PDA

View Full Version : А какво ви дразни най-много във външния вид на момче?



Unendlich
05-15-2011, 20:19
Така и така има тема за момичетата, нека да видим какво ще се изпише и за момчетата. :)

Айде почвам аз:

- с една вежда
- девствено мустаче

VampireLover3
05-15-2011, 20:29
- Една вежда.
- Прекалено тънки вежди.
- Мръсни нокти.
- Да мирише на цигари или на прекалено силен парфюм/одиколон.
- Неизмити зъби.
- Мазна дълга коса.
- Бръснати крака.

Rebirthing
05-15-2011, 21:22
Радвам се, че има и такава тема.

Значи мразя неподдържани момченца които мислят, че обезкосмяването и грижата за външния вид са неща само за гейове.

Мразя мъже с буйни вежди и такива с вежди по-тънки от моите !
Мъже по-космати и от горила , особено ако космите са тъмни и дълги !
Не понасям един мъж да не си сменя бельото всекидневно, да носи един чифт чорапи цяла седмица, да мирише на пот и да се къпе само в неделя !
Неприятни са ми груби ръце с неподдържани нокти, с черно под тях.
Също така мразя мазна кожа/коса, силно пъпчасали, както и това млади момчета да сменят драстично цвета на косата си, примерно от черно към светло русо ! НЕ понасям и момчета с руси кичури, мангасарско е.
Нещо което ненавиждам са разпасани дрешки, рапърските панталони и тениски с 3 размера по-големи.
Мразя мъже с мръсни уши :D както и мъже с големи ланци или с джапанки ! Едно от нещата които не понасям са мъжете тип бременни в 9-ти месец, демек с огромен бирен шкембак.
Прически тип фешън, не харесвам, нито толелирам самите фешънчета !
И последно - мъже лъхащи на алкохол и цигари ме отвращават !

britzy
05-16-2011, 05:01
Така,значииии мразя момчета,които имат пари,а ходят с еднакви дрехи от 8ми до 12ти клас и се къпят само по Великден ...
мразя дълги нокти с черно под тях.
мразя изключително много девствените мустаци :? :? :? :?
мразя да миришат на пот,на чесън,лук,манджа -супер гнусно е .Да не употребяват парфюми или поне деодоранти .

мразя растафарските наклонности и смъкнатите "гъзета" с ланци от пазара.
Мразя супер гъсти вежди и много пъпки
Също така както по-горе казаха,мразя момчета,които мислят,че поддържането на що-годе добра хигиена е гейско .
Мазна коса,криви жълти зъби
кичури ,огромни кристални обеци само на едното ухо :shock: :?

Това е засега,но то има още хиляди :D

MissNothing
05-16-2011, 05:24
-прекалено оскубани и оформени вежди като на момиче
-една вежда
-нокти с черно под тях
-къси нокти и нокътят на кутрето някакъв по-дълъг от моите
-обеци на ухото, особено някаква блестяща
-лош дъх
-лош мирис
-изцапани дрехи
-не обичам суупер космати мъже, но също така и мъже без нито едно косъмче
-девствен мустак
-мръсни уши
-и като цяло лоша хигиена и неподдържаност

rosencetooo
05-16-2011, 05:43
- девствен мустак
- лоша хигиена
- тънки и оформени вежди

VampireLover3
05-16-2011, 06:01
Ооо да добавя нещо МРАЗЯ момчета с шалвари. Просто като ги видя и ми идва да отида и да ги заритам едно хубаво да им доди акъла в главата! ](*,) #-o :-x

rosencetooo
05-16-2011, 06:02
или с прилепнали дънки по тях .. ухх отвратителна гледка ;д

Lyubeto
05-16-2011, 06:59
Аз не мразя , но не харесвам оставен единствено на кутрето дълъг нокът :lol: Не харесвам комбинацията зимни дънки с джапанки , много тънки вежди, супер слабите момчета със супер прилепналите дънки, миризма на пот, грубия език , неприличния език, мазна коса пълна с пърху(о)т , руси кучири (макар ,че скоро не съм виждала такива сякаш) , кожа , която се бели по лицето, скъсаните чорапи, кафяво по гащите ХАХА и екип с официални остри обувки :lol:

marin4itu
05-16-2011, 08:19
Противни са ми момчетата с бретони, изправени с преса, абе мразя фешани..
Девствен мустак..
Черни нокти с кожички до половината нокът.. Както и нокът на кутрето, за да си бъркат на приятни места..
Това са най-фрапиращите..

againstyou
05-16-2011, 09:23
Изправяне на коси,бретони,много тънки вежди,дрехи прилепнали по тялото,да не си махат космите по краката и т.н.,да имат мустак или брадичка.

