PDA

View Full Version : Пред поправителен изпит в 8ми клас..



qnkata5
05-15-2011, 11:57
Здравейте, това ми е първата тема тук :) Някой от вас оставал ли е на изпит ? Изпита съдържа въпроси от 2рия срок ли само ? Общо взето всичко за поправителния изпит... Мисля че ще остана по математика и по немски.. Математиката ще я оправя... ама немскияяяяяяя хал-хабер си нямам. А на наще не им се дава пари за частни уроци, даскала по немски не ме харесва много много понеже преди бях проблемен ученик. 8ми клас съм и за 1ва година уча немски. Моля ви трябват ми вашите съвети! И моля без глупави коментари да сядам и да уча немски, защото първите 2 месеца от годината съм ги пропуснал, понеже не бях в това училище, ходих на частни уроци, ама там толкова много материал ти дават, та нямаш време да го усвоиш, все едно 2 месеца за 10 часа да го вземеш.. нестава...
Благодаря предварително :-P

Jessrabbit
05-15-2011, 12:05
Според мен си сууууууууууупер жалък.Извинявай пич,но аз също имам такива в моя клас.Когато обсъждаме нещо във форума,ние сме една общност тука,и всеки малко или много разбира другия,а аз ще ти кажа,че те разбирам и теб.Винаги тук във форума повечето хора са добронамерени и за това и дават някакви положителни коментари на изключителни олигофрени.Ти си бил проблемен ученик,не учиш,нищо не си правил.Аз знам френски,немски,испански,ан лийски и руски и не съм ги учил много много.Ти за 1 година знаеш ли защо не го знаеш?Защото не си седнал и за минута да видиш какви са ти новите думи,какво има да учиш и така нататък.Значи за 1 година не си седнал да учиш,проблемен ученик си,ще останеш на изпит по 2 предмета и искаш да ти кажем как да изкараш що годе добра оценка,НО без да сядаш да учиш!Ти луд ли си бе приятел,не виждаш ли какви ги пишеш?Като не ти се остава на изпит сядай да учиш,това е,средно положение няма - или сядаш или повтаряш.И аз често не барам по нищо,но пак съм пълен отличник,защото в час слушам,ама ти си и проблемен ученик,та и това не правиш..ами извинявай,но направи някакви усилия,не само да ми седиш на компа и да се оплакваш.

qnkata5
05-15-2011, 12:35
Благодаря за милите думи, ама не се имам за 'пълен олигофрен' . Все пак когато се прибера от училище или отивам да на лостове или да тренирам нещо. Занимавам се със спорт, бойни изкуства, плуване и гребане. Попринцип не познавам Отличник който да е спортист :) , а и понеже се правиш на остроумен ще ти кажа, нашите се разведаха, цяла година с майка ми от квартира на квартира. Ту един месец при баща ми стоя, ту един месец при майка ми. Ами, отворко, намери ти покой да УЧИШ при такива обстоятелства. А под проблемен нямам предвид че се бия в училище, а защото в началото се бях събрал с утайката на училището, но 2рия срок се отделих от тях и си намерих свястни момчета, Така че мисля да запазим добрия тон :)
Та ако не съм ясен пак да питам :
1) Някой оставал ли е на изпит по немски или математика?
2) Какви са въпросите (от цялата година или втория срок)
3) и всичко друго

Greennight
05-15-2011, 12:42
Jessrabbit,тихо там майната ти зубърска,селска комплексарска като ше обиждаш не давай съвети,ясно ? Дейба и писна ми от комплексирани селяндури дето техните ги пердашат да учат и после,ако някой има проблем избиват форумни комплекси.

Пич,просто се стегни,учи и се опитай да изкараш 3ка за срока,ако не поправителния.Аз доколкото знам поправителните са много лесни и са само от най-лесните задачки,които сте решавали,смисъл не е нищо особено и,ако седнеш ще ги направиш :)

marin4itu
05-15-2011, 12:53
Jessrabbit, знаеш ги тези езици ти друг път.. Ако те пуснат в държавата ще гледаш като теле..

