PDA

View Full Version : искам да ми порасне косата



ralsy
05-16-2011, 06:59
Здравейте, много искам до лятото да ми порасне косата :) Сега косата ми е почти до рамената . Бях чула че има някакви маски но не знам какви се :-o

Violenza
05-16-2011, 07:20
Вземи си хининова вода. При мен имаше голям ефект когато я ползвах, за месец косата ми порасна 3-4 пръста.

daq96
05-16-2011, 07:28
предполагам хининова вода се продава в аптеките но горе-долу на какво цена е?

Mirage3
05-16-2011, 07:47
предполагам хининова вода се продава в аптеките но горе-долу на какво цена е?
И аз това питам :)

kotence199
05-16-2011, 07:47
цената е около 1-2 лева зависи от марката

billytalent
05-16-2011, 07:53
На мене тривитаминола много ми помага. Също така хининов шампоан на Kаssy и ампулите за коса на Денис.

malka_sladkka
05-16-2011, 10:32
Вземи си хининова вода. При мен имаше голям ефект когато я ползвах, за месец косата ми порасна 3-4 пръста.

Много се съмнявам :lol: Още малко ще кажеш, че и с 10 см ти е пораснала :lol: С каквото и да се мажеш, каквото и да си слагаш на косата няма да порасне за 1-2-3 месеца кой знае колко :)

FuckingFreak
05-16-2011, 10:57
Вземи си хининова вода. При мен имаше голям ефект когато я ползвах, за месец косата ми порасна 3-4 пръста.

Много се съмнявам :lol: Още малко ще кажеш, че и с 10 см ти е пораснала :lol: С каквото и да се мажеш, каквото и да си слагаш на косата няма да порасне за 1-2-3 месеца кой знае колко :)

+1

Ще порастне до толкова, че ако я мериш всеки ден ще се вижда. Но на живо едва ли някой който не те е виждал от 2 месеца примерно ще те спре и ще каже " а, косата ти е пораснала? "

Violenza
05-16-2011, 11:03
Ами явно са ви дебели пръстите. :)

FuckingFreak
05-16-2011, 11:08
ми уточнявай в сантиметри тогава :lol: :lol: :lol:

loveyouforever
05-16-2011, 11:16
Вземи си хининова вода. При мен имаше голям ефект когато я ползвах, за месец косата ми порасна 3-4 пръста.
Уау , а как я ползва - всеки ден или след всяко къпане?

Violenza
05-17-2011, 05:04
Уау , а как я ползва - всеки ден или след всяко къпане?
След всяко миене на косата (което ще рече всеки ден или през ден), докато е още влажна, си впръсквах в корените.

LudotoDevoiche
05-17-2011, 06:31
На мене тривитаминола много ми помага. Също така хининов шампоан на Kаssy и ампулите за коса на Денис.
Доволна ли си от ампулите ?

mimsssssss
05-17-2011, 09:19
Ампули Урти Комплекс - 1бр. е 1лв или на Виши 1бр. е 4лв. Косата ми расте ненормално бързо. И на месец долу - горе 3см ми порастна. А за половин година 20см.
От хининовата вода косата ми се омазнява много.

billytalent
05-17-2011, 10:12
На мене тривитаминола много ми помага. Също така хининов шампоан на Kаssy и ампулите за коса на Денис.
Доволна ли си от ампулите ?

Доволна съм, въпреки че ги използвам от скоро.
За сега съм пробвала само с плацента и с пчелно млечице.

neeDaBosS
05-17-2011, 11:44
Ампули Урти Комплекс - 1бр. е 1лв или на Виши 1бр. е 4лв. Косата ми расте ненормално бързо. И на месец долу - горе 3см ми порастна. А за половин година 20см.
От хининовата вода косата ми се омазнява много.
Може ли да ми дадеш малко повече информация за тези ампули? Заитересовах се :)

Shizaya
05-17-2011, 11:52
Ампули Урти Комплекс - 1бр. е 1лв или на Виши 1бр. е 4лв. Косата ми расте ненормално бързо. И на месец долу - горе 3см ми порастна. А за половин година 20см.
От хининовата вода косата ми се омазнява много.
Може ли да ми дадеш малко повече информация за тези ампули? Заитересовах се :)
+1

