PDA

View Full Version : Искам, но немога !!



Sweetgirl9494
05-14-2011, 16:05
Аз съм момиче на 16 и още съм девствена. Искам да правя секс с приятеля ми, но майка ми ме заплашва, че ще ме заведе на гинеколог някой ден. Ами ако правя секс с него и след това цикълът ми закъснее и тя ме заведе? Много съм объркана и с приятеля ми постоянно имаме проблеми относно това.. постоянно му става гадно, защото ходиме вече от почти две години. Аз мисля, че на 16 не е много рано да се направи, но майка ми не мисли така. Може ли по някакъв начин да направя така, че тя да не разбере? Може ли цикълът ми да закъснее след това или изобщо да не ми дойде първия месец? Благодаря предварително. #-o

Sh@d0w
05-14-2011, 16:06
Може.

straus
05-14-2011, 16:07
И какво ще направи майка ти като се проебеш? Най - много да ти се накара и какво? Ще го преживее ;)

DarkTemplar
05-14-2011, 16:07
Прави му свирки.

Eclipsercho
05-14-2011, 16:08
Пробвайте анален.. :-o

GregoryHouse
05-14-2011, 16:48
С извинение,ама тая шутка на майка ти ли е или твоя? Прави си секс и да не ти пука.

mrazqkindergarten
05-14-2011, 16:52
Прави му свирки.

Да!Тва ако не си готова.. А ако си го направете, кво има да се съобразяваш с майка ти? Ти си решаваш кога да го направиш. :? Пък и 2 години са си достатъчно, за да имаш доверие на приятеля ти.

bloodyF
05-14-2011, 17:52
подобна ситуация съм имала... и ако ти закъснее, но си сигурна че не се е късал презерватива или нещо подобно, изяж една лъжица канела (без вода, без нищо) ! запомни ми съвета (личен опит)! :д

а иначе, да не ти пука ;) като го направите, да не би да те затвори у вас после, ако разбере? или да те накара да скъсаш с него..?
пък гинеколога се е заклел да пази тайна, така че ако кажеш да не и казва, няма да и казва и готово.. :)

zay4e
05-14-2011, 17:56
Може да ти закъснее или пък обратното.Аз за първи път го направих 2 дни след като ми свърши цикълът и след като го направихме пак ми доиде.Кофтито беше,че майка пушеше до леглото ми,аз се събудих,съвсем спокойно се отвих и видях цяла локва в кръв и майка и тя видя и после дойде да ме пита дали съм го правила,а аз казах не естествено :D

bloodymirror
05-14-2011, 18:45
С извинение,ама тая шутка на майка ти ли е или твоя? Прави си секс и да не ти пука.

страшно умно на 16 години как да не й пука,после ще реве като забременее ама ще е късно ;)

cool_man
05-14-2011, 19:15
С извинение,ама тая шутка на майка ти ли е или твоя? Прави си секс и да не ти пука.
И това ми било модератор...мале мале :? 8)

ccdesigns
05-14-2011, 19:29
Не виждам лошо в мнението на House, ако и двамата са информирани, правят го с презерватив и т.н. няма да е проблем според мен. Но ако не са информирани по този въпрос не трябва да го правят!

ilsss
05-14-2011, 19:43
подобна ситуация съм имала... и ако ти закъснее, но си сигурна че не се е късал презерватива или нещо подобно, изяж една лъжица канела (без вода, без нищо) ! запомни ми съвета (личен опит)! :д

а иначе, да не ти пука ;) като го направите, да не би да те затвори у вас после, ако разбере? или да те накара да скъсаш с него..?
пък гинеколога се е заклел да пази тайна, така че ако кажеш да не и казва, няма да и казва и готово.. :)

да попитам с какво ще помогне канелата защото и аз съм на път да правя секс за първи път и да съм информирана :)

gabi7u
05-14-2011, 20:10
^ канелата предизвиква менструацията уж, ама не е гаранция, на мен не действа

dqvolcheto9
05-14-2011, 20:28
Според мен никой няма правото да ти казва кога ще го направиш ! Живота е твой-стига да се предпазваш няма опасност! :)

Extremescream
05-14-2011, 21:43
Искаш и го правиш, просто е. Майка ти няма да ти върне девствеността, ако разбере (може и да й се иска, амаааа).
Нормално е приятелят ти да иска, а и ако е по-голям от теб още по-нормално.

yupaa03
05-15-2011, 13:13
Анално, свирки, лизане... Пък и какво толкова ще направи майка и да разбере?

kucheto1234
05-15-2011, 13:34
хич да не те бърка :oops: :smt023 :smt023 :-s :-s \:D/ \:D/ :smt029 :smt029

garfi94
05-15-2011, 15:31
Както ти казаха и останалите - като искаш го направи, решението си е твое. И аз като теб съм на 16 и правих секс и даже казах и на мама и на тате, те го приеха много добре (аз имам много добри отношения с тях). Ако те е страх да не разбере и да не стане по-лошо, и ако отношенията ти с нея са хубави може да й кажеш, най-много да ти се накара малко. Не се притеснявай толкова, решението си е твое :)

buzzzz
05-15-2011, 16:57
Ако го искаш - давай. На 16 си и имаш връзка от 2 години, съвсем нормално е да го направите. Спести й го на майка си, ако сте внимателни и не се хвалите насам натам тя няма да разбере. Освен както казваш ти от гинеколог, но съмнявам се да те заведе... Апък ако се случи, ще ти се накара и друго неможе да ти направи.. Какво ще те зашие отдолу ли? :lol:

TosDetoMnogoEbe666
05-15-2011, 17:54
убий майка си :smt023

GregoryHouse
05-15-2011, 18:06
С извинение,ама тая шутка на майка ти ли е или твоя? Прави си секс и да не ти пука.

страшно умно на 16 години как да не й пука,после ще реве като забременее ама ще е късно ;)

Да не й пука от майка й...тцтц. Ама и вие си съчинявате както ви падне :)

Пък и на 20 да си ако си глъмав, не работиш и живееш с родителите си - каква е разликата?

Righteousness
05-15-2011, 21:26
Никва ама защо да насърчаваме всички да се разе*ват от малки? Ай на 16 книжки да им даваме, на 15 яко да ни порят, на 14 вече сме скасали с 14, на 13 почнахме да ги въртим... итн.

Не ги подтиквайте още повече. Зако да си губят момента с някой който ще ги разочарова яко?

Extremescream
05-15-2011, 21:32
За мен 16 е една абсолютно нормална възраст за начало на полов живот. На толкова го направих, а имах приятел от месец (примерно), а момичето е с нейния от 2 години. Ако има необходимата сексуална култура, защо пък да не го направи?

Rapt0r
05-16-2011, 13:50
Даа, абсолютно никва смелост. Ако ти бях аз приятеля, щях да ти тегля една майна още веднага, щом разбера че се плааашиииш от мааамааа

Ебати, детска градина.. :(

RageAgainstTheMachine
05-16-2011, 14:01
С извинение,ама тая шутка на майка ти ли е или твоя? Прави си секс и да не ти пука.
И това ми било модератор...мале мале :? 8)

Изказва мнение. Не се различава от нас по нищо. Ти как искаш да се държи? Да е против всичко и всеки ли ?!

Пецкай се спокойно , нищо не може да ти направи пък и шундата си е твоя.