Авторе, помоли някой, който разбира математиката и немския да ти помогне поне с основните неща. Ходи, моли се да те изпитат, пиши си домашните, това прави впечатление, защото даскалите виждат, че се стараеш.

Greennight
05-15-2011, 12:56
Да верно,дай да те поизпитам на падежите в руския като си толкова отворен/а ? Ше мълчиш кат пън селяндур със селяндур всезнаещ и всеможещ такъв...

NAPAST94
05-15-2011, 13:39
Моя съвет е да направиш всичко по силите да не останеш на изпит по немски.
От тоя предмет по-тъп и труден за учене не знам да има. Макар да съм по-голям от тебе, някъде от първия месец в 9ти клас спрях да уча по немски и ако сега ми се наложи в 10ти примерно да остана на изпит не ми се мисли. Математиката ще я оправиш някак, ама с тоя немски не си е работа.

Jessrabbit
05-15-2011, 13:56
Greenday нещо много скокна като го написах това,май и ти си същия като автора.И не знам,защо се хвана за езиците,просто казвам,че език се учи с упражнения,а като не е сядал цяла година да учи,за 1 месец няма да се оправи,и то без да учи..лол

Jessrabbit
05-15-2011, 13:57
Благодаря за милите думи, ама не се имам за 'пълен олигофрен' . Все пак когато се прибера от училище или отивам да на лостове или да тренирам нещо. Занимавам се със спорт, бойни изкуства, плуване и гребане. Попринцип не познавам Отличник който да е спортист :) , а и понеже се правиш на остроумен ще ти кажа, нашите се разведаха, цяла година с майка ми от квартира на квартира. Ту един месец при баща ми стоя, ту един месец при майка ми. Ами, отворко, намери ти покой да УЧИШ при такива обстоятелства. А под проблемен нямам предвид че се бия в училище, а защото в началото се бях събрал с утайката на училището, но 2рия срок се отделих от тях и си намерих свястни момчета, Така че мисля да запазим добрия тон :)
Та ако не съм ясен пак да питам :
1) Някой оставал ли е на изпит по немски или математика?
2) Какви са въпросите (от цялата година или втория срок)
3) и всичко друго

Не ми се прави на жален и аз се изнесох с майка ми на боклушка квартира и не се виждам с баща си.

marin4itu
05-15-2011, 14:55
Greenday нещо много скокна като го написах това,май и ти си същия като автора.И не знам,защо се хвана за езиците,просто казвам,че език се учи с упражнения,а като не е сядал цяла година да учи,за 1 месец няма да се оправи,и то без да учи..лол

Всъщност аз се хванах за езиците, ама карай.. Езиците се учат в държавата, никой не може да ме убеди в противното....

Jessrabbit
05-15-2011, 15:02
Не съм казал,че ги знам перфектно,но за да ти пишат 3 не ти трябва перфектно,дори и МНОГО МНОГО ама МНОГО зле да си пак пишат 3 по милост,трябва ептен нищо да не знаеш ..

marin4itu
05-15-2011, 15:31
Именно.. не ги знаеш перфектно, а с такова самочувствие го заяви... Както и да е, няма да издребняваме.. ;)

Greennight
05-15-2011, 15:36
:lol: :lol: :lol: На тва знание ли му викаш...И плюс тва,не не съм като автора,по всички предмети имам 5-6,само по математика ще завърша с 3ка сигурно,щото просто не виждам с какво ще ми помогне в живота "Питагоровата теорема" да речем и просто не уча...И мога да ти кажа,че авторът ще е много по-успешен в живота,щото ще е видял зор поправителни и други глупости,докато ти цял живот ще си живееш в розовия свят и ще лижеш задници за оценки,докато някой ден някой проблем не ти се срути върху главата като тухла 4ка :(

Jessrabbit
05-15-2011, 15:59
:lol: :lol: :lol: На тва знание ли му викаш...И плюс тва,не не съм като автора,по всички предмети имам 5-6,само по математика ще завърша с 3ка сигурно,щото просто не виждам с какво ще ми помогне в живота "Питагоровата теорема" да речем и просто не уча...И мога да ти кажа,че авторът ще е много по-успешен в живота,щото ще е видял зор поправителни и други глупости,докато ти цял живот ще си живееш в розовия свят и ще лижеш задници за оценки,докато някой ден някой проблем не ти се срути върху главата като тухла 4ка :(

