PDA

View Full Version : Той иска само секс ; - (



mimzo0o0
05-15-2011, 10:00
Здравейте, имам проблем ,който ме измъчва от много време :
Аз съм на 12 и харесвам момче което е на 16 .
Той иска само секс от мен иска да му пращам голи снимки и такива неща, но аз наистина много го обичам ..
Моля ви помогнете [/b]

NightGuardian
05-15-2011, 10:11
Ами в тази възраст сме такива :lol:

kristito3
05-15-2011, 10:15
Махай го. Не ти трябва такъв.

fUcKsMiLe
05-15-2011, 10:15
Най-добре почвай да учиш, че другата година ще имаш изпити. -.-

Остави го тоя, ти си още малка, какъв секс го гони тоя, че и от 12 годишна?!
О, боже.. не може ли да си намери някоя на неговата възраст.

А относно голите снимки - в никакъв, ама В АБСОЛЮТНО НИКАКЪВ случай не му пращай такива.
После не знаеш какви неприятности можеш да си навлечеш с тях.
Не знаеш какъв е и дали няма да му скимне да ги покаже/прати на приятели и те на свои приятели
и така до по-малко от седмица ще ти лепнат един етикет, от който няма измъкване.

pink123
05-15-2011, 10:15
Момиче ти добре ли си?Няма да му пращаш голи снимки,няма да му пускаш ти какво искаш да те е*е и да те остави?А замисляш ли се,че си на 12 години..вярно,че в днешно време всички на по 11-12 вече са се е*али,ала защо трябва да си една от всичките,не прави нищо !! За какво ти е да спиш с него и той да те остави или да те ползва за секс играчка.Налегни си парцалките и хвани да прочетеш някоя книга,не съм много по-голяма от теб,но все пак на твойте години,аз си играех още с кукли,и народна топка и такива неща,а ти тук питаш дали да пращаш голи снимки на някой,който не иска от теб нищо повече от секс.

marin4itu
05-15-2011, 10:15
Ами не се занимавай с него.. За какво ти е да прави секс един път с тебе и да те зареже, защото вече не си му интересна.. На всичкото отгоре още си малка..

anonymous708973
05-15-2011, 10:17
Помисли си дали искаш някакъв 16-годишен пикльо да си сложи твоя гола снимка на дисплея на телефона и да я праща на всичките си загорели приятелчета. :wink:

RageAgainstTheMachine
05-15-2011, 10:20
Както казаха съфорумниците по-горе , не ти трябва такъв изрод.

w1splol
05-15-2011, 10:21
http://a.imageshack.us/img805/4223/pedobear.png

juveteam
05-15-2011, 11:09
Здравейте, имам проблем ,който ме измъчва от много време :
Аз съм на 12 и харесвам момче което е на 16 .
Той иска само секс от мен иска да му пращам голи снимки и такива неща, но аз наистина много го обичам ..
Моля ви помогнете [/b]
Лоша работа...
Май не е за теб това момче...

kucheto1234
05-15-2011, 12:30
Виж сега .. ако му пратиш снимки ще направиш много ама много голяма грешка ! Ти не знаеш какво ще прави с тези снимки .. дори може да те накара да правиш нещо на сила за да не ги покаже .. ти чуваш ли се само за какво става на на въпрос аз съм на 13 и от нашият клас има момичета които не знаят какво означава секс .. а вие вече се ебе*е като животни .. просто нямам думи , вместо да се учиш ще се занимаваш с такива парцали .. така ли ? Нямате мозък ей . Помисли малко и сама ще си направиш извод .. ТВОЙ ПРОБЛЕМ ! Ние ти обяснихме какво да правиш .. но ти прави каквото искаш !

Daisy11
05-15-2011, 12:38
Миличка зарежи го тоя, само си играе с тебе, по-добре сега да се помъчиш да го забравиш отколкото, после да те нае**л и и пак да се раздлите,ще ти е по-гадно да го преживееш, а ще си и използвана. Ти сама знаеш той иска само секс, за какво ти е ? И още повече ти си само на 12, сядай да учиш по-нататък имаш да мислиш за таквива неща достатъчно...

mrazqkindergarten
05-15-2011, 13:29
С коя ръка да се прекръстя? :?

Extremescream
05-15-2011, 13:30
Аз съм на 13 и още от много малка харесвам съседа който е лекар и е на 38 .. като малка много често боледувах и той идваше да ме преглежда
семействата са ни приятели .. за него съм важна но не по начина както е той за мен

http://pwwwblog.ibeatyou.com/blog/wp-content/uploads/2009/11/bitch-please.jpg
Don't feed the troll.Lock.