по-добре недейте пробвате без презерватив..

Extremescream
05-14-2011, 08:36
Сериозна връзка имам от година и половина и го правим без. Презерватив слагаме рядко и не сме имали проблеми (имали сме, но само ако се скъса кондом). Но мацката наистина трябва да има огромно доверие на момчето, че може да се контролира. А и той обективно да прецени, че може (а не да мисли с долната глава).

RageAgainstTheMachine
05-14-2011, 08:40
Сериозна връзка имам от година и половина и го правим без. Презерватив слагаме рядко и не сме имали проблеми (имали сме, но само ако се скъса кондом). Но мацката наистина трябва да има огромно доверие на момчето, че може да се контролира. А и той обективно да прецени, че може (а не да мисли с долната глава).

Направи ми впечетление , че изказваш две противоположни твърдения... Последно кое е вярното ?


Презерватив слагаме рядко

и


не сме имали проблеми (имали сме, но само ако се скъса кондом)

GregoryHouse
05-14-2011, 09:20
Въпрос на самоконтрол е. Ако не си убеден, че можеш – по-добре недей. Самоконтрола идва с парктиката...

SkylineDrift
05-14-2011, 10:04
Въпрос на самоконтрол е. Ако не си убеден, че можеш – по-добре недей. Самоконтрола идва с парктиката...


Ако имаш самоконтрол и ако имаш предеякулационна течност какво правим?Не става въпрос само за самоконтрол.

Extremescream
05-14-2011, 11:23
Сериозна връзка имам от година и половина и го правим без. Презерватив слагаме рядко и не сме имали проблеми (имали сме, но само ако се скъса кондом). Но мацката наистина трябва да има огромно доверие на момчето, че може да се контролира. А и той обективно да прецени, че може (а не да мисли с долната глава).

Направи ми впечетление , че изказваш две противоположни твърдения... Последно кое е вярното ?


Презерватив слагаме рядко

и


не сме имали проблеми (имали сме, но само ако се скъса кондом)


Кое му е противоположното-рядко ползваме кондоми и се е налагало да се пие хапче само когато в тези редки случаи се е късал кондом.

SpOrTs_GiRl
05-14-2011, 14:41
Без кондом само ако връзката е толкова сериозна, че искам дете.

straus
05-14-2011, 15:49
Ако смяташ, че можеш да се държиш, давай! Аз го правих така: започвам без презерватив, клатя 5-10 мин и после слагам капута. С времето удължаваш периода и се свиква ;) Ако свършваш по-бързо започни с няколко бодвания и така. Успех и да пишеш как върви :)
Междо другото ако пускаш по-една вода между тековете шанса да имаш плувци е предеякулационна течност е мноого малка ;) Също си мий патката всеки път като свършиш! Това е хигиена, не просто да го пробваш дали мирише хубаво!

zay4e
05-14-2011, 18:02
И аз с приятеля ми ползваме рядко презервативи.До сега не е станало нищо.Наясно сме,че рискуваме,но пък така или иначе искаме бебе,макар и не сега :) Иначе последната година ми се наложи по друга причина да пия противозачатъчни,така,че вече рискът е много по-малък

varshilov1
05-15-2011, 07:26
благодаря ви за отговорите ... тя ми има доверие , за ся в началото се подваме без презерватив за 5-10 минути и после свагам кондом , но мисля че мога да се контролирам , би трябвало сичко да е наред ако го мия и се изпикавам между тековете :)

marin4itu
05-15-2011, 10:23
С приятеля ми сме заедно от година и месец и никога не сме ползвали презервативи. Само един път ми се е налагало да пия Ескапел. Но по принцип ако се случи, че забременея не ни е проблем, нищо че сме млади :D

Хубаво е твоето момиче да си следи овулацията, ако има редовна менструация. Казаха ти за хигиената, така че на мене остава само да ти кажа да не взима момичето Ескапел като бонбонки, че е хормонална бомба.

juveteam
05-15-2011, 11:09
искам да попитам някои който има сериозна връзка и праят секс без презерватив и са нямали проблеми с забраменяване , да дадът някой съвет моля
Чесно да ти кажа с който и да права..на 90% от случейте съм бил без презерватив и до сега никакви проблеми не съм имал, а и попринцип немога да разбера как може да се "зипуснеш" в момичето... :-o

yupaa03
05-15-2011, 12:56
Съвета ми е да си отговориш на въпроса - достатъчно сериозни ли сте (в отношение, години, финанси и т.н.) за да гледате бебе? Ако отговора, по което и да е от изброените неща е "не", тогава по-добре ползвай презерватив

WhiteOneBG
05-15-2011, 14:03
Да ! Ако изтрадалите ви съвети бяха реалност до сега да съм баща на поне 10 деца. Ако можеш да пазиш момичето - ПРОБЛЕМ НЯМА ! Ама то за тва си тряя опит братче ... не само чесане на пръстите във форум бъдещи малолетни проституки ...

kremen4eto
05-15-2011, 16:00
Правя секс с един и същ мъж малко повече от 2 години. Предпазните средства с времето все повече ги пропускахме ... окончателно ги зарязахме преди 5-6 месеца (може би и повече). Проблеми с бременност сме нямали, НО сме с ясното съзнание, че забременея ли, ще раждам. Според мен всеки, който се осмелява на това, трябва да е готов във всеки един момент да стане родител.

И все пак, не правим деца все още. Той си свършва отвън или в устата ... или в дупето (най-добре) :D

Моето мнение е, че не зависи нито от момчето, нито от каквито и да било други фактори. Това си е божа работа - кой кога защо и как ще направи дете. Въпрос на късмет.

GossipGirl89
05-15-2011, 16:43
Без кондом само ако връзката е толкова сериозна, че искам дете.

А така :)

shadow4e
05-15-2011, 17:01
благодаря ви за отговорите ... тя ми има доверие , за ся в началото се подваме без презерватив за 5-10 минути и после свагам кондом , но мисля че мога да се контролирам , би трябвало сичко да е наред ако го мия и се изпикавам между тековете :)

ммм по-добре вторият тек с кондом.

В повечето случаи няма да забременее девоката, ако гледате овулация и момчето не праив секс отскоро, но ако стане нещо какво ще правите?! Обсъдете го предварително. Приятелка прави наскоро аборт заради такова нещо, така че си помислете.

diana199406
05-15-2011, 18:58
От личен опит ти казвам-НЕ няма проблем да го правите без презерватив стига да можеш да се контролираш и връзката ви да е сериозна!
Моят приятел много добре се владее и не се притеснявам от нищо!Въпроса е да съумееш с повече практика да се овладяваш и да не свършваш там. :)

FancyGirl
05-17-2011, 22:29
Правя го без единствено защото вярвам на приятеля си и сме заедно от достатъчно време, за да го направим. Той ми е и първия и дори когато за първи път правихме любов исках да е без, защото наистина обичам този човек и винаги съм го свързала с бъдещите ми планове. По-приятно е и на него му доставя много по-огромно удоволствие затова на мен ми харесва той да се чувства добре и доволен. На мен също ми е по-приятно, но като цяло за мен е най-важно той да се чувства комфортно и да е задоволен.

Когато позволиш нещо такова на човек трябва да си сигурен максимално в него и да знаеш, че ако стане нещо той ще е до теб и ти до него. Да не те е страх защото ти ще искаш да имаш бъдеще с него.

MyLifeAsItIs
05-17-2011, 22:48
Аз съм на мнението, че без презерватив не трябва да се прави секс без да знаеш какво е здравословното състояние на човека с/у теб. Всеки ми се е смял за това ама са аз се смея на гаджето ми дето преди 2 години го пратих на лекар се оказа с гъбички и какво ли не та един месец трябваше да не правим секс.
Секс без презерватив правя само и единствено когато познавам човека, сигурна съм в здравословното му състояние, знам, че не би ме зарязал и нещата са сериозни,той е отговорен и може да се контролира.
Засега нито спин ми се хваща нито ми се раждат бебета. Моя съм си го проверила вече, че е здрав, може да се контролира, има добра хигиена. Презерватив вече по-рядко ползваме и все пак никога не е правил гаф да свърши в мен.