GurmqshtaLiutenica
05-16-2011, 09:33
Изрусени на кичури мъже
мъже с обеци на ушите

Infinity
05-16-2011, 10:12
Мнооооооого неща мразя ! И самите момчета мразя вече ! :lol:

- Мразя дебелите им ланци и обиците на ушите. Мраааазя ги !
- Кофти вежди
- Жълти зъби
- Смърдящи момчета ! :lol:
- Бирени шкембаци !
- Много гел по косата или коса с кичури.
- девствен, ГНУСЕН МУСТАК !
:-x :-x :-x
- Мръсно под ноктите
- дълъг нокът на кутрето !! :shock: :-x

Мноого неща мразя !! Страшно много ! :? :? :? :?

xSANYAx
05-16-2011, 10:23
Подкрепям почти всичките мнения,нямам какво да допълня мисля! :-D

malka_sladkka
05-16-2011, 10:26
Радвам се, че има и такава тема.

Значи мразя неподдържани момченца които мислят, че обезкосмяването и грижата за външния вид са неща само за гейове.

Мразя мъже с буйни вежди и такива с вежди по-тънки от моите !
Мъже по-космати и от горила , особено ако космите са тъмни и дълги !
Не понасям един мъж да не си сменя бельото всекидневно, да носи един чифт чорапи цяла седмица, да мирише на пот и да се къпе само в неделя !
Неприятни са ми груби ръце с неподдържани нокти, с черно под тях.
Също така мразя мазна кожа/коса, силно пъпчасали, както и това млади момчета да сменят драстично цвета на косата си, примерно от черно към светло русо ! НЕ понасям и момчета с руси кичури, мангасарско е.
Нещо което ненавиждам са разпасани дрешки, рапърските панталони и тениски с 3 размера по-големи.
Мразя мъже с мръсни уши :D както и мъже с големи ланци или с джапанки ! Едно от нещата които не понасям са мъжете тип бременни в 9-ти месец, демек с огромен бирен шкембак.
Прически тип фешън, не харесвам, нито толелирам самите фешънчета !
И последно - мъже лъхащи на алкохол и цигари ме отвращават !

+1 Много са ми отвратителни такъв тип момченца... И да добавя противно ми е като видя някъв дето си прави устните на кокоши гъз... иии да е брадясал :smt078

gergii
05-16-2011, 10:43
Всичко това е гадно разбирасе...но имам един приятел ,който се поддържа доста,не говоря да си прави веждите като на момиче,ами се облича добре,няма мустак не мирише и т.н,единственият му недостатък е ,че има леко криви зъби което повечето момичета ги е гнусно.Той иска да сложи брекети (исдка хубава усмивка) ,но в случая както няма да извади няколко бона е много гадно ....

xSANYAx
05-16-2011, 10:59
Всичко това е гадно разбирасе...но имам един приятел ,който се поддържа доста,не говоря да си прави веждите като на момиче,ами се облича добре,няма мустак не мирише и т.н,единственият му недостатък е ,че има леко криви зъби което повечето момичета ги е гнусно.Той иска да сложи брекети (исдка хубава усмивка) ,но в случая както няма да извади няколко бона е много гадно ....

Никой не се гнуси от криви зъби..ако са чисти и измити няма никакъв проблем,но ако са хем криви,хем жълти,хем пък и да мирише устата е отврат.

bloodyF
05-16-2011, 11:42
[b]Мнооооооого неща мразя ! И самите момчета мразя вече ! :lol:


!!!!!!!!!! 8-)