За твоя информация не лижа задници.Имам 6-ци по абсолютно всичко без мат ,без да уча много много,в училище си научавам нещата още.За твоя информация няма да ми падне като тухла 4ка,защото и аз ще имам 3 или 4 за годината по Математика.Но по нататъка изобщо няма да кандидатствам с това и няма да я уча повече,карам я колкото да мина.И доста тъпо се изказа.Значи аз съм тъп,че имам пълно 6 по всичко освен примерно по математика,естествено всеки си има слаб предмет,а той ,че не може да върже една 3ка ще успее в живота?И в живота не се успява като си останал на поправителен изпит.3ка се изкарва много лесно,а той и нея не може да изкара,това значи,че изобщо не бара нищо и не слуша в часовете,така няма да успее.Като те гледам как пишеш,и в български ще имаш 3.И стига си обиждал,че с тези селски обиди ти приличаш повече на селянин,не аз..Вие изобщо чухте ли каква глупост изтърси той ?Че иска да мине,но без да учи,защото не можел.Е колко трябва да учиш за да си вдигнеш оценката на 3?Пък и грийн,не ми се прави на големия помагач,защото като те гледам как обиждаш хората в другите теми и как хейтваш,и ти си същият.

Към автора:Виш сега,пробвал ли си да отидеш при госпожата и да и кажеш,че искаш поне 3 да имаш за да не те остави на изпит ?Примерно да ти даде някой урок да подготвиш и да ти пише 1 шестица и да минеш?Няма толкова безсърдечен учител,че да не иска да го направи и да иска да те остави на изпит.

Това с езиците.Исках да кажа,че знам 3-4 езика,без да уча много много,просто си учиш думите и с малко упражнения това се научава!Не идеално,не да го говориш перфектно,но се научава,достатъчно да имаш 3ка!Имаш 1 месец още и можеш да научиш,просто питай госпожата.Какво скачате и вие.

marin4itu
05-15-2011, 16:05
Greennight, поведението ти наистина е тъпо.. За кво скачаш и се наемаш не мога да разбера.. Не можеш ли като нормален човек бе?

Greennight
05-15-2011, 16:09
:lol: :lol: :lol: На тва знание ли му викаш...И плюс тва,не не съм като автора,по всички предмети имам 5-6,само по математика ще завърша с 3ка сигурно,щото просто не виждам с какво ще ми помогне в живота "Питагоровата теорема" да речем и просто не уча...И мога да ти кажа,че авторът ще е много по-успешен в живота,щото ще е видял зор поправителни и други глупости,докато ти цял живот ще си живееш в розовия свят и ще лижеш задници за оценки,докато някой ден някой проблем не ти се срути върху главата като тухла 4ка :(

За твоя информация не лижа задници.Имам 6-ци по абсолютно всичко без мат ,без да уча много много,в училище си научавам нещата още.За твоя информация няма да ми падне като тухла 4ка,защото и аз ще имам 3 или 4 за годината по Математика.Но по-нататъка изобщо няма да кандидатствам с това и няма да я уча повече,карам я колкото да мина.И доста тъпо се изказа.Значи аз съм тъп,че имам пълно 6 по всичко освен примерно по математика,естествено всеки си има слаб предмет,а той ,че не може да върже една 3ка ще успее в живота?И в живота не се успява като си останал на поправителен изпит.3ка се изкарва много лесно,а той и нея не може да изкара,това значи,че изобщо не бара нищо и не слуша в часовете,така няма да успее.Като те гледам как пишеш (преди и няма запетая бе,неграмотнико)и в български(стилистична грешка-по български,беше правилно да се каже) ще имаш 3.И стига си обиждал,че с тези селски обиди ти приличаш повече на селянин,не аз..Вие изобщо чухте ли каква глупост изтърси той ?Че иска да мине,но без да учи,защото не можел.Е колко трябва да учиш (пред,за да се пише запетая,защото е подчинителна връзка)за да си вдигнеш оценката на 3?Пък и грийн,не ми се прави на големия помагач,защото като те гледам как обиждаш хората в другите теми и как хейтваш,и ти си същият(кратък член бе,селски).

Към автора:Виш(Виш?! :lol:) сега,пробвал ли си да отидеш при госпожата и да и(й кажеш) кажеш,че искаш поне 3 да имаш(отново...) за да не те остави на изпит ?Примерно да ти даде някой урок да подготвиш и да ти пише 1 шестица и да минеш?Няма толкова безсърдечен учител,че да не иска да го направи и да иска да те остави на изпит.

Това с езиците.Исках да кажа,че знам 3-4 езика,без да уча много много,просто си учиш думите и с малко упражнения това се научава!Не идеално,не да го говориш перфектно,но се научава,достатъчно да имаш 3ка!Имаш 1 месец още и можеш да научиш,просто питай госпожата.Какво скачате и вие. Та така сельо,първо ти научи българския език и тогава ми прави забележки,ок ? Аз си го знам перфектно,но специално за теб няма да тръгна да си поправям всяка грешка.Ае сега се самозакривай.Поправил съм ти грешките,ако не разбра :wink:

Jessrabbit
05-15-2011, 16:16
Не е "Й" ,защото трябва да е с апостровче отгоре ,а това е "И КРАТКО" , и какви са тези стилистични грешки дето ми поправяш,това все пак е форум,а не класна по български език.Докато ти правиш много правописни грешки,защото си неграмотен.

Greennight
05-15-2011, 16:25
Неграмотният ти поправи грешките 8-) 8-) 8-) А по твойта логика пак,щото не е класна по БЕЛ,а форум,няма да седна да си редактирам всеки пост 8)

Jessrabbit
05-15-2011, 16:32
Това,че се мислиш за най-гоУемия ще ти изиграе лоша шега някой ден "сельо" .Пък и ти си този,който псува и обижда,така че ти си най-големия селянин тука.Аз може да правя грешки,като да изпусна някоя запетая или нещо такова,но ти правиш още по смешни грешки,който не би трябвало да ги правиш от обща култура.Не помагаш на автора като отваряш спорове,а напротив,говориш глупости,за да си трупаш мнения.

Greennight
05-15-2011, 16:47
който не би трябвало да правиш от обща култура. :razz: Пак се изказа селския...И аз не съм селянин за разлика от теб.То си личи от километри къв си.Даже знам,че си от източна България :wink: Ае намери ми толкова фрапиращи грешки като твойте бе,селски ?

vakanciqta
05-15-2011, 17:14
Прочетох всички коментари и не видях някой да даде точен отговор на момчето .. Пич , един мой приятел миналата година беше на поправка и по двете и даскалката му даде по математика 3 най-елементарни примери със системни уравнения и 2 задачи ама хипер лесните от вписан ъгъл .. По немски ми каза ,че са му дали да спряга някви глаголи и да слага пак глаголи в 5 изречения и по двете завършил с 4 , защото учителите били много доволни от това как ги е решил ... Относно математиката в 8-ми клас по тъпо и скучно нещо едва ли има на света (знам защото и аз съм 8 клас и съм момиче да не питате) .. ии гледай все пак да искараш някоя тройчица .. Ако не с учене винаги става с подмазване .. :grin: :D

Jessrabbit
05-15-2011, 17:15
който не би трябвало да правиш от обща култура. :razz: Пак се изказа селския...И аз не съм селянин за разлика от теб.То си личи от километри къв си.Даже знам,че си от източна България :wink: Ае намери ми толкова фрапиращи грешки като твойте бе,селски ?

Ми не,не съм.

qnkata5
05-15-2011, 18:36
jaass ли си къф си, айде млъквай вече, разбрахме че си мега гъзара и че не си селянин. Айдееееееееее чао!
vakanciqta 10x :-P

jeezloxxy
05-15-2011, 20:25
който не би трябвало да правиш от обща култура. :razz: Пак се изказа селския...И аз не съм селянин за разлика от теб.То си личи от километри къв си.Даже знам,че си от източна България :wink: Ае намери ми толкова фрапиращи грешки като твойте бе,селски ?

Ми не,не съм.

Браво,браво :razz: :razz: :razz:
+1
+1
+1
Напълно прав си,по дяволите :o Щом не е учил цяла година (като се има предвид,че в езиковите гимназии първата година липсват предмети като физика,химия,география и тем подобни,следователно едва ли е имал проблеми с многото предмети),няма как да го научи за ден-два.
П.С Автор,не се обиждай,просто коментирам ;)

qnkata5
05-16-2011, 07:26
Не съм в езикова гимназия :-P всички предмети ги имам

cucetyy
05-16-2011, 10:38
Имаш време да си оправиш оценките по немски, спокойно (до 30 юни си нали :-D ). Та моят съвет е вземи тетрадката на някой, който пише редовно и си има понятие от немския. Виж най-основните неща, които сте взели, наблегни на граматиката. Научи спреженията на някои глаголи (тези, които сте взели и най-често правите на тях упражнения). Без да седнеш да ги погледнеш работите няма да станат. Отиди и при учителя и го питай какво трябва да знаеш за 3. Той ще ти каже на какво да наблегнеш. Спокойно, ще се справиш. ;) Успех!

Auriss
05-16-2011, 11:18
Да ви успокоя - и двамата /двете сте зубъри ,щом всичко ви върви ,но не и Математиката. При последната освен памет се изисква и способността да мислиш ,както впрочем и при Физиката (ако се преподава на ниво) и органичната Химия.
Нищо лично ,просто да ви го кажа за да спрете да се храните на нещо ,олицетворение на което сте и двамата.

До автора - изпитите ще са ти елементарни. Не го мисли ,просто отдели седмица да понаучиш съвсем основни неща. Дори и да не си решиш задачите - достатъчно ще е да се види ,че си си научил формулите в Математиката и времената+родовете на думите+спреженията на глаголите в Немския.
Впрочем как въобще успя да се докараш до това положение ? Имах съученици ,които пишеха в пъти по-неграмотно от теб и пак имаха четворки.

Jessrabbit
05-16-2011, 12:08
Да ви успокоя - и двамата /двете сте зубъри ,щом всичко ви върви ,но не и Математиката. При последната освен памет се изисква и способността да мислиш ,както впрочем и при Физиката (ако се преподава на ниво) и органичната Химия.
Нищо лично ,просто да ви го кажа за да спрете да се храните на нещо ,олицетворение на което сте и двамата.

До автора - изпитите ще са ти елементарни. Не го мисли ,просто отдели седмица да понаучиш съвсем основни неща. Дори и да не си решиш задачите - достатъчно ще е да се види ,че си си научил формулите в Математиката и времената+родовете на думите+спреженията на глаголите в Немския.
Впрочем как въобще успя да се докараш до това положение ? Имах съученици ,които пишеха в пъти по-неграмотно от теб и пак имаха четворки.

Мхм,като гледам как се изкарваш по всички теми и мнения,ти си най-красивия,чаровен и готин човек на света,да не забравяме че си невероятно умен и супер интелигентен.Всички те обичат.Ти си най-великия!ГО ГО !

SmilezZz
05-16-2011, 12:27
Спрете се вече !! Никой не е длъжен да ви чете глупостите.. !!
По темата:
Не вярвам нещата да са толкова трудни .. И по двата предмета мисля,че ще се дават основните неща.. Трябва да седнеш и да учиш..
Всичко е възможно,стига да имаш желание..
А по колко часа на седмица учиш немски ? Ако го учиш усилено,би трябвало да имате изпит ( който също играе някаква роля при пресмятането на средния ти успех )..

Greennight
05-16-2011, 12:43
Да ви успокоя - и двамата /двете сте зубъри ,щом всичко ви върви ,но не и Математиката. При последната освен памет се изисква и способността да мислиш ,както впрочем и при Физиката (ако се преподава на ниво) и органичната Химия.
Нищо лично ,просто да ви го кажа за да спрете да се храните на нещо ,олицетворение на което сте и двамата.

До автора - изпитите ще са ти елементарни. Не го мисли ,просто отдели седмица да понаучиш съвсем основни неща. Дори и да не си решиш задачите - достатъчно ще е да се види ,че си си научил формулите в Математиката и времената+родовете на думите+спреженията на глаголите в Немския.
Впрочем как въобще успя да се докараш до това положение ? Имах съученици ,които пишеха в пъти по-неграмотно от теб и пак имаха четворки. :lol: Ебаси и мисленето трябва,особено за материала в 8 клас...Да зубря формули...

infected9
05-18-2011, 09:31
Прочетох тая тема и ме заболя главата..НАИСТИНА .. :-x

SuNsEt
05-18-2011, 16:40
Имам 2 приятелки от моя клас,които останаха на изпит след 8ми и едната го взе чак септември месец...

Svetlio1556
05-27-2011, 11:48
Ебаси романа,ебаси хранилището :D :D :D

Metallica12
05-27-2011, 12:17
С вашите разправии не виждам колко помогнахте на момчето,ама айде..

MadeOfRain
05-27-2011, 12:36
Абе имаше и няколко нормални мнения, а ония двамата комплексари изобщо не им обръщайте внимание.

А сега за въпроса.
Миналата година един от класа ми остана на поправики по математика, химия, биология, абе най-изучаваните предмети в гимназията. Той е от тия дето не сядат и секунда да учат, а си взе изпитите. Друго, аз уча руски вече от две години и напълно нищо не знам(най-вече, щото езика ми е противен), иии понеже сме група по руски, смесени два класа и от моя клас сме само 5-ма, госпожата си ни е "заплюла" да ни мрази, и винаги ни гледа пренебрежително, но пак успяваме да 'фанем тройки.
Направи това което казаха няколкото потребители(с мнение по темата) и може би ще хванеш тройки.

Metallica12
05-27-2011, 13:50
Да,наистина!Тройки не се изкарват трудно,стига да имаш поне малко воля и постоянство!

pavelhak2
07-01-2011, 15:57
Аз тази година бях осми клас и аз също останах по математика, Госпожата се заяде с мен и при 4 ,2,2,3 ми писа 2 сега се чудя как да се спасявам :? :? :? :? :?

LoweShot
07-01-2011, 21:41
Прочетох тая тема и ме заболя главата..НАИСТИНА .. :-x

Yep !! +++++++++ 1 :)

AngliskiqtKostumar
09-03-2011, 10:53
Пич ти се ебаваш немския не е чак толкова труден а и хората зимат години учене в няколко месеца а ти имаш проблем 2 месеца учена да го вземеш за 10 часа стягай се , най-важното е мотивитацията ако ти е добра мотивацията съм сигорен , че ще успееш :) Иначе спокс не е чак толкоз гадно :D

AngliskiqtKostumar
09-03-2011, 10:55
Аз тази година бях осми клас и аз също останах по математика, Госпожата се заяде с мен и при 4 ,2,2,3 ми писа 2 сега се чудя как да се спасявам :? :? :? :? :?
Пич кво заяждане тва си е 2 и 70

Grell
09-03-2011, 12:31
Ох, господи..
Авторе, какво очакваш от нас? Да ти кажем въпросите, отговорите и т.н.? Да ти кажем как да седнеш и да учиш? Да те напляскаме и да ти кажем да бъдеш послушен в час?
Вместо да си губиш времето в безсмислени спорове тук, можеше да решиш 10 задачи. Трябва да се упражняваш всеки ден. Да учиш думи, да решаваш задачи.... Седни учи по 10-тина думи на ден и решавай по 5 задачки и ще видиш, че резултат ще има. Мързелът не решава проблеми.
И при мен го има, но се опитвам да се боря с него, когато видя, че потъвам надолу.
Пък и ще ти кажа още нещо... Според мен поправителните изпити не са чак толкова трудни, стига да си се упражнявал поне малко от малко. Защото ако по цял ден висиш на компютъра или си навън, няма как да научиш нещо, и няма как да си вземеш изпитите. Трябва само малко да се напънеш.
И междудругото ако слушаш в час, така научаваш 60-70% от урока и като се прибереш вкъщи само го прочиташ 2-3 пъти и си готов. Не е кой знае каква философия. А по Математика и Немски мисля, че ти стана ясно какво трябва да правиш, за да имаш най-малко 3 за срока и за годината, та ако искаш и на изпити...