Кажи повечко за тези ампули, моля те. :)
От аптеката ли си ги взимаш и колко често ги ползваш? Как?

mimsssssss
05-17-2011, 11:54
Преди си бях писала с едно момиче от форума, ето това съм и пратила като инфо:
"Общо взето някъде от 15 годишна си постругвам косата много късо, след това я пускм много. Мисля че тва се е случвало около 5-6 пъти вече. Не знам какво искам, меня си мнението и като ми прищрака и я пускам косата. Да речем за половин година от рамене до кръста ще ми порастне хихи. Невероятно, а? Ама ефекта се забелязва много бързо. И т'ва сега го правя пак, защото реших че искам отново дълга коса.

Маска Миозотис с костен мозък и планцета - около 10лв след като се измиеш със шампоана и се изплакнеш, слагаш малко количество от маската и втриваш в корените, стоиш така няколко минути 3-4 и измиваш добре. Тази маска е доста голяма, стига за около 3 месеца някъде.
Ампули Урти Комплекс - 10бр 10лв слагат се на суха коса. Най - добре е след като си се изкъпала и косата ти е чиста. Като исзъхне, намазваш корените и втриваш.
Нищо друго не съм пробвала, освен тези работи. От хининовата вода ми става мазна косата, бадемовото масло и тривитаминола същата работа. Тя по принцип моята е малко мазна и с тях ефекта е мн гаден."

Общо взето е това. Ампулите на Виши бях ползвала 2, ефект имаше, но ми идваха скъпи. И за това си продължих с тея на Урти. Ако имате още въпроси - питайте.

neeDaBosS
05-17-2011, 12:02
http://www.nisea-bg.com/images/items/2847.jpg това ли е маската? :)

titinkaa
05-17-2011, 12:03
^Може ли да пуснеш снимка на дъглата ти коса и една на къса и ако може да кажеш с ампулите за колко време ти расте коса до кръста?

mimsssssss
05-17-2011, 12:26
Да, това е маската. Иначе качвам снимки, резултата е от http://prikachi.com/images/166/3350166B.jpg до http://prikachi.com/images/469/3340469e.jpg . Така ми стана за 3 месеца някъде - на бодлички беше и вече е до раменете. Както и да е. На моята коса ефект има. Обаче защото знам че има я постригвам постоянно, меня си прическата, след това пак ми скимва че искам дълга. Снимките не знам дали отговарят точни на тея месеци, но обикновенно за месеца ми пораства една педя.

neeDaBosS
05-17-2011, 12:35
Благодаря за информацията :-)

mimsssssss
05-17-2011, 12:37
Моля :-) надявам се и на вас да ви свърши работа. Ако има хубави резултати се похвалете :)

lolipop1
05-17-2011, 16:48
ще пробвам маската: ) моята коса расте попринцип много бавно сигурно от 2 или 3 години си я пускам беше до раменете сега е педя под раменете постригвам я през 2-3 месеца връхчетата и я подхранвам и всичко но не иска д арасте пробвала съм и хининова вода и тривитаминол и не съм я третирала с нищо и не расте ..това ми е последната надежда ако е така както казваш за 6 месеца ми стане до кръста ше съм много доволна

Shizaya
05-19-2011, 10:51
@mimsssssss: Колко често ползваш ампулките? И принципно с колко ти расте косата на месец без тези неща? :)

mimsssssss
05-19-2011, 17:05
Ползвам ампулите 3 пъти в седмицата, т.е. след всяко миене на косата. Една ампула ми стига за 3-4 слагания.
Косата не ми расте изобщо, или да кажем 1см на месец, трагична работа. Може би е от това, че расте гъста и не ми цъфти и затова мн бавно.

Sunshin3
05-19-2011, 17:33
ооо и аз се нахъсах с тия ампули :D

ЕДИТ: имам косопад, защото ми е изтощена косата, тези ампули ще помогнат и за това, нали? или да си купя други за косопад? 8-)

сори ако ми е тъп въпросът 8-)

mimsssssss
05-19-2011, 19:52
^ Нямам представа. Едната струва 1лв., така че ако искаш си купи 2 и ги използвай и виж дали си струва :)

titinkaa
05-20-2011, 07:18
Аз ще си взема от ампулите на Denise пък ако не съм доволна ще ги сменя.
А да питам може ли да нанасям ампулата с четка,от тея където са за боядисване или ще ми се наслоява ампулата по нея?Другия вариант е да си взема пулвенизатор и да пръскам?!

mimsssssss
05-20-2011, 14:14
Капвай капка върху скалпа и разтъркай с пръсти.