-една вежда или без вежди...
-мустаци
-мазна коса
-дълга коса (говоря не до раменете като оформена прическа, ами дъъъълга като на момиче)
-много космати крака, бръснати крака (с ножичка да си ги подкъсява е най-добре)
-смърдящи
-жълти зъби
-еднакви дрехи всеки ден и никога да не се перат
-мръсни обувки
-да не си сменя бельото
-дълги нокти или мръсни отдолу
-изрусяване (независимо на кичури или цялата коса)
-широки дрехи като на биг ша
-твърде тесни дрехи
-да си върти задника като ходи ;д
-косми от ушите/носа
-както каза инфинити, дълъг нокът на кутрето е потресаващо :-x
-да си изправя косата
-остри обувки
-шалвари (за момче е ... :-x )
-да мирише на застояло, манджа, цигари
-да не ползва ролон, стик или дезодорант
-обеца на ухото
-да говорят на ма, ке, че и т.н.
-да не изпитват никакво уважение към жените
(последните знам че не са от външния вид но все пак.... )

neeDaBosS
05-16-2011, 12:43
Радвам се, че има и такава тема.

Значи мразя неподдържани момченца които мислят, че обезкосмяването и грижата за външния вид са неща само за гейове.


ОО,ДААА !!!! +48723847039571627379074532
Мразя да миришат на манджа,цигари и алкохол
Мразя да ги виждам как всеки ден ходят с едни и същи дрехи или някой път извадят Острите обувки и някой смачкани дънки..
Мразя неподдържаните нокти (като включим черно под ноктите,неизрязани нокти,оставен нокът на кутрето) Мразя самото неподдържане ! Мамка му бе,мъже вие за баня не сте ли чували?
Мразя като мине някой покрай мен да ми лъхне на пот.. уф :booooomb: Девствен мустак ОМГ :-& Мразя наболата брада! толкова гадно изглежда някакво хубаво личице и изведнъж 6 стърчащи косъма всеки с различно мнение...Мразя жълти и немити зъби! Мразя шалварите и всякакви дънки/анцузи тип '' нааках се '' Мразя някой да има една вежда или пък толкова оскубана,че едвам се забелязва !

xxxmyheroinexxx
05-16-2011, 12:45
:D 8-) :lol: Леле сцепих се от смях :D ама какво имате предвид като казвате момче без една вежда :lol:
А момчета с черен молив около очите харесвате ли? :?

Unendlich
05-16-2011, 12:51
^ Не момче без една вежда, а просто двете вежди да са съеденини и да са като една цяла. По-просто казано - по средата да не са почистени. Иначе подкрепям съформките с написаното до тук!

Daisy11
05-16-2011, 13:19
[b]Мнооооооого неща мразя ! И самите момчета мразя вече ! :lol:


!!!!!!!!!! 8-)


-една вежда или без вежди...
-мустаци
-мазна коса
-дълга коса (говоря не до раменете като оформена прическа, ами дъъъълга като на момиче)
-много космати крака, бръснати крака (с ножичка да си ги подкъсява е най-добре)
-смърдящи
-жълти зъби
-еднакви дрехи всеки ден и никога да не се перат
-мръсни обувки
-да не си сменя бельото
-дълги нокти или мръсни отдолу
-изрусяване (независимо на кичури или цялата коса)
-широки дрехи като на биг ша
-твърде тесни дрехи
-да си върти задника като ходи ;д
-косми от ушите/носа
-както каза инфинити, дълъг нокът на кутрето е потресаващо :-x
-да си изправя косата
-остри обувки
-шалвари (за момче е ... :-x )
-да мирише на застояло, манджа, цигари
-да не ползва ролон, стик или дезодорант
-обеца на ухото
-да говорят на ма, ке, че и т.н.
-да не изпитват никакво уважение към жените
(последните знам че не са от външния вид но все пак.... )

+

syllables
05-16-2011, 15:41
-момчета с тесни/къси/розови тениски или с бели/тесни дънки
-без парфюм/дезодорант
-една вежда
-мустаци
-остри обувки
-сини очи (изобщо не харесвам сини очи..без значение дали за момче или за момиче)
-трърде често да носи еднакви дрехи
-да ходи само с 1 чифт маратонки :D

ch0c0late44
05-16-2011, 15:49
Подкрепям почти всичките мнения,нямам какво да допълня мисля! :-D

dream1707
05-16-2011, 15:58
Радвам се, че има и такава тема.

Значи мразя неподдържани момченца които мислят, че обезкосмяването и грижата за външния вид са неща само за гейове.

