PDA

View Full Version : Коремни плочки-съвет



jonkata
05-15-2011, 19:54
Здравейте на всички.На 15 години съм и тренирам футбол по принцип никога не съм имал плочки на корема , защото никога не съм тренирал за тях.Сега искам да започна тренировки , но ме интересува какви упражнения трябва да правя и какво да ям.Говоря за упражнения в дома защото за фитнес имам време само 1-2 пъти седмично. По принцип съм слаб но си личи че си има малко мазнинка за махане.Тренирам всеки ден и затова исках да попитам освен с тренировките на стадиона с какви упражнения да тренирам във вкъщи.Също така искам да попитам относно храната да ми дадете съвет може ли да се яде - сладко,хляб и т.н ?

AreYouNoob
05-16-2011, 06:43
прави ето тия упражнения ---> http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474 1 път на ден/всеки ден. :) Гледай да не ядеш мазно, сладко, не пии газирано и гледай да не преяждаш :)

jonkata
05-16-2011, 07:22
А хляб може ли да се яде в смисъл аз ям най-много по 2 филии , но да питам , защото бях чел че от хляба много се качва .. Също така искам да попитам за колко време се изкарва пресата иначе , защото аз рядко правя коремни и лицеви, но най-горния ред са се показали леко .. ?

Naik1
05-16-2011, 10:12
Ми прецени бе.. ако бягаш често и не си мазен значи по-малко ще се ограничаваш. Ако имаш повече за сваляне-повече, елементарни работи ...

navar
05-16-2011, 12:03
еееех,д@ еб@ тия плочки..явно малките гаджета много кълват на тях :)

awerw
05-16-2011, 18:55
Плочкиии :grin: ама миналата година и аз пусках за това тема :-D

navar
05-16-2011, 20:34
фаянс ,теракота лепииим

firstdiesel
05-16-2011, 22:22
еееех,д@ еб@ тия плочки..явно малките гаджета много кълват на тях :)

абе нали аз си ги "кълва" и без плочки xD

по темата : наблягай да ядеш повече белтъчини (протеин), това ще рече, че трябва да ядеш месо, яйца, млечни работи .... и да се тъпчиш, няма страшно. Ако въглехидратите са малко, гориш мазнините от няма и как

Упражненията са прости коремна преса, повдигане на краката от вис/успоредка и много други, то трябва да се прави и кардио с тях, но тъй като си футболист, няма да ти трябва ...

jonkata
05-19-2011, 06:58
Искам да питам също така от плодовете качва ли се и хубаво ли е вместо други сладки работи да ям повече банани , ябълки , портокали и т.н ?

firstdiesel
05-19-2011, 07:03
Искам да питам също така от плодовете качва ли се и хубаво ли е вместо други сладки работи да ям повече банани , ябълки , портокали и т.н ?
то няма кой знае кво значение .. но в сладкишите има захар, а в плодовете - фруктоза. В здравословен план е по-добре да не лапаш захар много, много ...

jonkata
06-02-2011, 07:07
За закуска ям примерно половин пакетче обикновени бисквити Житен Дар . След това преди обяд 1 ябълка . На обяд ям каквото има ,но без хляб . След това ям някакъв плод 1 ябълка и 1 банан примерно и на вечеря пак каквото има вкъщи с 1 филия хляб това добре ли е ?

DownloadVirus
06-02-2011, 07:10
За закуска ям примерно половин пакетче обикновени бисквити Житен Дар . След това преди обяд 1 ябълка . На обяд ям каквото има ,но без хляб . След това ям някакъв плод 1 ябълка и 1 банан примерно и на вечеря пак каквото има вкъщи с 1 филия хляб това добре ли е ?


Ами ако си хамстер е добре,ако си човек,едва ли :)

dunce
06-02-2011, 08:59
еееех,д@ еб@ тия плочки..явно малките гаджета много кълват на тях :)

Е какво ако иска да направи плочки? Нещо лошо ли е? То ако става дума, не само "малките гаджета" харесват плочки, ами повечето жени изобщо..


А хляб може ли да се яде в смисъл аз ям най-много по 2 филии , но да питам , защото бях чел че от хляба много се качва .. Също така искам да попитам за колко време се изкарва пресата иначе , защото аз рядко правя коремни и лицеви, но най-горния ред са се показали леко .. ?

Няма да ограничаваш хляба, колкото ти се яде, толкова ще ядеш. Нищо няма да ти стане от хляба бе, ти целиш да станеш жена модел ли? Активен спортист, футбол тренираш, коремни ще правиш, как мислиш, че ще качиш?

ZipFail
06-02-2011, 13:51
Точно от хляб ще качи...