Shizaya
05-20-2011, 16:55
@mimsssssss: Благодаря ти за отговора, мисля да пробвам. И моята не расте особено бързо, а ако е така както казваш... невероятно просто. :)

loveyouforever
05-20-2011, 17:47
мннн неща r да искам нямам ама нямааааа толкова сте заблудени дълга коса иска и ампули
Аве на тебе какъв ти е проблема??? Само се заяждаш по темите. За тва ли се регна? Тъпанар!


Иначе по темата аз ползвам хининовата вода от известно време след къпане ама не съм сирурна че има ефект видим все още. Имам чувството че косата ми не расте. Постригвах се последно преди два месеца и имам чувството че си е същата. Луда работа с тея коси. :D :D

Shizaya
05-20-2011, 17:53
От хининовата вода няма кой знае какъв ефект. Поне при мен нямаше (а и май не само при мен).

neeDaBosS
05-20-2011, 18:04
Абе хора от една седмица правя една процедура 8-) ВСЕКИ ден си впръсквам в корените хининова вода,след това заспивам и така 7 дни.След това 7 дни почивка..според вас ще има ли някакъв ефект? Доволна съм от хин.вода попринцип ама тая е някаква куча марка :o

IlikeYourSmile
05-20-2011, 19:31
Не очаквай сериозни резултати, някъде 1-2см. :?

AdrenaliNa
05-20-2011, 19:56
xxKiFlAx
Да ми ядеш путката. :)
дееба всички теми оспами

AdrenaliNa
05-20-2011, 21:08
xxKiFlAx
Да ми ядеш п****та. :)
дееба всички теми оспами

ohh :oops: ьми ако ми харесаш може :oops:
е ще ти харесам,спокойно :-)

AdrenaliNa
05-21-2011, 05:24
Ползвам ампули с растителна плацента.Миналата седмица ползвах с жен-шен.Шампоанът ми е обикновен-на Клоран за мазна коса.Имам чувството,че косата ми расте по-бързо...аа и слагам кристали :)

ParisHilton
05-21-2011, 08:52
тривитаминол или хининова вода

stef98
05-21-2011, 10:42
Виж това - http://vbox7.com/play:32d5be68 !! Полезно е! :grin:

daru6a1
05-21-2011, 13:51
Мименце [mimsssssss] , на каква цена е тази маска за коса с плацентата ?
Иии още един въпрос .. Значии , моята коса е също като твоята (съдя по написаното от теб xD) - мазна .. Тези ампули не омазняват ли корените още повече или не ти правят проблем? Също така ми се лющи кожата , дали ще пречи нещо ?

hotlove
05-22-2011, 08:22
За мен лично хининовата вода е изтъркан номер вече .. има много ампули и тн .. Но ако я третираш често аз например почнах от този месец да пия едни витамини за коса и нокти .. страшно помагат на разстежа и окрепват самия косъм .. дори мисля че ги рекламират .. Ревалид капсули се казват правиш една терапия с тях и косичката ще ти е като нова :-)

Sevdito
05-22-2011, 10:24
аз например почнах от този месец да пия едни витамини за коса и нокти .. страшно помагат на разстежа и окрепват самия косъм .. дори мисля че ги рекламират .. Ревалид капсули се казват правиш една терапия с тях и косичката ще ти е като нова :-)

А попринцип,ти колко често я третираш..и каква е разликата от преди месец до сега..Zaintriguwame i su 4udq dali da ne si gi wzema,ama 30lewa.. iskam da sym sigurna,4e si zasluvawat parite..

hotlove
05-22-2011, 10:33
аз съм мазохист с косата си .. :D .. третирам я всеки ден с преси и дори до скоро я топирах но започна да ми се накъсва след боядисването и спрях с топирането .. ходих на лекар и ми препоръчаха тези капсули да ги пия и в опътването им пише че стимулират и раастежа .. сестра ми ги пи .. направи пълната програма за 3 месеца .. всеки ден по 3 пъти ги пиеш по време на хранене ,, много е доволна ..косата и е в момента е много жива и и порасна мн по бързо от преди .. тези съставки помагат не само и за косата но и за ноктите и кожата ... прочети някъде какво съдържат ако не намериш ще ти препиша от опаковката ми .. според мен си заслужават парите поне на мойте и на сестра ми косите са много третирани и помага изключително много .. :)