Мразя мъже с буйни вежди и такива с вежди по-тънки от моите !
Мъже по-космати и от горила , особено ако космите са тъмни и дълги !
Не понасям един мъж да не си сменя бельото всекидневно, да носи един чифт чорапи цяла седмица, да мирише на пот и да се къпе само в неделя !
Неприятни са ми груби ръце с неподдържани нокти, с черно под тях.
Също така мразя мазна кожа/коса, силно пъпчасали, както и това млади момчета да сменят драстично цвета на косата си, примерно от черно към светло русо ! НЕ понасям и момчета с руси кичури, мангасарско е.
Нещо което ненавиждам са разпасани дрешки, рапърските панталони и тениски с 3 размера по-големи.
Мразя мъже с мръсни уши :D както и мъже с големи ланци или с джапанки ! Едно от нещата които не понасям са мъжете тип бременни в 9-ти месец, демек с огромен бирен шкембак.
Прически тип фешън, не харесвам, нито толелирам самите фешънчета !
И последно - мъже лъхащи на алкохол и цигари ме отвращават !

И в тази и в темата за момичетата съм напълно съгласна с теб ;дд Всъщност, даже май няма какво повече да добавя ;дд

SlowDownBaby
05-16-2011, 16:55
Божеее като ви гледам мненията,ми вие супер мног неща не понасяте...трябва момчето да е кажи-речи перфектно..Аз нямам толкова претенции пък.
1.Мразя момчета с бръснати крака !
2.Мразя момчета с розови тениски,ризки и каквото и да е розово.
3.Мразя момчета с прилепнали панталони (адидаски) или с прекалено къси шортички ! ( Днес видях двама,повдигаше ми се,половината му за*ник вънка ^^ )
4.Мразя жълти зъби.
5.Мразя руси момчета :shock:

П.С. - Божее ОБОЖАВАМ ИЗСУЛЕНИ И С ОБИЦИ ПО УШИТЕ ! Много ми е страно как може да не ги понасяте :?

CupcakeMonster
05-16-2011, 17:35
-Девствен мустак
-Или пък някакви гъсти огромни мустаци..
-стърчащи косми от уши,нос
-ушна кал
-жълти зъби
-носенето на едни и същи дрехи вс ден
-мръсни обувки
-лош дъх
-миризмат на някакви храни,чесън,лук,както и на алкохол и цигари
-прекалено космати
-голи охльови 8-)
-една вежда
-твърде тънки вежди
-дрехи по тялото на някоя клечка
-шалвари/потури ИУ ! :shock:
-мазна коса
-с пърхут
-мирис на пот
-някви прически фешънски :shock:
-момичешка походка 8-)

айде стига толко 8-)

mimsssssss
05-16-2011, 17:55
Божеее като ви гледам мненията,ми вие супер мног неща не понасяте...трябва момчето да е кажи-речи перфектно..Аз нямам толкова претенции пък.
1.Мразя момчета с бръснати крака !
2.Мразя момчета с розови тениски,ризки и каквото и да е розово.
3.Мразя момчета с прилепнали панталони (адидаски) или с прекалено къси шортички ! ( Днес видях двама,повдигаше ми се,половината му за*ник вънка ^^ )
4.Мразя жълти зъби.
5.Мразя руси момчета :shock:

П.С. - Божее ОБОЖАВАМ ИЗСУЛЕНИ И С ОБИЦИ ПО УШИТЕ ! Много ми е страно как може да не ги понасяте :?

+1
И аз т'ва се чудя - много ми харесват обици по ушите, веждата, езика и т.н. Също и набола брада. Приятеля ми е с черна коса и като му набоде брадата е адски секси. Честно казано ми прави впечатление личната хигиена на мъжете. Иначе едва ли има чак фрапиращи гледки както при жените - там говорим за дрехи, коса, грим и т.н.

againstyou
05-16-2011, 18:04
А момчета с черен молив около очите харесвате ли? :?
НЕ НА ЕМОТАТА !!!

SUNinTHEsunset
05-16-2011, 18:12
Мразя да се правят на интересни,безчувствени и хладнокръвни,каквито не са!!!

GunSnSteelflowers
05-16-2011, 18:27
[b]Мнооооооого неща мразя ! И самите момчета мразя вече ! :lol:
Ехехеййй мразиш ги, ама като ти се ... не говориш така :lol: Много обичам такива неподготвени изказвания.