DownloadVirus
06-02-2011, 14:00
Зависи кога го яде тоя хляб,ако го яде преди да легне,нормално (как прозвуча мръсничко - "ако го яде преди да легне" :D )

ZipFail
06-02-2011, 15:18
Да, но въпроса е че dunce пропръчва хляб за мускулна маса, на човек, който иска да отслабне :lol:

fatrat
06-02-2011, 16:37
като чуя вече плочки и ми се присира чесно! И какво е тва? За кой го правиите? Да речм в бойните спортове се изискват здрави мускули и разбирам! ОБаче ква е тая мания заради жени и т.н? Тва е тъпотията на 80-90-те в САЩ точно времето на манекените. Супер тъпо е жените да искат плочки като те не са например 90/60/90 или 120/70/90 .
По принцип жонка гледам ,че си и футболистче, та нема да е проблем бате нема са пуашункаш!
Почваш да ядеш само хубави хранителни храни, без рафинирани захари и т.н Заменяш олиото със зехтин и евентуално може да започнеш да тренираш за "плочки"

DownloadVirus
06-02-2011, 16:39
90/60/90

galet0
06-02-2011, 16:49
като чуя вече плочки и ми се присира чесно

+

толкова ли не можете да правите коремни?
и има google по дяволите,защо трябва да пускате тема за АБСОЛЮТНО всичко което ви се прави или ще правите?
До сега не съм видяла само тема със заглавие "Да ям ли сега това"
аа или не май имаше нещо подобно в кофата ;/

DownloadVirus
06-02-2011, 16:57
Тук в Гърция в един форум едно момче/момиче в форума са бодибилдинг питаше КАТО СЕРА ГУБЯ ЛИ КАЛОРИИ?

Тва беше най-якото :D

awerw
06-02-2011, 16:57
като чуя вече плочки и ми се присира чесно

+

толкова ли не можете да правите коремни?
и има google по дяволите,защо трябва да пускате тема за АБСОЛЮТНО всичко което ви се прави или ще правите?
До сега не съм видяла само тема със заглавие "Да ям ли сега това"
аа или не май имаше нещо подобно в кофата ;/
А ти вземи помогни в някоя тема недей повтаря само колко теми има и че всичко се повтаряло :?

galet0
06-02-2011, 17:07
като чуя вече плочки и ми се присира чесно

+

толкова ли не можете да правите коремни?
и има google по дяволите,защо трябва да пускате тема за АБСОЛЮТНО всичко което ви се прави или ще правите?
До сега не съм видяла само тема със заглавие "Да ям ли сега това"
аа или не май имаше нещо подобно в кофата ;/
А ти вземи помогни в някоя тема недей повтаря само колко теми има и че всичко се повтаряло :?

aми нужно ли е да повтарям нещо което са казали 5ма човека преди мен??

pencilwarrior
06-02-2011, 17:17
Тук в Гърция в един форум едно момче/момиче в форума са бодибилдинг питаше КАТО СЕРА ГУБЯ ЛИ КАЛОРИИ?

Тва беше най-якото :D :razz: :razz: :razz:

dunce
06-02-2011, 17:39
Да, но въпроса е че dunce пропръчва хляб за мускулна маса, на човек, който иска да отслабне :lol:

Ти прост ли си? Нищо не съм препоръчвал, казвам, че да яде в нормални количества хляб няма да му пречи. Я си използвай онова сивото горе в главата малко. На мен ли ще обясняваш какво трябва да се яде, при положение, че съм слаб и имам плочки?

awerw
06-02-2011, 17:40
като чуя вече плочки и ми се присира чесно

+

толкова ли не можете да правите коремни?
и има google по дяволите,защо трябва да пускате тема за АБСОЛЮТНО всичко което ви се прави или ще правите?
До сега не съм видяла само тема със заглавие "Да ям ли сега това"
аа или не май имаше нещо подобно в кофата ;/
А ти вземи помогни в някоя тема недей повтаря само колко теми има и че всичко се повтаряло :?

aми нужно ли е да повтарям нещо което са казали 5ма човека преди мен??
И е още по-безсмислено да пишеш, че темата се повтаряла и не знам си кво още. Това го знаем всички, няма смисъл от постовете ти от този род :(

DownloadVirus
06-02-2011, 17:50
Да, но въпроса е че dunce пропръчва хляб за мускулна маса, на човек, който иска да отслабне :lol:

Ти прост ли си? Нищо не съм препоръчвал, казвам, че да яде в нормални количества хляб няма да му пречи. Я си използвай онова сивото горе в главата малко. На мен ли ще обясняваш какво трябва да се яде, при положение, че съм слаб и имам плочки?

Искаш да кажеш,че си скелет,това не е много в твоя полза,не дей го разгласява :)

dunce
06-02-2011, 17:56
Да, но въпроса е че dunce пропръчва хляб за мускулна маса, на човек, който иска да отслабне :lol:

Ти прост ли си? Нищо не съм препоръчвал, казвам, че да яде в нормални количества хляб няма да му пречи. Я си използвай онова сивото горе в главата малко. На мен ли ще обясняваш какво трябва да се яде, при положение, че съм слаб и имам плочки?

Искаш да кажеш,че си скелет,това не е много в твоя полза,не дей го разгласява :)

Тоя фитнес май не ти влияе много добре. Да си слаб НЕ ОЗНАЧАВА да си кльощав. И какво е това "не дей", някаква нова дума ли?

DownloadVirus
06-02-2011, 17:58
Явно си в цикъл,писе,ела отново по-късно :)

galet0
06-02-2011, 18:01
Да, но въпроса е че dunce пропръчва хляб за мускулна маса, на човек, който иска да отслабне :lol:

Ти прост ли си? Нищо не съм препоръчвал, казвам, че да яде в нормални количества хляб няма да му пречи. Я си използвай онова сивото горе в главата малко. На мен ли ще обясняваш какво трябва да се яде, при положение, че съм слаб и имам плочки?

