PDA

View Full Version : В търсене...



asp1r1n94
05-15-2011, 18:17
Попринцип не влизам много често в тази част на форума ,но напоследък се замислих сериозно над нещата и реших да споделя мислите си.
Когато си замисля да се захвана с момиче и после веднага се питам за какво ми е...имам си приятели (не са много ,но ги имам все пак).За по-сериозни неща може би ,но ако ще ми е само това зора е безсмислено(сещате се за какво говоря).Но напоследък просто ми се иска да имам момиче до себе си,по-близко от останалите, да има с кого да излезна ,когато просто тъпея. А ето и проблемът:Не посещавам кафенета ,чалготеки и т.н., не пуша ,не пия,спортувам колкото е възможно и очаквам отсреща същото,но просто е невъзможно :( Сега ще си кажете как това ще е проблем,ами лесно,като не посещавам такива места съответно няма как да задържа момиче или изобщо да срещна.По-оригиналните ще си кажат разходки в парка,планината и т.н..,но някак не върви само това :)
И така сега съм раздвоен да го бъде или не!
Отделно ,че всекидневно виждам момичета ,които биха ми допаднали,но като се замисля какви биха могли да бъдат ...
За коментарите:Знам ,че няма какво да ми предложите и не случайно написах ,че само си изразявам мислите!
Малко тъпо съм го написал ,но се надявам да сте разбрали смисъла :)

obyrkaniq
05-15-2011, 18:22
Еми попринцип по-свестните момичета са в парка.. иди там поогледай малко запознай се с някое момиче :) Аз пък си викам е*ал съм ги в момичетата .. закво са ми? И аз съм на тоя принцип.. приятели си имам закво са ми момичета :) Е това си е мое мнение.. все още няма да се захващам с момичета..

бтв на колко си?

asp1r1n94
05-15-2011, 18:27
На почти 17 съм,ако е от значение...
В парка ходя редовно :) обичам да играя тенис на маса,но повечето момичета отиват там да се напият so what is conclusion...

obyrkaniq
05-15-2011, 18:33
:shock: от кой град си?

Yancheto
05-15-2011, 18:38
А в училището ти няма ли момичета, които да ти привлекат интереса?


Отделно ,че всекидневно виждам момичета ,които биха ми допаднали,но като се замисля какви биха могли да бъдат ...

Това е много грешно, не бързай да преценяваш хората преди да си ги опознал.

asp1r1n94
05-15-2011, 18:53
Ами да,попринцип наистина преценявам хората много бързо и ги оценявам към определен стереотип.Днес ми се случи в автобуса да се загледаме с едно момиче,но си мислех какво да и кажа,има ли изобщо смисъл да я заговоря и просто си слезнах...
Относно даскалото: момиче от дск е кофти,според мен и ще обясня защо ?
Като скъсате и после се гледате на криво...кофти работа е.А и без това момичетата не са много да не кажа ,че и няма...

antifashionshit
05-15-2011, 19:30
ако си останеш с 'нещата накрая ще се прецакат, значи нищо няма да правя' освен лошите ще пропуснеш и хубавите.

Angeleyes
05-15-2011, 20:14
Хах Правя същото и при мен е така споко не си сам , Двама сме ! :D

asp1r1n94
05-15-2011, 20:53
Абе каквото ще се случва ,ще се случи :)

magita
05-15-2011, 21:17
Отделно ,че всекидневно виждам момичета ,които биха ми допаднали,но като се замисля какви биха могли да бъдат ...


Това е много грешно, не бързай да преценяваш хората преди да си ги опознал.[/quote]

И кво виждаш момичето и си викаш; " а Не мани я тая ше е неква забутанячка, дето пие, пуши и се друса .. ?

Auriss
05-16-2011, 04:37
За по-сериозни неща може би ,но ако ще ми е само това зора е безсмислено(сещате се за какво говоря
Стигнах до тук и си мислех ... ми прав е

Не посещавам кафенета ,чалготеки и т.н., не пуша ,не пия,спортувам колкото е възможно и очаквам отсреща същото,но просто е невъзможн
и после прочетох това.
Sad.sad.sad.