Ами мразя индивиди, които ме гледат нагло с поглед тип "В кърпа си ми, вързана, малкатааа". За външен вид мога да изброявам дразнещи навици както за момчета, така и за момичета без край. Има много неугледни хора, няма нужда да се делим на полове през цялото време :wink:

Biskfitka
05-16-2011, 18:29
Противни са ми момчетата с бретони, изправени с преса, абе мразя фешани..
Девствен мустак..
Черни нокти с кожички до половината нокът.. Както и нокът на кутрето, за да си бъркат на приятни места..
Това са най-фрапиращите..+рапърски дрехи;д ''женствени '' момченца ,нередовно къпане :?
Прекалено много пъпки и косми под мишниците ..а и прекалено много косми на ''онова място'' :shock: ...и мразя да ми мирише на манджи ;д и другите неприятни ''аромати'' ...но много ми харесват мъжки парфюми и особено ако мирише отдалече охохооо :grin:

Chappi
05-30-2011, 09:36
*
Значи мразя неподдържани момченца които мислят, че обезкосмяването и грижата за външния вид са неща само за гейове.
* с мустаци &/ брада e_e
* без поне 5 сантиметра най-късото на косата :D...и такива със супер дълги коси
*лош дъх &/ мирис
*с прилепнали дрехи
*с розови блузки :shock:
*с изрусени бретони
*с грим
*да говорят на че и це (напр. зайче, момиченце, портокалче, легълце :razz:)
Кажи-речи това е :D

shugababe112
05-30-2011, 10:07
Нещото,което ми е най-противно е набъбнал мустак...Не понасям прекалено оскубани вежди и мръсни уши!!!

pressiana
05-30-2011, 11:41
* Нечистоплътност. Тук влючвам космите, мустаците, потта и т.н. Нямам против мъже да имат косми по краката и ръцете обаче, освен ако не са прекалено тъмни, дълги и гъсти.
* Потници
* Джапанки
* 7/8 дънки
* Шкембе
* Прекалено дълга коса
* Девствено мустаче
* Мазна коса
* Супер прилепнали блузи
* Опасани блузи в дънките
* Да са прекалено хилави и кльощави, с изпъкнали вени
* Да се почесват по разни места на публично място

Мм май е това.

mixii017
05-30-2011, 11:49
мазните и дълги коси :D :D :D :D
ОТВРАТИТЕЛНО!!!!

ElinoOor
05-30-2011, 14:39
Някой каза сини очи - wtf? човекът не е виновен,че са му такива,освен ако не носи цветни лещи. Същото важи за естествено русите господа.

Подкрепям останалите дами в темата. Изключително неприятни са ми косматите подмишници,мъжките сандали и мазната кожа -.-

thegreenzombie
05-30-2011, 14:50
почти подкрепям мненията по-горе.... не разбрах само защо не харесват, както някои се изразиха, "рапърските дрехи".. Много по-добре изглежда момче с такъв тип дрехи (стига да му седят добре) отколкото някой с прилепнали дънки или тип "шалвари" :!: мен пЪккк смъкнатите ме радват !! :)

Minerva
05-30-2011, 23:06
Хайде сега да подхвана и мъжете, въпреки, че почти всичко е казано:
-Липса на хигиена.
-Незаинтересованост относно външният вид - да носи тва което е хвърлено най-отгоре на стола в стаята му и ако е обличано повече от 5 дни да вземе долното :D
-Мазна коса
- Дълга коса мразя, както и такава, на която са и правени "подобрения" и нелепи причесчици - моцки, гребени, кичури..... Всякакви такива опити за привличане на внимание към собствената личност са ми много противни.
- Брадясали мъже.
- Мъже с дълги нокти или лакирани нокти. Тука влизат и заздравителите. И най-най-много такива с изгризани нокти!!! ужас!
- Прекалено космати или гладки като жена. По принцип съм за махането на космите при мъжете само от най-ключовите места, обаче ако по краката сте като маймуни и можете да си плетете плитки от космичките или не дай си Боже имате гора по гърдите или гърба - махнете гиии!!!! Това не важи за ръцете. Понеже знам защо го правят някои - личи си колко сте яки и през космичките по ръцете, за това ги оставете, прекалено е.
- Тлъсти и отпуснати, с големите шкембета и голееемите дупета! Ако седите и се тъпчете, нямате воля да идете на фитнес и се убеждавате как така сте си добре и сте много мъжествени - до никъде няма да стигнете.
- Нарочно облечени като идиоти, може би за да привлекат внимание. С шарени дрехи или тениски с "умни" надписи и картинки за нещата от живота.