Искаш да кажеш,че си скелет,това не е много в твоя полза,не дей го разгласява :)

Тоя фитнес май не ти влияе много добре. Да си слаб НЕ ОЗНАЧАВА да си кльощав. И какво е това "не дей", някаква нова дума ли?

ее той си е неграмотен,свиква се

и DownloadVirus aко не знаех че си момче със сигурност бих си помислила че си в цикъл
или не ти е излязъл късмета.. някъде :D [/img]

dunce
06-02-2011, 18:01
Явно си в цикъл,писе,ела отново по-късно :)

Явно от цял ден седене във фитнеса и в раздел спорт си изпростял страшно много. И поне като ще си говорим кой какъв е, да ти кажа, че ако трябва да избирам дали да имам като твойто тяло, или да бъда като скелет, бих избрал второто. Много зле изглеждаш, сорка :(

galet0
06-02-2011, 18:05
Явно си в цикъл,писе,ела отново по-късно :)

Явно от цял ден седене във фитнеса и в раздел спорт си изпростял страшно много. И поне като ще си говорим кой какъв е, да ти кажа, че ако трябва да избирам дали да имам като твойто тяло, или да бъда като скелет, бих избрал второто. Много зле изглеждаш, сорка :(

точно!
и се снима като кифла,на всичкото отгоре

толкова ли няма кой да те снима бе,downloadVirus

DownloadVirus
06-02-2011, 18:08
Мерси фенове , такива като вас много ми вдигат самочуствието,честно! :)

galet0
06-02-2011, 18:10
Мерси фенове , такива като вас много ми вдигат самочуствието,честно! :)
пак заповядай
ма не ми отговори на въпроса бе,кифла/

ZipFail
06-02-2011, 18:12
Преместете си клюкарските истории на ЛС, моля. Никой не го интересува какво мислите за снимката на еди-кой-си.

dunce
06-02-2011, 18:12
Явно си в цикъл,писе,ела отново по-късно :)

Явно от цял ден седене във фитнеса и в раздел спорт си изпростял страшно много. И поне като ще си говорим кой какъв е, да ти кажа, че ако трябва да избирам дали да имам като твойто тяло, или да бъда като скелет, бих избрал второто. Много зле изглеждаш, сорка :(

точно!
и се снима като кифла,на всичкото отгоре

толкова ли няма кой да те снима бе,downloadVirus

Нали трябва да покаже какви мускули е направил. Да го определим за велик и да се отнасяме с респект към него. Те и другите от тоя форум са същите комплексари, всеки ти се хваща за някоя дума и те почва, от нямане какво да прави.

И само да ти кажа ZipFail, мили ми експерте, че това как ще ти се отрази храната зависи от метаболизма ти. Аз на едно ядене мога да изям половин топъл хляб и няма да ми личи. На това момче, дето е футболист, на него ли ще му се отрази 1,2 филии хляб на едно ядене? Я излезте от филма.

"Мерси фенове , такива като вас много ми вдигат самочуствието,честно!"

Още по-зле, че не можеш дори да се усетиш..

ZipFail, вие сте най-големите спамери в тоя раздел.

galet0
06-02-2011, 18:19
Явно си в цикъл,писе,ела отново по-късно :)

Явно от цял ден седене във фитнеса и в раздел спорт си изпростял страшно много. И поне като ще си говорим кой какъв е, да ти кажа, че ако трябва да избирам дали да имам като твойто тяло, или да бъда като скелет, бих избрал второто. Много зле изглеждаш, сорка :(

точно!
и се снима като кифла,на всичкото отгоре

толкова ли няма кой да те снима бе,downloadVirus

Нали трябва да покаже какви мускули е направил. Да го определим за велик и да се отнасяме с респект към него. Те и другите от тоя форум са същите комплексари, всеки ти се хваща за някоя дума и те почва, от нямане какво да прави.

И само да ти кажа ZipFail, мили ми експерте, че това как ще ти се отрази храната зависи от метаболизма ти. Аз на едно ядене мога да изям половин топъл хляб и няма да ми личи. На това момче, дето е футболист, на него ли ще му се отрази 1,2 филии хляб на едно ядене? Я излезте от филма.

"Мерси фенове , такива като вас много ми вдигат самочуствието,честно!"

Още по-зле, че не можеш дори да се усетиш..

ZipFail, вие сте най-големите спамери в тоя раздел.

крадеш ми думите от клавиатурата,честно :D

или обобщено: DownloadVirus да си е*е майката и да не се обаждаа.
ии да,тва е :lol: :lol: :lol:

Че говори точно като жена в цикъл
или като жена в менопауза

DownloadVirus
06-02-2011, 18:29
Преместете се в раздел Кош,защото тук няма как да помогнете така или иначе на никой :)

И ако мислиш,че показвам ей така,а пък нямам покритие,доста се лъжеш! Макар и скромни,си на светлинни години от моите знания :)

galet0
06-02-2011, 18:31
Макар и скромни,си на светлинни години от моите знания :)
...каза човека,който не може да пише

Точка

dunce
06-02-2011, 18:35
Преместете се в раздел Кош,защото тук няма как да помогнете така или иначе на никой :)

И ако мислиш,че показвам ей така,а пък нямам покритие,доста се лъжеш! Макар и скромни,си на светлинни години от моите знания :)

А ти да не мислиш, че помагаш с хилядите си спамове на някого от тука? Коментарите ти по темите са много малко.