Иначе момичета всякакви и това ,че не се забавляваш както повечето хора на твоята възраст въобще не трябва да те спира. Знам ли - мен момиче ,което не пие и не пуши няма да ми е проблем ,стига да не се държи като някое мамче.

И малко оффтопик - абе пич на 17 си ,2 години ти остават в даскало и вместо да си правиш кефа се въздържаш от всичко ;/

SisiStrange
05-16-2011, 05:00
И какъв е проблема да заговориш някое момиче в парка или градския транспорт? :-o Няма да те изяде. Ако в последствие не я харесаш, никой не те налага със сопа да сте гаджета. Отрязваш я и толкова.
Мисля, че зад цялата тая поза "ама те не ме кефят, всичко ще се прецака" стои по-скоро страха, че ТЕ няма да те харесат и ще те отрежат (и всичко ще се прецака).

ПП. Ами не губиш много - в чалготеките и в кафенетата ще срещнеш най-вече кифли (с редки изключения). Не виждам въобще цигарите каква роля играят. :-o

britzy
05-16-2011, 06:22
Абе каквото ще се случва ,ще се случи :)

То така на тепсийка не става,сеш' се .Излез с приятели на кафе-няма да умрете .Може и навън някъде-не знам откъде си,че да ти кажа места 8-)
И тогава вече каквото ще става,ще става,а не така пред компа и айде нали всичко да се нареди

MaLkaTa_LaDy
05-16-2011, 08:04
С какъв спорт се занимаваш? Толкова ли няма момичета при вас?
Като излизаш с приятели, те не водят ли други приятели... И приятели на приятели на приятели и така се запознаваш с нови хора, което включва и нови момичета, и е по-възможно да ти допадне някое.
Отделно други интереси освен спорта нямаш ли? Някакви други хобита? Които предполагат конкатки с хора? Или пък... пф доброволчески организации? Убедена съм, че сега ти звучи скучно и за сухари, ама не е така. Чудя се за какви паркове и градинки мислите... Нормалните момичета се занимават с хобитата си.

lubomirky
05-16-2011, 08:49
Еми попринцип по-свестните момичета са в парка.. иди там поогледай малко запознай се с някое момиче :) Аз пък си викам е*ал съм ги в момичетата .. закво са ми? И аз съм на тоя принцип.. приятели си имам закво са ми момичета :) Е това си е мое мнение.. все още няма да се захващам с момичета..

бтв на колко си?

обаче не си ги ебал, нали? кофти е, наистина, ама ше се залъгваш още малко, тогава ще осъзнаеш за к'во толкова са ти ;>

bogzfaggot
05-16-2011, 10:53
Ти за други клуобве освен,където пускат чалга,чувал ли си?Толкова ли ти пречи да отидеш в клуб,където пускат музиката,която ти харесваш.Честно казано според мен си едно комплексирано и сдухано детенце,което иска да си повдигне самочувстието,като напише в някой форум как не пие и не пуши,и как преценява хората едва ли не от пръв поглед.

asp1r1n94
05-16-2011, 15:12
Ти за други клуобве освен,където пускат чалга,чувал ли си?Толкова ли ти пречи да отидеш в клуб,където пускат музиката,която ти харесваш.Честно казано според мен си едно комплексирано и сдуханодетенце,което иска да си повдигне самочувстието,като напише в някой форум как не пие и не пуши,и как преценява хората едва ли не от пръв поглед.

Би ли ми дефинирал какво значи сдухан,защото по твоите представи половината народ е сдухан...

Някой по-нагоре беше писал каква роля играят цигарите:Ако едно момиче пуши значи не зачита себе си камо ли някого друг ,просто такива хора са ми смешни,лично мнение :)

Друг беше писал ,че ми оставали 2 години да си правя кефа: Че кой казва ,че не си правя кефа...трябва ли да ходя да се напия в близкия бар та да ми е кеф... 8)

eXxXciTeD
05-16-2011, 17:02
Искаш момиче, защото си мъж(би трябвало). Не е за да излизаш с някого като ти е тъпо, нито заради това да си като приятелите си, нито имаш нужда от оправдания и обяснения.