PDA

View Full Version : Не знам какво да правя моля дойте ми савет!!!



Mariyan96
05-14-2011, 18:45
Има едно момиче по което си падам ,но незнам какво да направя.Винаги в междучасието си приказваме ,смеем се и т.н.Последният пътк ходихме на кафе и после се разхождахме из центъра пак си говорихме и смеехме.Проблемът е там ,че найстина държа на нея и ако и кажа че имам чуства и тя ме отреже ,нещата ще се обърнат на 180 градуса .Моля дайте ми савет как да постъпя,досега никога не сам имал приятелка за да знам какво да напрявя! :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

bebeemalko
05-14-2011, 19:08
Еми пич прави и някви малки знаци да видиш дали ще ти отвърне или я питай кого харесва. Може и по-директно с целувка зависи как се случи абе на колко години си? :-o

WTFteenOMG
05-14-2011, 19:35
мисля че по ник-а си личи..96 набор...демек 15 годишен....

horacio
05-14-2011, 20:35
мисля че по ник-а си личи..96 набор...демек 15 годишен....

95 са на 15 години
96 е 14 години :lol: :lol:

Иначе тя как се държи с теб?

umri
05-14-2011, 20:56
Бутай all in. Или печелиш, или губиш. Но... няма да си загубил много. По-добре, ако те отреже всичко да свърши, отколкото да се измъчваш, всеки ден да я гледаш и да знаеш, че не можеш да и го изтропаш.... гадничко си е.

Това да правиш знаци, да търсиш знаци... тва са женски глупости. Не се занимавай с това. Колкото повече отлагаш, толкова повече й ставаш "приятел", затова действай още утре. Дали ще й го кажеш или директно ще я целунеш.. горе-долу е едно и също на твоята възраст.

TheNewReligion
05-14-2011, 21:50
(По)кажи й, че я харесваш. По-добре да те отреже, ама да знаеш, че си опитал. Няма как да си сигурен в нищо преди да опиташ.

Nakadah
05-15-2011, 05:28
Кажи и че я обичаш и искаш да се ожениш за нея!

Ssummerjam
05-15-2011, 10:04
Действай, съдбата обича смелите. :-D

NightGuardian
05-15-2011, 10:25
Не я питай кой харесва! Никога няма да ти отговори истинския отговор :) Или ще ти даде намек в който няма да си сигурен дали включва теб :)


Действай целуни я , само това , ще оправи нещата... 8)

Angeleyes
05-15-2011, 11:13
Все някога трябва да опиташ човече. :) Загледай се дали ти дава някакви знаци , ако има нещо направо действай с целувка :D :D

lolssie
05-15-2011, 14:03
мисля че по ник-а си личи..96 набор...демек 15 годишен....

И кво като е 15 годишен???? Ебаси майката вече... писнало ми е да гледам такива теми! Някой има проблем и веднага съдите по възрастта... еми и аз съм на 15.Я се стегнете и престанете.Ти на колко си WTFteenOMG? 16?

pyo
05-15-2011, 15:07
мисля че по ник-а си личи..96 набор...демек 15 годишен....

И кво като е 15 годишен???? Ебаси майката вече... писнало ми е да гледам такива теми! Някой има проблем и веднага съдите по възрастта... еми и аз съм на 15.Я се стегнете и престанете.Ти на колко си WTFteenOMG? 16?

По възрастта съдим за менталното развитие ;) Исканията на едно момче на 13-14 и на едно на 18-19 години са коренно различни ;) Когато сме по-малки, хормоните ни яко бушуват, тоест искаме секс! Когато порастнем малко, искаме нещо по-сериозно. В една от темите някой беше казал, че и ние искаме внимание ;) Еми, не лъже. Както всеки човек и ние искаме да се чувстваме важни за някой. Разбира се, все още искаме секс, но това като че ли вече не е от такова значение ;) Иначе казано - порастваме :)

obyrkaniq
05-15-2011, 16:22
Разкрий й чувствата си.. и да те отреже к'во от т'ва? Ако не е надута пак ще си бъдете в приятелски отношения..

Действай - УСПЕХ! 8)

nepowtorima
05-15-2011, 17:59
мисля че по ник-а си личи..96 набор...демек 15 годишен....

95 са на 15 години
96 е 14 години :lol: :lol:

Иначе тя как се държи с теб?

Напълно възможно е да е на 15.. ако е роден през месец януари до април. .. и май.. на колко да е 2011 сме не 2010 --.- поне като не знаете не поправяйте..
Та.. ами кажи и.. нека всичко да се развие по-бързо . Пък ако не стане. Спокойно и това ще отмине. Ако тя не ти стане гадже ще намериш по-хубава и по-готина и ще си кажеш .. "пфф как съм се занимавал с тая дето не ми е обърнала внимание" .. така че.. пробвай .. пък здраве да е ако не стане!!