PDA

View Full Version : Обезкосмяване при момчетата на краката с какво ?



Anonimen358
05-16-2011, 11:32
Здравейте :) знам, че има такива теми но никъде не е посочено точно с какво си обезкосмявате краката момчета :) с Биг-че знам че не е дълготраен ефект :) С епилатор нормално ли е ? и ако да какъв :) и извинявам се за въпроса но над коляното до къде се стига ? :) Трябва ми в домашни условия :)

DeVilTerroR
05-16-2011, 11:38
С бик-че по-добре недей, но попринцип може. Иначе най-добре си купи кола маска от аптеката. Би трябвало 2-3 тубички да ти стигнат.

vassy
05-16-2011, 11:43
със самобръсначка ставо още по-зле .... както и дипилатор .... така че най-добре кола маска или епилатор (и - да ... счита се за нормално).. може и с някои от ония лентички .... епилаториии много ... най-разпространени мисля че са brAun, но няма голямо значение марката стига да е качествен ..... До къде ? :D :D еми ти си решаваш но не мисля, че ще изглежда много добре само половината, особено ако ее ... по-гъста растителност .... :) :)

ПП. - и все пак ако не са толкова забележими косъмчета по-добре си ги остави ... но ти си знаеш :)

RageAgainstTheMachine
05-16-2011, 11:43
Бе ти момче ли си кво си ?! Щял да си маха космите по краката пхах , тва тряя си бахти долнопробния гей :D Иначе както каза съфорумничката по-горе с кола маска , нека те боли много , за дето си врътнал резбата :-)

DesireToFire
05-16-2011, 12:09
С нищо!

SmilezZz
05-16-2011, 12:36
С кола маска и с епилатор е най-дълготраен ефекта.. Но трябва да знаеш,че ще те боли.. Тъй като не си свикнал на подобно нещо..

Иначе със самобръсначка или с крем-депилатор също може..

NAPAST94
05-16-2011, 12:58
Вие хубаво казвате гейско, ама нека го казват само момичета и то такива които ходят с някакви космясали горили.
Най-ми е смешно някое момче, дето едва брада му расте и с лупа трябва да му гледаш космите на краката, за да ги видиш, да вика че било гейско да се бръснеш. Тва може да го каже само някой космясал, на някой който се е обръснал, а не някви с руси косъмчета или някви едва забележими да разправят наляво надясно кое били гейско и кое не.
Или пък такива дето нямат пукнат косъм по гърдите да разправят че било гейско да се бръснеш там...........върха на простотията!!!

Аз моите крака ги бръсна само лятото, и не ми е някаква мания да нямам нито 1 косъм по тялото си, а просто да не изглеждам ужасно. Махам ги само 3-4 пъти и тва е..

RageAgainstTheMachine
05-16-2011, 13:50
Вие хубаво казвате гейско, ама нека го казват само момичета и то такива които ходят с някакви космясали горили.
Най-ми е смешно някое момче, дето едва брада му расте и с лупа трябва да му гледаш космите на краката, за да ги видиш, да вика че било гейско да се бръснеш. Тва може да го каже само някой космясал, на някой който се е обръснал, а не някви с руси косъмчета или някви едва забележими да разправят наляво надясно кое били гейско и кое не.
Или пък такива дето нямат пукнат косъм по гърдите да разправят че било гейско да се бръснеш там...........върха на простотията!!!

Аз моите крака ги бръсна само лятото, и не ми е някаква мания да нямам нито 1 косъм по тялото си, а просто да не изглеждам ужасно. Махам ги само 3-4 пъти и тва е..

Не си ме усетил явно :)

Говоря за краката , а не за гърдите и подмишниците. Не сериозно ти чуваш ли се ?!

Kinghood
05-16-2011, 14:00
Ако ще действаш с епилатора си подсигури наркотични в-ва тип А, алкохол или сауна. В противен случай- търпи неразумни юроде!

NAPAST94
05-16-2011, 14:20
Да имаш много косми по краката е грозно, ФАКТ! Говорим за много!
Някое момче, което е със светли косми, или тъмни, но малко, да ти каже че си гей задето си бръснеш краката --пълна тъпотия. Все едно някой с 20см хуй да каже, не ги разбирам тия с 10сантиметровите пишки що си ги уголемяват.
Момиче, чиито приятел се бръсне навсякъде, да разправя че не и пречели космите на определени места, ама нали приятеля и нямал там косми, ма нямала нищо против и да има, също ми се струва тъпо.

Да се бръснеш със самобръсначка не е добра идея, евентуално само първия път, после кола маска. С бикче пък да се бръснеш, още по-зле.

straus
05-16-2011, 14:20
Кола маска му е майката ;)

Cucko0
05-16-2011, 14:38
темата ти не е за тук

Anonimen358
05-16-2011, 15:35
RageAgainstTheMachine - Искам отговор по темата :) (не лични комплекси) Трябва ми за лятото :) и досега не съм го правил :) И не не съм "врътнал резбата" :) Махам си космите само около половия орган и мишниците евентуално и краката лятото :) Въпрос на избор не на сексуална ориентация :)Променете селското си мислене най-после :)

dream1707
05-16-2011, 16:21
темата ти не е за тук

А за къде е ? :-o

Зае*и, не знам за останалите момичета, но на мен ми отвратително да видя момче с ужасно космати крака ... И моя приятел не си бръсне краката, но не е много космат... Това смятам за нормално ... Но да имаш няколко санта косми на краката и то тъмни, за мен поне е страшно отвратително. Ако искам да гледам горили ще ида в зоопарка... И не излизайте с тва, че истинският мъж е космат... Истинските мъже да не би да са маймуни ?!

