PDA

View Full Version : моляви моляви помогнете ми



HolySpirit
05-15-2011, 11:28
изкам да питам дали саществува нещо подобно от родат на уроци по китара но без китара имам предвид ако нямам китара или нещо като китара под наем и по точно да е в Варна
защото много изкам да се науча да свиря на бас китара но ми се струва много скъпа инвестиция 150 -> и нагоре са хубавите а аз ще започвам от 0 - та и ако се откажа или нещо само дето съм давал пари на вятара
и другото което изкам да питам е дали чожек като мен които си няма понятие от музика ( не мога да чета по ноти и такива неща ) е вазможно да се научи

(сажелявам за писането ако има правописни грешки това е защото ползвам една програма ииии. така)

мерси предваритело

DesireToFire
05-15-2011, 11:36
Може да почнеш и без да си имаш понятие за музикалната теория. Както казва моят учител: Кирилицата знаеш ли я? А латиницата? Е тогава какво ти пречи да научиш още една азбука. Относно самата китара. Не мисля, че ще можеш без собствена китара. Т.е може да вземеш от приятел или от другаде, но китарата трябва да е у вас на разположение 24/7. Смисъл изискат се всекидневни упражнения, ако искаш да задобрееш.
И мисля, че ако си вземеш китара и евентуално решиш, че не я искаш, винаги можеш да я продадеш някъде.