Sevdito
05-22-2011, 11:10
аз съм мазохист с косата си .. :D .. третирам я всеки ден с преси и дори до скоро я топирах но започна да ми се накъсва след боядисването и спрях с топирането .. ходих на лекар и ми препоръчаха тези капсули да ги пия и в опътването им пише че стимулират и раастежа .. сестра ми ги пи .. направи пълната програма за 3 месеца .. всеки ден по 3 пъти ги пиеш по време на хранене ,, много е доволна ..косата и е в момента е много жива и и порасна мн по бързо от преди .. тези съставки помагат не само и за косата но и за ноктите и кожата ... прочети някъде какво съдържат ако не намериш ще ти препиша от опаковката ми .. според мен си заслужават парите поне на мойте и на сестра ми косите са много третирани и помага изключително много .. :)

Всичко звучи много добре,но от тези хапчета качват ли се килограми?

hotlove
05-22-2011, 11:27
нее .. първо не са хапчета това са само витамини .. нее някакви хормони и тн .. това са полезни неща за организма ни които не можем да ги добавим с тези изкуствени храни в днешно време предполагам .. акоо ти звуча скиптично разпитай в аптеката ще ти обеснят по подробно :P

mimsssssss
05-22-2011, 13:16
Мименце [mimsssssss] , на каква цена е тази маска за коса с плацентата ?
Иии още един въпрос .. Значии , моята коса е също като твоята (съдя по написаното от теб xD) - мазна .. Тези ампули не омазняват ли корените още повече или не ти правят проблем? Също така ми се лющи кожата , дали ще пречи нещо ?
Mаската струва 10лв, 500гр. е, стига ми за доста дълго време (ама наистина много)
Косата ми е мазна(както и кожата на лицето), макар че отдавна минах пубертета - скоро направих 20. Мия си я на два дена, но както и да е. От ампулите не съм забелязала разлика. Те не са като олио, а по скоро са воднисти.

LoveChocolate
05-22-2011, 13:27
Хининова вода -- единствения продукт за разтеж на косата , от който съм доволна :)

daru6a1
05-27-2011, 19:08
Разбрах, че ампулите за коса Урти Комплекс са против косопад и са с лечебно свойство ... Та моята приятелка в козметичния магазин ми препоръча други ампули за коса за свежи връхчета и по-бърз растеж.. Ампулите се казват Denise. Нека да ви запозная с неговите свойства и общо-взето да ви дам информация за продукта:
Лосионът представлява активатор на косъма с изключителните хранителни свойства на пчелното млечице и тонизиращите и антиоксидантни свойства на жен-шена.Ревитализиращият и възстановяващ ефект е видим още след първите апликации.Косите освен лъскав и здрав вид,придобиват видима сила и жизненост.Продължителната употреба на лосиона осигурява идеалното физиологично равновесие на косъма, който е отлично подхранен и с активни жизнени функции.Нанася се на измита и леко подсушена с хавлия коса,като се поставя цялата ампула в корените и се разтрива деликатно с пръсти до пълното попиване на лосиона. След това се оформя прическа. НЕ СЕ ИЗПЛАКВА!


Надявам се да съм била полезна :))

geri1304
10-12-2013, 14:30
Има ли някакъв начин да си изправя косата сама в къщи без преса

rumusiclover
10-13-2013, 11:57
Има ли някакъв начин да си изправя косата сама в къщи без преса
Можеш с маша , като даваш само надолу , при мен се получаваше , другия по -кофи вариант , дето ще гори е с ютия ;д слагаш си косата на дъската за гладене , слагаш плат някакъв , за да не ти изгори много косата и даваш с ютията отгоре , но не ти препоръчвам да правиш такива просоттии... тези простотии ги правех като бях 7-ми клас и нямах хабер от света , от коси и т.н. , затова по -добре си купи преса , или изобщо не се гори, натуралното си е най-красиво :)

baby_baby
11-05-2013, 19:54
хининова вода ще свърши работа