Най-добре е с кола маска .. С епилатор става по-бавно.. и следователно по болезнено .. докато с колата, храс, храс и след минута два не помниш болката ... Над коляното ти си решаваш до къде, все пак зависи и до колкото си космат там.

againstyou
05-16-2011, 17:57
Бе ти момче ли си кво си ?! Щял да си маха космите по краката пхах , тва тряя си бахти долнопробния гей :D Иначе както каза съфорумничката по-горе с кола маска , нека те боли много , за дето си врътнал резбата :-)
Пфф най-скапаното мнение,което съм чела някога.Много консвервативни разбирания имаш.Това,че си маха космите по краката го прави гей ? Хахахах,не е истина просто.

FuckingFreak
05-16-2011, 18:41
Бе ти момче ли си кво си ?! Щял да си маха космите по краката пхах , тва тряя си бахти долнопробния гей :D Иначе както каза съфорумничката по-горе с кола маска , нека те боли много , за дето си врътнал резбата :-)
Пфф най-скапаното мнение,което съм чела някога.Много консвервативни разбирания имаш.Това,че си маха космите по краката го прави гей ? Хахахах,не е истина просто.

Още малко и хигиената ще я приспаднат към гейските работи, че то е вредно да се поддържаш... Като иска момчето ще си прави каквото си иска, като какви се явявате вие да определяте кое е гейско и кое не, извинете ме..

neeDaBosS
05-16-2011, 18:52
Бе ти момче ли си кво си ?! Щял да си маха космите по краката пхах , тва тряя си бахти долнопробния гей :D Иначе както каза съфорумничката по-горе с кола маска , нека те боли много , за дето си врътнал резбата :-)
Пфф най-скапаното мнение,което съм чела някога.Много консвервативни разбирания имаш.Това,че си маха космите по краката го прави гей ? Хахахах,не е истина просто.
+1 имате б*си разбиранията ! :booooomb:

xxxmyheroinexxx
05-16-2011, 19:00
Аз ползвам едни лентички..кола маска май ги наричат. Обаче приятелката ми ми ги купува. 8-)

Anonimen358
05-16-2011, 19:48
Благодаря на всички за бързите отговори :) А този епилатор да ми препоръчате нещо защото мойта приятелка ползва един но каза че бил стар и с него боляло доста :) а с тези по новите не било така :) Благодаря предварително :P

Pamaa
05-16-2011, 20:18
Какво лошо има да си махне космите по кракта?!
Леле. .
В моя клас има 6 момчета ( от 13 ), които си ги махат, седми клас съм!
Един приятел, който тренира футбол, ми е казвал, че супер му се справали краката под корите.
Все пак всеки си прави своя личен избор, който зависи от това дали му е комфортно, или не!
Айде сега да не кажете да не си маха и космите под мишниците, за да бъде по мъжествен!
Пхаха. . ограничени хора :lol: 8-) .

Schulze
05-17-2011, 02:20
С епилатор или на козметик.

munik2805
05-17-2011, 13:40
ми аз пък го намирам за страшно тъпо, момче с по-епилирани крака от гаджето си .. омг я стига.. ако си космат като маймуна да ама за 2 косъма .. сри ;д

HuKowe
05-20-2011, 21:56
А бе какви ви коли маски, самообрасначки, кремове и т.н. шибайте си едно бик-че и после се кефете на краката си. :D В селото ми има 2 ма, 3 ма, които не си бръснат краката, всичко друго бик-чета и машинки. :D

ParisHilton
05-21-2011, 08:49
С кола маска и с епилатор е най-дълготраен ефекта.. Но трябва да знаеш,че ще те боли.. Тъй като не си свикнал на подобно нещо..

Иначе със самобръсначка или с крем-депилатор също може..

+1, обаче без самобръсначката.. кола маска и епилатор са най-добрия вариант

ParisHilton
05-21-2011, 08:50
P.S забравих да добавя, че крем-депилатоар е същото като самобръсначката.. пак растат черни и дебели, и ще имаш проблеми :))

glezenata13
05-21-2011, 08:58
Хората са със доста старомодни разбиране, щом като е мъж може да се разкарва по улиците като горила, а щом е жена трябва да се с перфектна, гладка кожа, по която няма нито едно косъмче.. така ли?Както ние жените се поддържаме и се грижим за визията същото е и при мъжете, с едната разлика, че те може да са малко по - немърливи по отношение на обезкосмяването, защото да видиш един мъж с наболи космо по краката, не е грозно, а дори секси, но да видиш една мацка, с космати краката или ръце си е направо ужасно..!Можеш да се обезкосмяваш с епилатор, но в твоя случай не е най - бързият и безболезен начин и мисля, че няма да ти се понрави, коламаска, но трябва да идеш на козметик или пък може приятелката ти да ти направи, ако не я мързи, лентички за коламаска се продават на всякъде и са от порядъка на 10 15 лв..Ако пък имаш много косми, можеш да ги подстижеш с машинка за подстигване :D смешно звучи, но моят брат точно така ги маха и е страшно доволен, вярно, че по - бързо растат, но не е кой знае каква болка за умиране.И последно да ги обръснеш, или с крем - деапилатор, което е най - гадният начин, защото мирише ужасно и трябва да се чака.Според мен с колата маска на - добре, ама боли!