PDA

View Full Version : Странно но помощ ;д



munik2805
05-15-2011, 20:02
Здравейте, не намерих такава тема, но съжелявам ако се доблира .. ! На 14 години съм и ми е трудно да се изразявам в смисъл притеснявам се и не мога да говоря свободно с определени хора .. ! Много хора са ми казвали, че в скайп съм много отворена а на живо .. Но това е само с някой хора .. какво да правя ;д :D :D

gerito231
05-15-2011, 20:30
Явно е на психическа основа.. и зависи от теб дали ще се отпуснеш
Щом става въпрос за специфични хора ако е възможно отначало, поне докато се отпуснеш, говори с хора от които не се притесняваш.. и когато се почустваш готова ходи и говори с тези с които не можеш да общуваш нормално.. Казва ти го момиче на 14 което заеква .. така че може да се каже че имам някаква представа за какво ми говориш .. От теб зависи дали ще се престрашиш и дали ще се отпуснеш сред хората :)

freakyHappiness
05-15-2011, 20:31
И аз имах подобен проблем.. не се притеснявай, с времето ще се поотпуснеш :wink: `` но иначеее трябват повечко книжки и тренировки с огледалото :)

munik2805
05-15-2011, 21:33
Благодаря ..

SmilezZz
05-16-2011, 12:44
А каква е причината ,поради която се притесняваш от някои ? Ако става въпрос за това,че се притесняваш да говориш например с момче,което харесваш,е нормално..

Но все пак чети повече.. И се опитай да не се притесняваш.. Няма нищо срамно и притеснително в това ,да си общуваш ,с когото и да е..

stteLii
11-12-2011, 21:50
ООООООООООО :-)
И на мен ми се отваряше много по скайпа,а като ти прочетох темите съм без коментар.. 8-)

Lucho
11-12-2011, 21:59
Абе... на тениската вярно ли пише Girls just want a fuck или така ми се струва(иска)? 8-)

Ето най-често описаните митове за състоянието ти:

1. С времето ще се отпуснеш - не, няма да стане;
2. Чети повече - не, и с четене няма да стане;
3. Опитай се да не се притесняваш - и да се опитваш, и да не се, в повечето случаи не се получава;

От единственото написано до тук ми хареса номера с огледалото. Наистина, вгледай се и си повярвай. Повярваш ли си - няма да има смисъл от повече теми.

fenasf
11-12-2011, 22:22
Глупости. Като пораснеш малко и няма да ти пука изобщо. Звучи клиширано, ама си е точно така.