PDA

View Full Version : Brusnene na intimnite oblasti PROBLEM ?!?



KeeD
05-16-2011, 11:20
значи таакааа след като си обръснах кура С брасначка ми бодеше ужасно много... на следващия ден си купих нова брасначка на жилет.... най-гадно е над пениса там започва да пъпчасва и да сърби .. така де само след като се обръснах сърбеше... а сега като си купих "жилета" и като се бръснех..текна кръв от 5-6 места ,щото имах пъпки преди да се обръсна с жилета тоест от миналия път... и сега мисля че всичко е наред но все още съм с нивеа лосион и памук в рака и пиша тази тема ... а ако има некъф друг начин да се премахнат тея пъпки,изривания,възпаления .. над пениса иначе пениса си е наред само над него имам проблеми!?? на14години съм!! и бръсна както падне(на контра и нормално) помогнете моля :)

AnonimnaCH
05-16-2011, 11:24
Хуй и путка на контра - НЕ!!! не е нужно да ти е супер гладък, даже е хубаво да имаш няква прическа кактосе казва, ама не прави повече тая грешка с контрата...

AnonimnaCH
05-16-2011, 11:28
еййй ква цензора ми сложиха ;Dd
btw с ташаците също много внимавай, защото на един приятел му се обърна косъм навътре и трябваше да го оперират :?

KeeD
05-16-2011, 11:31
ташаците са ми добре даже и пениса всичко е ОК проблема е това над пениса всичко пъпчасва и поде (Започнах да се бръсна преди 1 ден ) знам че трябва кожата да се успокои но не искам да имам некфи твърди косми над пениса ГАДНО Е

KeeD
05-16-2011, 11:38
"мъжки полов орган" и п***а на контра - НЕ!!! не е нужно да ти е супер гладък, даже е хубаво да имаш няква прическа кактосе казва, ама не прави повече тая грешка с контрата... :/ какъв е проблема ако се бръсна над пениса на контра

DeVilTerroR
05-16-2011, 11:41
Аз ползвам на жилет самобръсначка от онези с вибрацията и на контра и не на контра нямам никакви проблеми, нито пъпки всичко е идеално !

KeeD
05-16-2011, 11:43
Щях да си купувам епилатор но се отказах .. не исках да купувам буклици по 20 лв... а тфа с вибриращото трябва да ми го пратиш на линк или да ми кажеш пълното наименование..... а и коментара ти не беше кой знае колко полезен :Д! :D :D

Cucko0
05-16-2011, 11:51
НЕ на контра ...