"Макар и скромни,си на светлинни години от моите знания :)" Това изречение е граматически грешно, напиши го правилно първо, за да разбера за какво става дума, и тогава ще ти отговоря. Поне аз разбрах, че знанията ми са на светлинни години по-развити от твоите. Ако нямаш това предвид, значи си написал двусмислица :)

DownloadVirus
06-02-2011, 18:35
Хах,най-интересно ми е като знам,че ако си пред мене едва ли ще ми говориш така :) Но както и да е :)

cunt
06-02-2011, 18:38
прави коремни преси с тежести и тичай :)

galet0
06-02-2011, 18:39
Хах,най-интересно ми е като знам,че ако си пред мене едва ли ще ми говориш така :) Но както и да е :)
:lol: :lol: :lol:
aми,мистър напомпан,няма от кво да се страхувам
ама няма как да съм пред теб тъй като с идиоти не излизам

dunce
06-02-2011, 18:39
Хах,най-интересно ми е като знам,че ако си пред мене едва ли ще ми говориш така :) Но както и да е :)

Ако съм пред теб няма да ти говоря изобщо, ами ще ти счупя носа смотаняко. Не си мисли, че като си една буца с мускули си много корав, лъжеш се. Ще ми замахнеш като жена три пъти и ще се измориш.

DownloadVirus
06-02-2011, 18:42
Най-важното нещо е да намали въглехидратите,особенно след 4-5,бих препоръчал бавно да ги намаля, т.е. ако до сега е взимал около 500 грама въглехидрат на ден,ги прави 400,като ги ядеш преди 5,също така доста кардио.

Другият вариянт е НВД ! Но си е малко строг хранителен режим,особенно за начинаещ,въпреки,че не виждам голяма активност от автора на темата :)

galet0
06-02-2011, 18:43
Хах,най-интересно ми е като знам,че ако си пред мене едва ли ще ми говориш така :) Но както и да е :)

Ако съм пред теб няма да ти говоря изобщо, ами ще ти счупя носа смотаняко. Не си мисли, че като си една буца с мускули си много корав, лъжеш се. Ще ми замахнеш като жена три пъти и ще се измориш.

:razz: :razz: :razz: :razz:


И да обобщим:
DownloadVirus e напомпан "пич" с високо самочувствие и всичко му е позволено
Мисли си че плаши хората
Ааа и на снимката изглежда като някъв 15 годишен пикльо дето много се отваря
въздууух

И спирам с флууда :Д

DownloadVirus
06-02-2011, 18:45
Хах,най-интересно ми е като знам,че ако си пред мене едва ли ще ми говориш така :) Но както и да е :)

Ако съм пред теб няма да ти говоря изобщо, ами ще ти счупя носа смотаняко. Не си мисли, че като си една буца с мускули си много корав, лъжеш се. Ще ми замахнеш като жена три пъти и ще се измориш.

За пореден път доказваш,че си прост/а,без да ме познаваш,без нищо,не само ми пишеш нагло,но и се заблуждаваш.
Както и да е,който трябва да ме оценява,го е направил :)

galet0
06-02-2011, 18:48
добрие бие ще ти говоръ така чи да мъ разбириеш
спрьи да съ мьислиш за мноу голиам щот ни си бие!
и ние сие отваряйй

(я то било трудно човек да пише като теб 0.о)

просто съм в такова настроение и трябва да си го изкарам на някой а нали изглеждаш издържлив...
яки мускули лабилни нерви
кво да се прави :/ ;д;;д;д

dunce
06-02-2011, 18:50
Най-важното нещо е да намали въглехидратите,особенно след 4-5,бих препоръчал бавно да ги намаля, т.е. ако до сега е взимал около 500 грама въглехидрат на ден,ги прави 400,като ги ядеш преди 5,също така доста кардио.

Другият вариянт е НВД ! Но си е малко строг хранителен режим,особенно за начинаещ,въпреки,че не виждам голяма активност от автора на темата :)

БРАВО, страшен съвет даде, точно все едно експерт слушам. Само че това кардио няма да му е нужно, ама ти няма как да знаеш, щото освен във фитнес залата, надали си тренирал нещо друго. Няма как да знаеш, че футболистите правят по 5,6 обиколки само за загрявка и играят по 1,2 мача. Той си тренира цялото тяло 10 пъти повече от теб, а ти ако отидеш на една тренировка по футбол ще грохнеш като дърта бабичка, къвто си тромав. По принцип не бих нареждал човек, но хора като тебе с високо самочувствие мразя много, защото е без покритие. Знаеш само да блъскаш във фитнеса и вече си много велик. Всички останали за теб са скелети, неразбирачи и други от тоя сорт. За това обаче и даваш тъп съвет на футболист, да ходи да бяга, като на него това изобщо не му трябва.