galet0
05-30-2011, 23:35
хигиенaта е най-важна=> дразни ме ниската хигиена
всичко друго се приема.не че е приятно ама все пак хигиената е най-важна

momon
05-31-2011, 04:41
хигиенaта е най-важна=> дразни ме ниската хигиена
всичко друго се приема.не че е приятно ама все пак хигиената е най-важна

!! особено с небръснати мишници :-x

LoveChocolate
05-31-2011, 06:14
горките момчета 8-) направо ги съсипахте :lol:

tuzaro
05-31-2011, 07:02
като чета си мисля, че нито едно момче не може да се класира във ваще изисквания

VampireLover3
05-31-2011, 08:24
Ебаси тея момчета трябва да ходят голи и обръснати от до. Всеки ден да ходят на козметик и т.н.т за да се впишат в изискванията на някой. Не разбирам какво лошо има в исухлените дрехи, обицата (за ухото говоря) за изправения бретон. Ами ако доди някъв накъдрен като пудел ще кажете "защо не си изправя косата?" |( Късите панталони??? :O е с какво да ходят да вземат пролет, лято, есен, зима да са с дълги панталони и да им се спарват краката ? Ами джапанките извинявайте ама с какво трябва да са зимни обувки ли или на плажа да отидат с маратонки и чорапи? Слабите момчета с изпъкнали вени .. еми не всеки може да напълнее и никой не си изкарва вените на показ нарочно. :wink: Някой пишат пълни простотий колкото да има нещо... :?

Rebirthing
05-31-2011, 08:40
Как да му огледам задника на един мъж ако ми ходи разпасан като Биг Ша :x 8-) ?

Кой знае какви сланини и отпуснати меса крие зад тези рапърски дрешки :D !

Dannue
05-31-2011, 15:31
1. Коланчета, на които пише нещо от рода на Playboy и са накъсани по краищата.
2. Черно под ноктите . . :x
3. Пърхут ! :o
4. ЛАНЦИ !!! :-x :-x :-x
5. Сребристи и/или златни маратончици, особено ако са Адидас . . С подходящо облекло - да! Ама с розова блузчица с надписчета, два ланеца и сиви дънки с избелени места . . :lol:
6. В този ред на мисли - сиви дънки с избелени места, особено ако са дигнати до ушичките и са в комбинация с 1. (:
7. Гладни обувки ( разбирайте подметката да се е отделила от самата обувка )
8. Лак за нокти
9. Изправена коса
10. Какъвто и да е било грим по лицето
11. Прическа тип таралеж, особено ако е закрепена с мноооооооооого гел.
12. В този ред на мисли - зализване с гел или какъвто и да е примес с гел . .
Абе има и още, ама то вече елиминирах повече от половината мъже в България . . . 8-)

letmetellyou
06-02-2011, 18:50
или със сандали и чорапи.. :D

TeenSpirit
06-02-2011, 20:26
Защо ли си мисля, че повечето тук са момиченца на 13-14, които не са виждали мъж през живота си !?

Hilary_
06-03-2011, 06:46
ооо няма да мога да ги изброя всичките, но ще опитам:

- за лицето: пъпки, една вежда или по - тънки вежди от моите, девствени мустаци и всякакви подобни нечистотии, които с малко повече грижа могат да се коригират!!
- за тялото: по принцип не толерирам много обезкосмяването им навсякъде, но ако се налага по - добре да са го направили!! , гадните бирени шкембаци, нечистоплътните хора ..
- мразя да вуни на алкохол или цигари!
- миризмата на пот .. ПОВДИГА МИ СЕ!!
- мазни коси или гадни руси мангалски кичури, зализаните също .. ;д
- обици по ушите (с малки изключения)
- разни пренатруфени колани, гердани, ланци, розови тениски с надписчета и всякакви подобни простотии ..
- посраните дънки и сучиерите/тениските с 5 номера по - големи .. също и обратната крайност ..
- едно от най - противните ми неща - ДЪЛГА КОСА!

ох .. май си казах всичко .. горките момченца .. :lol: