PDA

View Full Version : Колан-гащи



Sladuranata2298
05-15-2011, 06:57
Здравейте,
Искам да ви попитам относно за колан-гащите...
Използвате ли? Има ли ефекти и след колко време?
:-o

g1rl4eto_
05-15-2011, 08:20
За какво става на въпрос :?

SlowDownBaby
05-15-2011, 08:43
И аз не разбирам.Какви са тези "колан-гащи" ? :-o

Schtefito
05-15-2011, 08:50
Да не е оформящо бельо?

suNnykaty96
05-15-2011, 09:05
^ Най - вероятно за оформящо бельо става въпрос. Ами, какъв ефект да има - като го обуеш ти стяга, но ти прибира малко от малко тлъстинките по ханша и корема, но носиш ли го прекалено дълго положението става страшно - първо, че свикваш с него и не можеш да се понасяш без да си стегната като в менгеме, и второ - кожата ти там ще стане доста по - отпусната от преди ии нали се сещаш, един ден като все пак трябва да се покажеш било то на плаж, басейн или каквото и де е, положението ще е доста зле. Съвсем друго е, ако ще го ползваш само за официали поводи, когато трябва да си в по - вталена рокля. Тогава няма нищо да ти стане от 1 - 2 пъти в месеца (:

Bonbonenata
05-15-2011, 09:07
Имаш предвид оформящо бельо като това (http://family-bg.com/images/2006/Gashti_Sabina9907.jpg) или по-дълго примерно?

Ами аз не съм използвала такова. Но принципното ми мнение е, че такова бельо е удачно да се носи само за някое събитие (примерно бал). Не знам доколко е удобно, обаче, колкото и да го хвалят, че не се усеща. Обаче някак си не бих го облякла за дискотека или нещо друго, защото представи си нажежената ситуация, в която си натясно с момчета и той изведнъж "ъъ? малко повече плат от нужното??"
И, разбира се, смятам, че по-добре човек да спортува, така че да няма нужда от подобно нещо :)

marin4itu
05-15-2011, 10:13
^ Най - вероятно за оформящо бельо става въпрос. Ами, какъв ефект да има - като го обуеш ти стяга, но ти прибира малко от малко тлъстинките по ханша и корема, но носиш ли го прекалено дълго положението става страшно - първо, че свикваш с него и не можеш да се понасяш без да си стегната като в менгеме, и второ - кожата ти там ще стане доста по - отпусната от преди ии нали се сещаш, един ден като все пак трябва да се покажеш било то на плаж, басейн или каквото и де е, положението ще е доста зле. Съвсем друго е, ако ще го ползваш само за официали поводи, когато трябва да си в по - вталена рокля. Тогава няма нищо да ти стане от 1 - 2 пъти в месеца (:

Общо взето се получава психическа зависимост.. Същото както някои момичета не излизат без грим, защото не се харесват..

babity
05-15-2011, 10:17
Купих си за бала. Много е удобно и беше единствения начин да се справя с някои проблеми... Понякога го слагам през лятото под рокля, както казаха по - горе, но наистина става дума за макс 3-4 пъти годишно. Не бих се възприела 24/7 с такова нещо.

Greshka
05-15-2011, 10:25
Нямам. Не нося, защото не ми е трябвало до сега.Доколкото знам май се използва след като родиш или за да седят дрехите по-добре.Спомням си, че преди рекламираха по телевизията някакво такова бельо, но беше нещо като боди. Стягаше корема,бедрата и дупето. :)

Simona1
08-10-2017, 09:48
Преди време ползвах тозо отслабващ клин отслабващ клин (http://yay.bg/%D0%A1%D1%82%D1%8F%D0%B3%D0%B0%D1%89%D0%BE-%D0%B1%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D0%BE-Slim-and-Lift) и бях доволна от него. слагала съм го максимум 5 пъти за цялата година, но имаше добър визуален ефект!