"За пореден път доказваш,че си прост/а,без да ме познаваш,без нищо,не само ми пишеш нагло,но и се заблуждаваш.
Както и да е,който трябва да ме оценява,го е направил Smile"

Най-жалкото от всичко е, че такива индивиди като тебе не могат да разберат, че с 50 ръка, голям гръб и гърди никой няма да впечатлиш. Най-малко момичетата, защото те не харесват такива говеда. За това колко нагло съм пишел дори няма да коментирам.. Но за разлика от теб, аз поне си давам аргументите. И ти казвам защо си заблуден. Не кат тебе, да напишеш 2 реда от твърдения.

ZipFail
06-02-2011, 18:55
Ей, ретарди, ходете си изливайте жлъчта в Кофата, а ? Като нямате достатъчните знания за да помогнете по темата - не я разваляйте.
Вируса може и да прави граматични грешки, ама е активен потребител на раздела и е доказал че има поне някакви знания и опит, интересува се и се развива, докато вие тук сте никои.

dunce
06-02-2011, 18:59
Ей, ретарди, ходете си изливайте жлъчта в Кофата, а ? Като нямате достатъчните знания за да помогнете по темата - не я разваляйте.
Вируса може и да прави граматични грешки, ама е активен потребител на раздела и е доказал че има поне някакви знания и опит, интересува се и се развива, докато вие тук сте никои.

И с какво е доказал присъствието си в тоя раздел бе, умнико? Стига си си писал тъпите коментари, без грам аргумент. Какъв съвет даде на човека, да ходи на кардио, страшен съвет, няма що. Има знания и опит единствено как да блъска във фитнеса, за нищо друго.

ZipFail
06-02-2011, 19:07
Айде покажи ми къде изобщо в темата някой е споменал кардио ?

ПП: Не знам дали е от браузъра ли ми бъгва или сайта, ама аз тоя коментар долу никъде не го видях, а 3 пъти прочетох темата.

dunce
06-02-2011, 19:13
Айде покажи ми къде изобщо в темата някой е споменал кардио ?

"Най-важното нещо е да намали въглехидратите,особенно след 4-5,бих препоръчал бавно да ги намаля, т.е. ако до сега е взимал около 500 грама въглехидрат на ден,ги прави 400,като ги ядеш преди 5,също така доста кардио."

Ето го страхотния съвет.

Трябва да се научите да четете вече. Няма да го правя и това вместо вас.

DownloadVirus
06-02-2011, 19:14
Аз споменах кардио,не го знам,че тренира футбол!

И да се върнем в началото:

dunce казваш на момче,което иска плочки да яде хляб? - АРГУМЕНТ ?

galet0
06-02-2011, 19:19
подарявам ти го (http://www.book.store.bg/prdimg/23024/bukvar-za-1-klas.jpg)
не е нужно да ми благодариш. просто си купи един реален и го прочети :))))))

dunce
06-02-2011, 19:19
Аз споменах кардио,не го знам,че тренира футбол!

И да се върнем в началото:

dunce казваш на момче,което иска плочки да яде хляб? - АРГУМЕНТ ?

БОЖЕЕЕЕ, колко мъка има на тоя свят, Боже... НАУЧИ се да четеш, като не знаеш. КАК СИ ДАВАШ СЪВЕТИТЕ, КАТО НЕ ЗНАЕШ КАКВО СПОРТУВА ЧОВЕКЪТ?

Вие какво си мислите бе, че тия дето тренират за плочки не ядат хляб ли бе?

"dunce казваш на момче,което иска плочки да яде хляб? - АРГУМЕНТ" АРГУМЕНТА МИ ЗА 10 ПЪТ, Е ЧЕ човек, който тренира (НЕ ФИТНЕС, ФУТБОЛ) и бяга предостатъчно, никога няма да има проблеми с яденето, не му пречи да яде хляб.

DownloadVirus
06-02-2011, 19:23
Ясен си ми :) Пробвай най-добре с друг аргумент :) Това "тренира футбол" , няма да качи,ясно ми става колко разбираш. Просто не давай съвети като нямаш знания :)

ZipFail
06-02-2011, 19:25
А помага ли му ? То по тая логика и дюнери може да яде, той като тича и ще ги изгаря. Като иска да сваля - намаля въглехидратите и увеличава протеина и мазнините, точка по въпроса. Това че ти имаш бърз метаболизъм, не значи че всеки може да си яде въглехидрати на корем и да отслабва едновременно. Да не говорим, че ако толкова държи да се тъпче с въглехидарти ориз/картофи/макронени изделия е 5 пъти по-добре от хляб. И да, по прицнип тея дето тренират за плочки не трябва да ядат хляб. ;)

galet0
06-02-2011, 19:27
нямаш знания :)
и за теб се отнася
толкова си неграмотен,че чак не мога да схвана смисъла на изреченията ти.не са ясно формулирани

ама нищо,помпай мускула,за сметка на мозъка :)

DownloadVirus
06-02-2011, 19:29
Аз само от мненията си представям и хранителният режим и това ,че не стъпва във фитнес зала ,лостове или въобще какъвто и да е спорт.

