PDA

View Full Version : Купувам много книги от различни издателства



heidenreich
05-15-2011, 12:10
От сега нататък ще обновявам темата, във форума на издателство "Бард".
Последна промяна тук - 16 юни 2011 г., 14:20


Здравейте. Ако книгите са много добре запазени или нови ги купувам на корични цени. Ако не са толкова запазени - на по-ниски. За някои от книгите може да се съглася на по-високи цени, независимо колко са запазени, ако коричните не Ви удовлетворяват - винаги може да питате, ще отговарям 99% в същия ден. Като намеря, няколко от книгите със статут "за някои", със сигурност на някои от останалите, статута ще се качи на "за някои". Търся посочените издания освен ако случайно няма по-нови. Всички книги без изключение са за личната ми библиотека - трябва ми по едно копие.
Не търся други освен изброените.

Контакт: Лично съобщение, отговор

Добавените книги, и обновената информация, ще са оцветени, за да се отличават от старите. Ще бъдат оцветени в съответния цвят за период от 7 дни от датата на публикуване.
Разменям и 2 идеално запазени книги, с меки корици за версиите им с твърди, плюс доплащане от 5 лв., за всяка (само ако размяната може да стане в София).
Тъмно червените книги означават, че в момента водя кореспонденция с някого/някои за тях, книгата пътува към мен или нещо подобно. Например, ако получа книга, която се окаже, че е дефектна (примерно има липсващи страници), това разбира се означава, че продължавам да я търся, затова не я трия докато не съм я прегледал лично. Използвам го и за книги, които за момента не се търсят.
За някои от книгите има допълнителна информация, като бележки със звезди "*", която дава пояснения за тях.

„Литера Прима”

13. Древните цивилизации ч. 1 – Стефан Никитов (1996)*
Скандинавска митология - Юлия Светланова (1995)

„Компас”**

100 велики загадки на ХХ век (2006)
100 велики тайни (2007)

„Синергия”

Извънземни в Родопите - Валентин Хаджимитов (2003)

„Гуторанов и син”

Извънземни! - Филипа Уингейт (2006)
Homo Sapiens за произхода на Homo Sapiens. Част 2: История на прабългарите - Кръстю Мутафчиев (1993)
Homo Sapiens за произхода на Homo Sapiens. Част 3: Прабългарите в световната история - Кръстю Мутафчиев (1995)

„Аратреб”

Геноцидът и холокостът над българите - Георги Войнов (2006)

„АСИ”

Кой управлява Земята? Събуди се, Човечество! - Стамен Стаменов (2003)

„Фондация за космоноетически изследвания”

Случаят "Царичина" - факти и документи, мнения и хипотези - Кирил Кънев (1994)

„Редакция-6”

Космическата конспирация - Лесли Уаткинс (1991)

„Лик”

Окултният Тибет – Хърби Бренан (2005)

„ЛаковПРЕС”

Основите на националсоциализма – Емил Антонов (2004)

„Дамян Яков”

Тибет - магия и тайна - Александра Давид-Неел (2005)

„Амадеус’с Къмпани”

Енергията на пирамидите - Ганчо Божилов (2001)

„Домино ГД”

Ба'алгури - Киряк Цонев, Мирослава Цонева (2007)
Имената на българските канове проговарят - Киряк Цонев, Мирослава Цонева (2007)

„Жар Птица”***

Лъжата за шестте милиона - Ричард Харууд (2002)
Какво накара Хитлер да вдигне знамето на борбата против световното еврейство и масоните? - М. Есив (2004)****
Основните цели на юдомасонството - М. Есив (2004)****
Моята борба – Адолф Хитлер (2001) – твърди корици*****
Борба за нова Европа – Адолф Хитлер (2002)
Тайните общества на XX век – Николай Боголюбов (2002)
Американският тероризъм над българите – Румен Руменин (2004)

„Витяз”

