PDA

View Full Version : Кафяво течение



mariq90
05-16-2011, 03:38
Имам притеснение от това че вчера трябваше да ми дойде,но вместо да ми дойде ми се появи някакво кафяво и много оскъдно течение,и го имах от вчера на обяд до днес сутринта,и предималко като станах вече ми беше дошло но кръвта ми прави впечатление че е доста светло червеникава...иначе и миналия месец беше същото,от какво може да е това ???Редовно ми идва +,- закаснение или подраняване с 1 ден.Не съм пила хапчета нито нещо друго което може да причини това кафеникаво течение. :( :shock:

vassy
05-16-2011, 11:46
:) няма повод за притеснение имам доста приятелки, на които също им е така ... обикновено в началото (първите няколко пъти когато ти идва) е така .... :)

mariq90
05-16-2011, 15:31
да ама аз съм на 20..и ми идва от много одавна...
моля за ощe мнения

angel_spirit
05-16-2011, 21:23
Не искам да те стресирам,но и аз бях така този път като ми дойде..при мен е от едни хапчета и вагиналните глобули,но доколкото се интересувах това може да е симптом на цветна бременност,замисли се дали си имала сексуални контакти без предпазни мерски и т.н.. Стискам палци да е просто от промяната на времето или някой друг фактор.. :)

kalpazanka
05-17-2011, 09:32
Полов живот водиш ли?

mariq90
05-17-2011, 17:30
да имам,но не съм бременна 100% нито приятеля ми пък може да ме е заразил с нещо..и както казах това ми се случва за 2ри месец подред..може и др път да съм го имала но да не съм забелязала,аз си мисля че е на хормонална основа понеже ми излязоха и 2 подкожни пъпки..(добре че минаха),и другото което е имам и пкя,не знам дали да се посъветвам с АГ,защото се чудя дали е нормално или не :?

kalpazanka
05-19-2011, 13:37
Как разбра, че имаш ПКЯ? Сама ли си постави диагнозала или се консултира с АГ?

sapphire5
05-19-2011, 15:04
няма повод за притеснение :)

mariq90
05-20-2011, 16:28
Как разбра, че имаш ПКЯ? Сама ли си постави диагнозала или се консултира с АГ?

установи се преди 1 година при профилактичен преглед..но ако има значение не съм се лекувала с нищо защото не мисля за деца още..пия само билкови таблетки за нормализиране на хормоните..не пия противозачатъчни или др. от тоя сорт понеже много увреждат

kalpazanka
05-21-2011, 11:39
^Ми в този ред на мисли защо пускаш тема?

Не че искам да ти се меся, всеки има право да мисли каквото иска и да прави с тялото си каквото иска, но не мислиш ли, че като станеш на години за дете, ще ти коства много повече време и усилия да въстановиш овулация, да нормализираш въглехидратната обмяна, да регулираш килограми, окосмяване... Да не говорим, че хиперестрогенемията ти повишава риска от ендометриален карцином и рак на гърда.