DownloadVirus
06-02-2011, 19:30
нямаш знания :)
и за теб се отнася
толкова си неграмотен,че чак не мога да схвана смисъла на изреченията ти.не са ясно формулирани

ама нищо,помпай мускула,за сметка на мозъка :)

Не можеш да разбереш,защото си проста :)

dunce
06-02-2011, 19:31
Ясен си ми :) Пробвай най-добре с друг аргумент :) Това "тренира футбол" , няма да качи,ясно ми става колко разбираш. Просто не давай съвети като нямаш знания :)

Ей копеленце недно, късаш ми яко нервичките, знаеш ли? Кой не разбира бе путко, футбол играя от 5 годишен, а в клуб съм тренирал 2-3 години, 3 години също кик бокс, от 4,5 години правя различни упражнения за коремни мускули, чета хранителни диети по форуми, гледам клипове в ютуб и се консултирам дори с хора, занимаващи се с фитнес. Ти ли, глупако, ще ми кажеш, че не разбирам, като много по-добре знам от теб как ще направи плочки и как не. Достатъчно ми е това, което знам, за да преценя дали ще качи килограми от хляб или не. Не ми трябват фитнес знания да кажа, че той ще направи коремни мускули, дори и да яде хляб.

DownloadVirus
06-02-2011, 19:34
Супер,гледаш клипчета в youtube и се учиш.Само така,прогресирай и все напред!

galet0
06-02-2011, 19:37
AХ ИДИОТ ТЪП
НЕ МИ ПУКА НИТО КОЙ СИ НИТО ОТ КЪДЕ СИ
АМА АКО ТЕ ВИДЯ НА ЖИВО ВЕДНАГА БИХ ТИ ЗАБИЛА 2 ШАМАРА
И НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА КОЛКО СИ НАПОМПАН
и ако си възпитан няма да отвърнеш,тъй като момиче не се удря!
Бахти тъпото изчадие

dunce
06-02-2011, 19:39
А помага ли му ? То по тая логика и дюнери може да яде, той като тича и ще ги изгаря. Като иска да сваля - намаля въглехидратите и увеличава протеина и мазнините, точка по въпроса. Това че ти имаш бърз метаболизъм, не значи че всеки може да си яде въглехидрати на корем и да отслабва едновременно. Да не говорим, че ако толкова държи да се тъпче с въглехидарти ориз/картофи/макронени изделия е 5 пъти по-добре от хляб. И да, по прицнип тея дето тренират за плочки не трябва да ядат хляб. ;)

Путкенско мислене, чесно ти казвам. Ще спра аз да ям хляб, само щото съм нямало да направя плочки, няма ли? Няма ама ги имам, и ям хляб всеки ден в нормални количества.

Като не знаеш какви упражнения да правиш, и не спортуваш, това надали щи помогне повече от смотаните ви хранителни диети. Яд ме е че пак давам за пример баща ми, но той навремето, когато е тренирал плуване и е ходил на състезания, после лека атлетика и накрая в казармата, е ял каквото си поиска и е имал перфектни плочки. Това не ми го е казвал дори той, ами майка ми. Дори сега има плочки, като не е тренирал от 10, че сигурно и повече години. Голям мъж си, да не ядеш хляб, за едните плочки.

Това, че тренира футбол, автоматично го прави с добър метаболизъм, по простата причина, че ако не беше, нямаше да тренира изобщо, щото щеше да е ако не дебел, то поне леко пълен. А щом тренира, значи си го има, затова ОТНОВО казвам, единият хляб няма да му попречи да направи коремни мускули, стига да знае какви упражнения да прави.

"Супер,гледаш клипчета в youtube и се учиш.Само така,прогресирай и все напред!"

От целия ми коментар, като не можеш да отговориш на частта, в която казвам, че съм тренирал и спортувам от малък, се хвана само на тая част, че гледам клипове от ютуб. Просто защото не можеш да дадеш едно смислено мнение и да се аргументираш. Страшно жалък си и честно ти казвам не си струва да споря с теб.

DownloadVirus
06-02-2011, 19:40
AХ ИДИОТ ТЪП
НЕ МИ ПУКА НИТО КОЙ СИ НИТО ОТ КЪДЕ СИ
АМА АКО ТЕ ВИДЯ НА ЖИВО ВЕДНАГА БИХ ТИ ЗАБИЛА 2 ШАМАРА
И НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА КОЛКО СИ НАПОМПАН
и ако си възпитан няма да отвърнеш,тъй като момиче не се удря!
Бахти тъпото изчадие

Еми жена не бих ударил,ама простите курвета не ги считам за жени въобще,така,че не си застрахована :)

DownloadVirus
06-02-2011, 19:44
А помага ли му ? То по тая логика и дюнери може да яде, той като тича и ще ги изгаря. Като иска да сваля - намаля въглехидратите и увеличава протеина и мазнините, точка по въпроса. Това че ти имаш бърз метаболизъм, не значи че всеки може да си яде въглехидрати на корем и да отслабва едновременно. Да не говорим, че ако толкова държи да се тъпче с въглехидарти ориз/картофи/макронени изделия е 5 пъти по-добре от хляб. И да, по прицнип тея дето тренират за плочки не трябва да ядат хляб. ;)

Путкенско мислене, чесно ти казвам. Ще спра аз да ям хляб, само щото съм нямало да направя плочки, няма ли? Няма ама ги имам, и ям хляб всеки ден в нормални количества.

Като не знаеш какви упражнения да правиш, и не спортуваш, това надали щи помогне повече от смотаните ви хранителни диети. Яд ме е че пак давам за пример баща ми, но той навремето, когато е тренирал плуване и е ходил на състезания, после лека атлетика и накрая в казармата, е ял каквото си поиска и е имал перфектни плочки. Това не ми го е казвал дори той, ами майка ми. Дори сега има плочки, като не е тренирал от 10, че сигурно и повече години. Голям мъж си, да не ядеш хляб, за едните плочки.

Не е въпрос до самият хляб,а до това,че съветваш просто ей така да се яде хляб БЕЗ ДА СЛОЖИШ ОГРАНИЧЕНИЯ,на един начинаещ винаги се налага!

И от това,което разбирам,АКО ПИШЕШ ИСТИНА,е,че си активен спортист,без някакъв хранителен режим,с малко знания,но се стараеш,не знам къде питаш за тия неща и са ти казали да ядеш хляб и колко хляб е друг въпрос,но както искаш :) От ако режима ти включка 3 яденията на ден с хляб не пречи,пак ще паднеш на килограми ..

galet0
06-02-2011, 19:44
AХ ИДИОТ ТЪП
НЕ МИ ПУКА НИТО КОЙ СИ НИТО ОТ КЪДЕ СИ
АМА АКО ТЕ ВИДЯ НА ЖИВО ВЕДНАГА БИХ ТИ ЗАБИЛА 2 ШАМАРА
И НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА КОЛКО СИ НАПОМПАН
и ако си възпитан няма да отвърнеш,тъй като момиче не се удря!
Бахти тъпото изчадие

Еми жена не бих ударил,ама простите курвета не ги считам за жени въобще,така,че не си застрахована :)

давамм ти една супа миличък ама пари
ДУХАЙ

dunce
06-02-2011, 19:47
Не е въпрос до самият хляб,а до това,че съветваш просто ей така да се яде хляб БЕЗ ДА СЛОЖИШ ОГРАНИЧЕНИЯ,на един начинаещ винаги се налага!

И от това,което разбирам,АКО ПИШЕШ ИСТИНА,е,че си активен спортист,без някакъв хранителен режим,с малко знания,но се стараеш,не знам къде питаш за тия неща и са ти казали да ядеш хляб и колко хляб е друг въпрос,но както искаш :) От ако режима ти включка 3 яденията на ден с хляб не пречи,пак ще паднеш на килограми ..

Абе човеко, почнете да четете вече, написах, че не трябва да прекалява с хляба, но той НЕ МУ ПРЕЧИ да направи коремни мускули. Трябва да си яде нормално хляб, да не го спира. Всичката храна е енергия, която му трябва за футбола, ако почне да се ограничава, ще ходи на тренировки и ще капва след 2рата обиколка. Трябва да си хапва колкото си яде по принцип, просто да ограничава сладките, газираното и тестените изделия. Пържени картофи също рядко трябва да се ядат. НО не са забранени. Просто на месеца да кажем 1 път. И това ми го е казвал човек, който няма да ти казвам какво тяло има..

ZipFail
06-02-2011, 19:48
Едно и също нещо 5 пъти няма да повтарям, явно отказваш да разбереш какво се опитвам да кажа. Вече ми е унизително да споря с игнорантни типове, айде със здраве, яж си хляб за плочки и се радвай че имаш бърз метаболизъм. Той автора така или иначе едва ли ще послуша който и да е оттук, след такъв сеир ;)

dunce
06-02-2011, 19:51
Едно и също нещо 5 пъти няма да повтарям, явно отказваш да разбереш какво се опитвам да кажа. Вече ми е унизително да споря с игнорантни типове, айде яж хляб за плочки и със здраве, той автора едва ли ще послуша който и да е оттук, след такъв сеир ;)

Ми айде наистина да спрем, ама не знам какво си повторил 5 пъти. Че си чул някъде, че хляб било забранено да се яде, ако искаш плочки, пълната тъпотия. Адската глупост. Ще отида утре специално във фитнеса заради теб и да питам инструктора, па да видим дали няма да се изсмее.

DownloadVirus
06-02-2011, 19:53
Веднъж седмично се яде junk (дюнери/хамбургери/всякакви такива боклуци) за да стресираш метаболизма,като спомагателно средство!

Също така,ако иска енергия,да се занимава с футбол и плочки,по-добре са МАЗНИНИТЕ,като източник на енергия,така или иначе дават повече енергия:

1 грам въглехидрат - 4 калории
1 грам мазнини - 9 калории

Разбира се както казах ако се храни както някой лостаджия по 3 пъти на ден и хранителният му режим подобава диета на 10 годишно затлъстяло момиче,ще губи килограми,ама какви?? :):)

galet0
06-02-2011, 19:55
http://goalissimo.org/forum/images/smilies/popcorn.gif

:D :D

aйде да спрем до тук наистина,защото заради този селянин DownloadVirus ни падна нивото на всички

А всичко тръгна от един хляб :D

DownloadVirus
06-02-2011, 20:03
Тоя селянин DownloadVirus не е от селото до Плодвив :)

galet0
06-02-2011, 20:10
Тоя селянин DownloadVirus не е от селото до Плодвив :)

:lol: :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=L6tqKXWfdh8

изслушай я ЦЯЛАТА
имам чувството,че е написанаа за теб

Roorius
06-02-2011, 21:09
Прочетох темата до 4 страница и ми омръзна ... от това което видях си правя следните изводи ... Virusa колкото и да не гледа на детайлите и т.н. си разбира кво говори и е много по-напред с материала ... а вие двамцата ... човек колкото и да е глупав веднага може да прецени кви лапета сте ... dunc ли къв беше ми говори само някви работки дет е чел и вече си мисли, че всичко знае ... а тва галенце просто му кажи пи**а набор 2000 и повече не я обиждай ... аре ся сички млъкнете щото вече свършихте работа на пича ... ако има нещо което още му тряя ще пита ... автора е написал 3 коментара а вие 400 аре спрете се щото на никой не му се занимава с филмите ви

dunce
06-02-2011, 21:43
Прочетох темата до 4 страница и ми омръзна ... от това което видях си правя следните изводи ... Virusa колкото и да не гледа на детайлите и т.н. си разбира кво говори и е много по-напред с материала ... а вие двамцата ... човек колкото и да е глупав веднага може да прецени кви лапета сте ... dunc ли къв беше ми говори само някви работки дет е чел и вече си мисли, че всичко знае ... а тва галенце просто му кажи пи**а набор 2000 и повече не я обиждай ... аре ся сички млъкнете щото вече свършихте работа на пича ... ако има нещо което още му тряя ще пита ... автора е написал 3 коментара а вие 400 аре спрете се щото на никой не му се занимава с филмите ви

Поредното твърдение, на базата на какво? Много навътре я взимам забележката от някав анонимен потребител с 8 мнения. Само че аз не съм само писал някакви работи дет съм чел, ами казах, че имам известен опит в тая област, ма кой го ебе. Той си пише к'вот си знае и толкоз. Аз мнението си го казах, защото знам за какво става въпрос и знам как се правят тия шибани плочки, знам защото съм го изпитал, а не на няква шибана теория или щото съм чел от някъде. Изказах си мнението и веднага ме почнаха тука експертите. Т'ва ми е последният коментар в тоя раздел, като съм толкова прост и нищо не знам няма да си давам съветите. Слушайте тука по цял ден за въглехидрати, зоб и други глупости и толкова.

Roorius
06-02-2011, 21:49
Прочетох го спокойно ... просто нямаше смисъл да се палите толкова много за глупости, но то тва си е типично за днешното поколение ... "на базата на какво?" повярвай ми има на какво но вече ми е омразнало да се обеснявам.И ти и вируса ви личи, че сте пичаги но просто се научете да си замълчавате когато трябва и ще сте много по-добре... а относно тва, че съм с 8 мнения просто съм свикнал да си решавам 90 % от проблемите сам и не ми е нужно да пиша по някви форуми или нещо ... а избягвам да давам някви коментари щото вече тъпотията на тоя народ нема граници ... както и да е.Успех за напред и без лоши чувства :)

dunce
06-02-2011, 21:54
Прочетох го спокойно ... просто нямаше смисъл да се палите толкова много за глупости, но то тва си е типично за днешното поколение ... "на базата на какво?" повярвай ми има на какво но вече ми е омразнало да се обеснявам.И ти и вируса ви личи, че сте пичаги но просто се научете да си замълчавате когато трябва и ще сте много по-добре... а относно тва, че съм с 8 мнения просто съм свикнал да си решавам 90 % от проблемите сам и не ми е нужно да пиша по някви форуми или нещо ... а избягвам да давам някви коментари щото вече тъпотията на тоя народ нема граници ... както и да е.Успех за напред и без лоши чувства :)

Съвсем сериозно, много си прав за това, че отдавна трябваше да спрем и аз много добре го знам. Обаче ми е писнало на всяка тема да си кажа мнението (а аз пиша, само когато знам нещо, иначе не, или поне на 80%) и някой грешно разбрал ме веднага да ми скочи. Тука в тая тема излях толкова комплекси и злоба, колкото за 1 месец напред. Ама не само аз.

DownloadVirus
06-03-2011, 09:30
Аз викам да вземем една камера и да направим БЪЛГАРСИЯТ ЛИСТОПАД :D:D

senka7a3
07-16-2012, 09:10
Аз съм на 12 години и имам мазнини на корема които трябва да ги махна може ли да ми кажете как мога да си стегнa корема.По принцип тренирам футбол и искам да имам стегнат корем. skype:senay_99.kj

bReAk3R
07-16-2012, 14:59
Тая тема постоянно ли ше се ъп-ва?

DownloadVirus
07-16-2012, 16:23
И аз тва се чудя..Тема за великите плочки.. Що никой не пуска тема за крака,те сигурно са добре,нали?? Плажните малоумници винаги излизат по тва време..

Chacho
07-18-2012, 22:31
http://www.vbox7.com/play:021208797a :@

Нямам какво да допълня по темата.