ПП: Тая тема е грешка, имайки предвид излишните спорове в нея.

Юлия Петрова
06-24-2014, 19:22
Здравейте, знам че има много отговори по темата, но искам да попитам понеже ме оставят на поправителен по математика и доста се притесних *8-ми клас съм*, дали задачите са трудни, или са лесни, има ли някъде примерни тестове, да се подготвя , защото не съм толкова зле и искам да видя от тестовете какво точно не мога да реша и така.. да се подготвя, благодаря предварително :)

JuStElly
06-27-2014, 23:11
Кой ги вдига тези теми от преди години....


Здравейте, знам че има много отговори по темата, но искам да попитам понеже ме оставят на поправителен по математика и доста се притесних *8-ми клас съм*, дали задачите са трудни, или са лесни, има ли някъде примерни тестове, да се подготвя , защото не съм толкова зле и искам да видя от тестовете какво точно не мога да реша и така.. да се подготвя, благодаря предварително :)

До сега не съм оставала по нищо, но мисля, че всеки учител сам си изготвя поправителния, зависи в какво училище си и при какъв учител. Материала е от цялата година, как го измислихте тва с втория срок не знам.. Мисля, че учителя трябва да ти даде примерен тест или този от миналата година, поне някои дават, ако не, решавай задачите от учебника или някакъв сборник, ако имаш, няма какво по - различно да ти даде.



За твоя информация не лижа задници.Имам 6-ци по абсолютно всичко без мат ,без да уча много много,в училище си научавам нещата още.За твоя информация няма да ми падне като тухла 4ка,защото и аз ще имам 3 или 4 за годината по Математика.Но по нататъка изобщо няма да кандидатствам с това и няма да я уча повече,карам я колкото да мина.И доста тъпо се изказа.Значи аз съм тъп,че имам пълно 6 по всичко освен примерно по математика,естествено всеки си има слаб предмет,а той ,че не може да върже една 3ка ще успее в живота?И в живота не се успява като си останал на поправителен изпит.3ка се изкарва много лесно,а той и нея не може да изкара,това значи,че изобщо не бара нищо и не слуша в часовете,така няма да успее.Като те гледам как пишеш,и в български ще имаш 3.И стига си обиждал,че с тези селски обиди ти приличаш повече на селянин,не аз..Вие изобщо чухте ли каква глупост изтърси той ?Че иска да мине,но без да учи,защото не можел.Е колко трябва да учиш за да си вдигнеш оценката на 3?Пък и грийн,не ми се прави на големия помагач,защото като те гледам как обиждаш хората в другите теми и как хейтваш,и ти си същият.

Към автора:Виш сега,пробвал ли си да отидеш при госпожата и да и кажеш,че искаш поне 3 да имаш за да не те остави на изпит ?Примерно да ти даде някой урок да подготвиш и да ти пише 1 шестица и да минеш?Няма толкова безсърдечен учител,че да не иска да го направи и да иска да те остави на изпит.

Това с езиците.Исках да кажа,че знам 3-4 езика,без да уча много много,просто си учиш думите и с малко упражнения това се научава!Не идеално,не да го говориш перфектно,но се научава,достатъчно да имаш 3ка!Имаш 1 месец още и можеш да научиш,просто питай госпожата.Какво скачате и вие.

Колко сте ми забавни с това "имам 6тици по всичко, научавам си в час"... Това се случва в не толкова добрите училища... И аз бях така до 7ми клас, като бях в добро училище, но все пак си беше някакво нормално. След това като отидох в национална гимназия видях какво са критерии и ми се скъса задника докато свикна, че това "научавам си в час" няма да мине... ако ще си учиш в час, повече от 4 няма да имаш, ако имаш и толкова де...
Така че не се надувайте много с това какви оценки имате, всеки може да се хвърли на лесното и да е отличник, въпроса е КЪДЕ ги изкарваш тези оценки.