PDA

View Full Version : GARNIER Pure 3 in 1



suNnykaty96
05-14-2011, 08:30
Здравейте, вчера козметичката ми каза, че е хубаво да си купя ексфолианти за лице и аз си взех Garnier Pure 3 in 1. На опаковката пише, че се ползва за измиване ( всеки ден ), ексфолиране ( пише, че е ежедневно ползване ) и маска, за 2 пъти в седмицата, а аз мисля да си правя веднъж. Аз не намирам голяма разлика в начина на използване за измиване и ексфолиране, и при двете пише, че се нанася, масажира и изплаква обилно. Само дето за измиване е върху влажно лице. Козметичката ми каза да ползвам ексфолианти веднъж седмично, а пък на опаковката пише да се ползва всеки ден. Какво да направя ? И да го ползвам ли изобщо за измиване, или да действам с тоалетно мляко + тоник ? Ако сте го ползвали, кажете отзиви.
ПТ. А доволни ли сте от розовата вода, и има ли изобщо ефект от нея ? И тя нали е без измиване, или... ?
Чакам отговори (:

ch0c0late44
05-14-2011, 08:35
Това нещо страшно ми изсушава кожата.
Не го ползвах много,защото на 2рия,3тия път започна да ми се бели лицето.

suNnykaty96
05-14-2011, 10:37
Това нещо страшно ми изсушава кожата.
Не го ползвах много,защото на 2рия,3тия път започна да ми се бели лицето.
Сигурно попринцип кожата ти е сухичка, може и за това така да е станало. Иначе аз преди малко го ползвах за ексфолиране и сега кожата ми е една такава гладка, мекичка... предполагам до една седмица ще разбера дали съм наистина доволна. Чакам още отговори (:

DesireToFire
05-14-2011, 14:23
Аз съм си доста доволна. Не помага за черни точки, но е хубав продукта. И ми покри лицето ВИНАГИ преди да го сложиш. И не, в случая няма голяма разлика между измиването и ексфолирането. Просто го ползвай през ден, като един път на седмица го остави да засъхне (като маска).

pitfall
05-14-2011, 15:42
аз всеки ден го ползвам като маска ... 8-)

terezita97
05-14-2011, 18:09
Ами аз го ползвам от доста време и при мен няма кой знае какъв ефект. Главно си го ползвам за освежаване , всеки ден - сутрин и вечер. А пък като маска 1 път в семицата! 8-)

MegiBoOm
05-14-2011, 18:20
^Пише, че трябва да се ползва най-много два пъти седмично ;)

ПТ. Не даде никакъв резултат!

terezita97
05-14-2011, 18:22
^Пише, че трябва да се ползва най-много два пъти седмично ;)

ПТ. Не даде никакъв резултат!


Маската е макс. 2 пъти , а пък самият ексфолиант редовно , тоест всеки ден :)

bog4eto
05-14-2011, 18:45
Оуууч!
Принципно много си харесвам кожата,но преди 4-5 месеца почнаха някакви гадости да изникват.Та по тоя повод си го бях взела.Пърия път почнаха да ми се появяват разни дребни пъпчици,ама не обърнах внимание.Е,вече от втория се усетих :lol:
Та вместо това си взех пак на Garnier- Pore purifying toner :smt007
Доста по-добра работи ми свърши и нито се изприщвам,нито ми се бели кожата,абе никакви проблеми :)

punksss
05-14-2011, 19:19
Аз си ползвам ексфолианта 3/4 пъти седмично, защото иначе започва да ми се бели кожата, а колкото до маската, нея само по веднъж. Не знам дали и при другите е така, но на мен ми премахва пъпките. 8-) Всмисъл преди имах малки по челото, но от както го ползвам (близо 7/8 месеца) ми излизат много рядко. :)

vilityyy979
05-15-2011, 07:22
Аз съм много доволна от него , използвам го към 3 пъти в седмицата и ми помага ! :-)

effys
05-15-2011, 09:24
Не е най-добрият продукт, но става за измиване и освежаване на лицето няколко пъти в седмицата. Доста ми изсушава кожата и трябва после да слагам крем, но моята по принцип си е суха, така че на мазна кожа предполагам ще се отрази по-добре.

xbunnyx
05-15-2011, 10:52
Аз имам Garnier Pure обаче не 3 in 1 , а стария . За черните точки ( комедони) изобщо не помага , но за пъпките е префектен !!! Аз лично го ползвам всеки ден :) \:D/

alwaysnforever
05-15-2011, 15:25
Имам го от доста време вече, не прави кой знае какво, просто го използвам 2-3 пъти в седмицата като маска или ексфолиране. :)

daq96
05-16-2011, 17:40
http://www.multipharm.eu/product/551/garnier-exfobrusher-garnier-s-eksfolirashta-chetka-150ml.html аз ще си взема тоя.

xxxmyheroinexxx
05-16-2011, 18:50
Аз ползвам garnier pure activ exfobrusher от 2 месеца. Много съм доволен! Особено сутрин..маха ми заспалото изражение и мирише страхотно :)

MirandaSilver
05-17-2011, 11:55
Аз го използвам редовно и съм страшно доволна!!! :) Не знам защо отзивите на другите са такива, може би зависи от самия тип кожа. Колкото до самото ползване, използвам го за миене/ексфолиране (и аз не намирам разлика между двете) през ден-два, а маска слагам 1-2 пъти на седмица. :P

magity
03-30-2013, 09:11
Здравейте! Вчера си купих Garnier Pure 3 in 1 и го ползвах вече 2 пъти .. хмм, за сега не виждам да ми е помогнало с черните точки, но това ще се изясни сигурно поне след 1 седмица. Аз и без това не очаквах толкова мигновен ефект. Дано да ми помогне. Иначе мирише хубаво и мисля, че вече ми прави кожата по-гладка. :)

Miss.Miranda.Kerr
03-30-2013, 13:25
За розовата вода - да ,ползвала съм я и съм много доволна ,тя се използва за тонизиране и почистване на лицето, без отмиване.

gika.ivanova.1
07-17-2014, 17:00
Zdraveite! I az sum si vzela Garnier no neznam kak da pochna da go polzvam nai-pravilno. Molq daite mi suvet. :)

Devilsplaymate
07-17-2014, 17:26
Когато избирате каквито и да било козметични продукти, съобразете ги с типа на вашата кожа. И ги използвайте толкова пъти, колкото пише на опаковката.
Ексфолиантите/scrub-овете и т.н. са много... груби за кожата, защото те фактически правят "разрези" по горния слой на кожата, за да се покаже новия слой. За това е нормално да се изсушава кожата, и е хубаво да се нанася успокояващ/хидратиращ/увлажняващ крем след това. И да не се прекалява с ексфолиациите в седмицата. Както и това, че един продукт щом действа при един човек, не значи че задължително ще работи при друг, и обратното.

hey.mistery
07-17-2014, 19:32
Аз го изпозлзвам от доста време и честно казано съм доволна от продукта. Прави ми бузите някак си по-гладки и меки. :D щеше да е добра, ако премахва и черните точки, ама ..