PDA

View Full Version : защо да не се бръсна на контра над пениса !? Помощ



KeeD
05-16-2011, 11:59
Какъв е проблемът да се бръсна на контра над пениса... Обръснах се (на контра) и сега е пъпчасало и се мажа с лосион и всичко е ок само трябва да минат но ми кажете какъв е проблема да се бръсна на контрааа над пенисаа!?!

juveteam
05-16-2011, 12:05
Защо да е проблем....аз винаги съм се бръснал на контра и не съм имал никакви проблеми или каквото и да било...

AnonimnaCH
05-16-2011, 12:17
Какъв е проблемът да се бръсна на контра над пениса... Обръснах се (на контра) и сега е пъпчасало и се мажа с лосион и всичко е ок само трябва да минат но ми кажете какъв е проблема да се бръсна на контрааа над пенисаа!?!

Защото пъпчасваш примерно :lol: :lol: Нежно ти е момчето кво да прайш : ]] Иначе нищо няма да ти стане освен тва... освен ако не стане мн кървава ситуацията и може да ти се инфектират раните иии...щи импотират пениса братле :-k щи оставят само едно парченце колкото клитор да не те мислят :neutral:

anitank
05-16-2011, 13:02
Какъв е проблемът да се бръсна на контра над пениса... Обръснах се (на контра) и сега е пъпчасало и се мажа с лосион и всичко е ок само трябва да минат но ми кажете какъв е проблема да се бръсна на контрааа над пенисаа!?!

Защото пъпчасваш примерно :lol: :lol: Нежно ти е момчето кво да прайш : ]] Иначе нищо няма да ти стане освен тва... освен ако не стане мн кървава ситуацията и може да ти се инфектират раните иии...щи импотират пениса братле :-k щи оставят само едно парченце колкото клитор да не те мислят :neutral:
хахахах +1 :D

straus
05-16-2011, 14:16
щи импотират пениса
:lol: :lol: :lol:

По темата: много сърби на контра :?

Cucko0
05-16-2011, 14:36
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=404792 една тема ти заключих вече..ти малоумен ли си ?! "Неправилното бръснене (срещу косъма) може често да доведе до подкожен растеж на космите."