PDA

View Full Version : БАН ЗА ДУБИ 95



RadioMan
05-14-2011, 16:25
Правя тази анкета защото вече ми писна то този малоумник

straus
05-14-2011, 16:29
Пропуснал си да добавиш анкета в темата, иначе и мен не ме кефи :?

GregoryHouse
05-14-2011, 16:40
На какво основание да го банна? Тва, че ти е писнало някак не ме топли.

straus
05-14-2011, 16:44
Е то че няма за какво да се хванеш е ясно, ама ние да си кажем :D

RadioMan
05-14-2011, 19:48
На какво основание да го банна? Тва, че ти е писнало някак не ме топли.

Да не си някаква роднина на дубито ? както виждаш целия форум мечтае да има банн а и този ник mlakniwe2 съм сигурен ,че също е негов , но както каза колегата в предния пост нека и народа да се изкаже ...

А за анкетата сори , че липсва но съм сигурен , че ще има много гласове за ДА както беше на предната ми анкета миналата година но от нея явно няма ефект и явно дубито е някаква важна клечка тука знам ли може да е един от шефовете на саита . Та така както видях банн списъците забелязах , мигновенно слагате на хора банн едвали заслужават а за ДУБИ не си мръднахте пръста цяла година се обещания и накрая нищо ....



Интернет на булсатком като цъкна на форума постоянно виждам подобна тема и то писана от един и същ човечец в този форум все има някакви претенции за нета му а не му влезе в малката му празната главица , че проблема идва от компа му ама кво да се прави които с какъв акъл е роден с такъв си остава..

Auriss
05-14-2011, 19:55
не просто е тъп ,а това не е основание да го банват 8-)
Тебе ако те отрепя щото си тъп няма да е много адекватно ,нали?
Мани го ,мен ми е забавен :D нека си драска - щом не обижда и не се заяжда екстра :)

RadioMan
05-14-2011, 19:57
хахаха не съм на неговото ниво , че да ме трепиш хора като него трябва яко по главицата да се трепят .. ако си забелязал в този раздел половината 1 страница е изписана от него с проблеми такива , че сеино неговата машина е от 1968 :D :lol:

Jus7DreamBoy
05-14-2011, 20:39
оф кво лайте всички ?!? Администраторите си преценяват кой да баннват и кой не ... и мен не ме кефят някой потребители в тоя форум дето пускат тъпи теми ама не се прая и не пуска теми да ги баннат .. като решат ще го баннат мисля че достатъчно модератори посещават този раздел ..

GregoryHouse
05-14-2011, 21:56
Първо - кой ще се банва не се гласува в анкети и подобни. Това е по преценка на Екипа.

Второ - тея от бан списъка са нарушили достатъчно правила и повечето са получили и предупреждения да спрат.

Дуби си обитава раздела от много време. Пича пише глупости обикновено, ама нито обижда, нито нищо. Всеки има право да пита ''тъпи'' въпроси и да не знае. Докато теб, RadioMan, съм те виждал да агресираш бая пъти срещу други потребители. Пускаш безсмислени коментари от рода на "Ее мноо си прост да не го знаеш тва." Тъй, че гледай си твоята купичка.

Оставих ви темата до сега за да видя имате ли някаква РЕАЛНА причина освен тва, че ви дразни. Очевидно няма.

Темата не е за тук, а доколкото ми е известно кой ще се банва не се решава с анкета м/у потребителите –> лок.