PDA

View Full Version : Изгубен Акт за раждане...



jufo
05-16-2011, 12:48
Преди няколко дни разбрах ,че съм си изгубил акта за раждане...та въпроса ми е , каква е процедурата в този случай .. и какви варианти ми оставят ? Казва ли са ми ,че за да си изкарам отново акт за раждане е голямо ходене по мъките.. :-x :-x :x

LovelyGirl
05-16-2011, 14:18
Не е.Отиваш в общината и там става всичко.Миналата година вадих на сестра ми, отнема ти 15 минути работата там и е готов за 1-2-3 дни.

jufo
05-16-2011, 14:22
Колко пари ще ми излезе горе-долу ? И има ли глоба за това,че съм го изгубил .. Благодаря много!

LovelyGirl
05-16-2011, 20:54
Ами с това не мога да ти помогна, изобщо не се сещам колко струваше всичко, защото аз вадих няколко неща общо.И за глоба не съм сигурна.

yuilaa
05-21-2011, 17:41
Преди няколко дни разбрах ,че съм си изгубил акта за раждане...та въпроса ми е , каква е процедурата в този случай .. и какви варианти ми оставят ? Казва ли са ми ,че за да си изкарам отново акт за раждане е голямо ходене по мъките.. :-x :-x :x
Напълно невъзможно да си си изгубил акта за раждане, след като той остава в регистъра по гражданско състояние т.е. ти никога не си притежавал такъв :)

3oPuTy
05-22-2011, 08:40
Преди няколко дни разбрах ,че съм си изгубил акта за раждане...та въпроса ми е , каква е процедурата в този случай .. и какви варианти ми оставят ? Казва ли са ми ,че за да си изкарам отново акт за раждане е голямо ходене по мъките.. :-x :-x :x
Напълно невъзможно да си си изгубил акта за раждане, след като той остава в регистъра по гражданско състояние т.е. ти никога не си притежавал такъв :)
Автора просто не прави разлика между "Акт за раждане" и "Удостоверение за раждане" и за това става тази грешка :)