Загадка на три хиляди години - Игор Шафаревич (2005)

„Весела Люцканова”

Пророчествата на маите - Ейдриън Джилбърт, Морис Котерел (1998)

„Бард”

Сенките на забравените прадеди - Карл Сейгън, Ан Друян (2004)
Милиарди и милиарди - Карл Сейгън (2005)

„Юнион-21”

Световното правителство - Каква е цената на човечеството?, Том 1 - Георги Ифандиев (2005)
Световното правителство - Каква е цената на човечеството?, Том 2 - Георги Ифандиев (2005)
Сянката на Цион, Част I, Том 1 - Георги Ифандиев - Напълно обновено и допълнено издание (2006)
Сянката на Цион, Част I, Том 2 - Георги Ифандиев - Напълно обновено и допълнено издание (2006)

„Световит”******

Тайните протоколи - Николай Маринов Николов (2003)
Светът под микроскоп - Николай Маринов Николов (2003)
Световната конспирация 2 - Николай Маринов Николов (2003)
Новият ред - Николай Маринов Николов (2003)
Маските на величията - Николай Маринов Николов (2003)

„Български писател”

Аферата с гроба на Левски – Николай Хайтов (1997)*******

„ГорексПрес”

Гробът на Васил Левски - сборник документи – Николай Хайтов (2002)

„Бумеранг”

Българофобия - Волен Сидеров (2003)
Тайни общества и подривни движения - Неста Х. Уебсър (2003)********

„Иван Вазов”

Мистериите - Жак Бержие, Жорж Гале (1993)

„Мария Арабаджиева/АБАГАР”

Енциклопедия на свръхестествените явления - Джени Рандълс, Питър Хъф (1998)
Отвъд границите на реалното, Книга 1 - Майк Даш (1999)
Световните митологии (енциклопедия), Том 1 - Колектив (1999)
Световните митологии (енциклопедия), Том 2 - Колектив (2000)

Разменям за изданията с твърди корици, плюс доплащане от 5 лв.

Големият заговор срещу българите, Част 1 – Христо Маджаров (2001)
Космос – Карл Сейгън (2004)

* По стари издания не ми вършат работа

** Може да има и по-стари издания на книгите от издателството. Ако е така и те стават

*** Ако някой от книгите имат и по-стари издания на "Жар Птица" (независимо колко), дори ако не съм споменал, и те стават. Ако случайно имат, издания и на "Жарава", те също стават, но до колкото знам нямат

**** И двете книги имат стари издания от 2002 година. Не съм сигурен дали са от същото издателство. На корицата на "Какво накара Хитлер да вдигне знамето на борбата против световното еврейство и масоните?" от 2002, грешно е написано "Хитлера". За изданието от 2004 не знам. Само оригиналните издания, от първата половина на ХХ век, не ми вършат работа, ако са на цена над 7 лв. всяка. И дори да намеря първите издания, продължавам да търся новите

***** Задължително търся изданието с твърди корици! Чел съм книгата, защото я ИМА БЕЗПЛАТНО В ИНТЕРНЕТ НА БЪЛГАРСКИ - третия резултат в Google ако напишете двете думи на заглавието. Просто искам да я имам под формата на книга, за библиотеката ми.

****** На кориците има лабиринт, с различна рисунка за отделните заглавия. Мисля, че няма отбелязани години и издателство на самите книги (поне така е "Световната конспирация 1", която имам)

******* Книгата е различна от "Аферата с гроба на Васил Левски" от 2001 година. Споменатата представлява само запис на разговора между Богдан Кръстев и Николай Хайтов юни-юли 1991 г., който е включен в последната книга по темата "Кой и защо унищожи гроба на Васил Левски", на Хайтов от 2004 година, която имам. Получило се е масово заблуждение, защото в приложения към нея списък с останалите книги на автора по темата, книгата е назована с излишното "Васил"

******** Ако е излязло новото издание на издателство "Жарава", търся него