PDA

View Full Version : Удоволствие



SexyBitch
05-15-2011, 08:30
Девствена съм, но мога да си вкарам пръст-два в вагината, но не ми е приатно. Такова ли е и усещането при секс :?

kucheto1234
05-15-2011, 08:35
Не ;) :P

djipsito
05-15-2011, 08:44
Ами.. как да ти кажа.. и на мен не ми е приятно с пръсти, обаче с пенис е различно.
Първите пъти не е кой знае кво, ама с повече практика удоволствието почва да се засилва.

juveteam
05-15-2011, 11:11
Девствена съм, но мога да си вкарам пръст-два в вагината, но не ми е приатно. Такова ли е и усещането при секс :?
Споко...тогава е стотици пъти по-хубаво :)

WhiteOneBG
05-15-2011, 11:52
Е с пръсти не става ,то секса не е така.Опитай с момче и ще бъдеш доволна.

я ходи си играй с куклите

juveteam
05-15-2011, 12:00
Е с пръсти не става ,то секса не е така.Опитай с момче и ще бъдеш доволна.

я ходи си играй с куклите
Мани момичето бе...тя си е опитна...:)

kucheto1234
05-15-2011, 12:20
на околовръстното сигорно .. немога да разбера деца по на 14 кат нея се дават ида ги чукат насам натам .. срамно .. и се гордееш с това ?

Greennight
05-15-2011, 12:23
Като те отворят не боли толкова.

Grassh0pper
05-15-2011, 12:36
на околовръстното сигорно .. немога да разбера деца по на 14 кат нея се дават ида ги чукат насам натам .. срамно .. и се гордееш с това ?

Ти си най-неграмотното човече в този форум... в един от постовете беше написал дори "иЗкам..." Да взема да ти купя един учебник за 7-8 клас ?
Извинете за оффтопика.

По темата : От това , което знам , при секс е много по-добре от това да се самозадоволяваш сама.

kucheto1234
05-15-2011, 12:43
на околовръстното сигорно .. немога да разбера деца по на 14 кат нея се дават ида ги чукат насам натам .. срамно .. и се гордееш с това ?

Ти си най-неграмотното човече в този форум... в един от постовете беше написал дори "иЗкам..." Да взема да ти купя един учебник за 7-8 клас ?
Извинете за оффтопика.

По темата : От това , което знам , при секс е много по-добре от това да се самозадоволяваш сама.

пхаха то си е моя работа как ще пиша .. аз ,че знам как да пиша , знам , но просто си пиша ей така .. няма да се старая без правописни грешки ся .. пуу голяма работа .. кат почнете ся големите разбирачи ми става лошо :lol:

WhiteOneBG
05-15-2011, 14:06
на околовръстното сигорно .. немога да разбера деца по на 14 кат нея се дават ида ги чукат насам натам .. срамно .. и се гордееш с това ?

Ти си най-неграмотното човече в този форум... в един от постовете беше написал дори "иЗкам..." Да взема да ти купя един учебник за 7-8 клас ?
Извинете за оффтопика.

По темата : От това , което знам , при секс е много по-добре от това да се самозадоволяваш сама.

Е явно нищо не знаеш ... Толкова е индивидуално и според зависи от настроението :)) Жената е сложно комплексно НЕЩО , което трудно може да разбере ЧОВЕК. Така че не се мъчете да ги анализирате .

Eclipsercho
05-15-2011, 14:54
Прави скречове на шундрата и се не бой.

Има време да ти я пълнят с други работи, пръстчетата няма да свършат много работа. 8-)

straus
05-15-2011, 15:17
Проблема е, че пръстите са твой, като хванеш някой да помага е друго :D

ellisabetth
05-26-2011, 17:56
Проблема е, че пръстите са твой, като хванеш някой да помага е друго :D

Няма значение твой или чужди пръсти, чувството си е неприятно, има си органи предназначени за там хаха :-P

funkey
05-26-2011, 18:12
на околовръстното сигорно .. немога да разбера деца по на 14 кат нея се дават ида ги чукат насам натам .. срамно .. и се гордееш с това ?

Ти си най-неграмотното човече в този форум... в един от постовете беше написал дори "иЗкам..." Да взема да ти купя един учебник за 7-8 клас ?
Извинете за оффтопика.

По темата : От това , което знам , при секс е много по-добре от това да се самозадоволяваш сама. Пхаха доколкото знаеш ако самозадоволяването беше по-добре тогава нямаше да се прави секс DUH. :razz: :lol:

the_man
05-26-2011, 18:24
верно ли ви е неприятно с пръсти бе? Баси ужаса, ние поне се кефим на чекиите :D

А на младата госпожица сигурно и е неприятно, щото сигурно още не и никнат косми там....

Колкото до Maceto96 или там както беше, ти от къде знаеш ква е разликата? Нали само в гъза даваш? 8-)

Evellexis
05-26-2011, 18:28
Девствена съм, но мога да си вкарам пръст-два в вагината, но не ми е приатно. Такова ли е и усещането при секс :?


авее хора ????? вие ако не може сами да си доставите удоволствие ,кой чакате ????

BlackJ
05-26-2011, 18:47
Проблема е, че пръстите са твой, като хванеш някой да помага е друго :D

Няма значение твой или чужди пръсти, чувството си е неприятно, има си органи предназначени за там хаха :-P
А?

Devil69
05-27-2011, 09:18
Проблема е, че пръстите са твой, като хванеш някой да помага е друго :D

Няма значение твой или чужди пръсти, чувството си е неприятно, има си органи предназначени за там хаха :-P


Само дето някои хора с два пръста такива неща могат да ти причинят ,че да не знаеш къде си половин час 8)

the_man
05-27-2011, 09:20
Е чак пък толкова... тряа имаш пръсти на баскетболист :D

Alex3nd
05-27-2011, 09:47
Е с пръсти не става ,то секса не е така.Опитай с момче и ще бъдеш доволна.
След няколко години ще работиш на околовръстното, колко лошо :(

Devil69
05-27-2011, 19:45
Е чак пък толкова... тряа имаш пръсти на баскетболист :D
Това е една от разликите между момчетата и мъжете пич.Не всичко в секса е ръганйе:)))И въобще не ти трябват пръсти на баскетболист повярвай ми. :grin:

loveca777
05-27-2011, 21:54
верно ли ви е неприятно с пръсти бе? Баси ужаса, ние поне се кефим на чекиите :D

А на младата госпожица сигурно и е неприятно, щото сигурно още не и никнат косми там....

Колкото до Maceto96 или там както беше, ти от къде знаеш ква е разликата? Нали само в гъза даваш? 8-)
Да ве ужас :D
горките момичета
А вярно ли е, че чекията е по-добра от секса :D според някой е тъй

Loooooser
05-27-2011, 22:17
Е с пръсти не става ,то секса не е така.Опитай с момче и ще бъдеш доволна.
ти пък от де знаеш?? нали си го правила само анално/орално ? 8)

QueenOfDarkness
05-27-2011, 23:46
Напълно съм съгласна с devil69, много зависи кой, кога и как. Някой може да се мъчи 2 часа да ти докара оргазъм, а друг за 10 мин да те подлуди с една ръка (дори и да не е завряна еди къде си ) . . . 8) та за авторката на темата : мацка, не се притеснявай имаш достатъчно време да опиташ от всичко и тогава чак ще можеш толкова смело да заявяваш кво ти харесва и кво не :)