PDA

View Full Version : Четете, записвайте, запомняйте!



Obi4amTeKatoSeNaporkam
05-16-2011, 14:19
Слушайте ся и мойта история, класиката си е класика.

9 клас - един клас ->една компания->приятели->влюбен в нея->тя ходи с голям батко, реже ме->болка, мъка, ала-бала->отчуждаване(един вид), смяна на компаниите. (хайде да си останем само приятели, хахаха, любимата ми реплика)

Skip - 3-4 години, тъпи връзки, по 3 месеца, секс чат-пат без чувства.

12 клас(за същата говорим) ->Изпращане->дискотека+алкаж+трева, мили погледчета, прегръдки усмивки ала-бала-> глупакът е пак затънал до ушите, чуди се кво да прави, щото от несподелената любов остава много люта рана, страх го е, срам го е, щото иначе е пич и непукист, ама на, говори за себе си в 3-то лице, отива и пише във форуми вместо да я викне на кафе...(иначе момичето е - убийствено красиво, достатъчно(хммм...) умно, не е материалист, познаваме се прекрасно абе....)

Та, ако дадете акъл, добре, ама то само с акъл не става, даже въобще.

Но запомнете 3-те урока, които научих от тази особа:

1. МАЛКИТЕ МОМИЧЕНЦА (ОСОБЕНО ХУБАВЕЛКИТЕ) ходят с ГОЛЕМИ БАТКОВЦи. Факт.

2.Приятелство между момиче и момче НЯМА. Точка. (е, са ако си педал...:Д)

3.Несподелената любов е най-силна и може би вечна, 'щото обичаш не реален човек, а абстрактен идеализиран образ, който съзнанието ти си е изградило, за да запълни липсата... Капиш?

Cest La Vie, ко да праиш...

SmilezZz
05-16-2011, 15:27
1. Не всички.. Не слагай всички под общ знаменател.. Иначе да,аз също бих предпочела да ходя с батко,защото не смятам,че тези на моята възраст са "достатъчно големи" за една връзка.. И още много неща,но просто не това е въпроса..
2. Приятелство между момиче и момче ИМА.. Това,че при теб не се е получило - не означава,че не съществува.. Вярно е,че рядко се получава приятелството,но все пак си го има.. ((ОТ личен опит го казвам))
3. Преодоляването на тази любов зависи изцяло от тебе.. Просто трябва да приемеш факта,че не можете да сте заедно.. Спри да мислиш за нея.. Вярно е,че тази тръпка ще си остане,но поне ще можеш да продължиш напред с нова тръпка.. Не мога да ти обясня какво искам да ти кажа.. Както и да е..

Ssummerjam
05-16-2011, 15:39
Аз друго в тая тема освен плоски етикети не видях. Слагането под общ знаменател е едно от най-дразнещите за мен неща. И това, че приятелство м/у момче и момиче нямало... направо ме хвърли в джаза. 8-)

w0lf
05-16-2011, 16:01
Приятелство при момче и момиче м/у които е имало несподелена любов НЯМА.
Иначе примерно ти казвам че имам приятелки с които освен приятелство (при тва доста силно) друго нямам. Виж за тези които са ме рязали...еми все остава едно такова...абе да знаеш чувството :lol:
А за малките момичета, хубавките, виж тва е верно. Като е няква лачена такава сладурана, по-големите и се точат. Тя се кефи на тва внимание от тях и съответно си се занимава, и 2те страни са доволни - баткото си е хванал лесна плячка, тя се мисли за много оборотна и така. Не казвам че всички са така, но масата бичи в тая посока.


тЪ общо взето - мацката ако не е заета що не опиташ пак

Ssummerjam
05-16-2011, 16:34
Пропуснах да кажа, че съм съгласна единствено с твърдението ти, че несподелените чувства си остават може би завинаги, защото като не си бил с човека, а само го наблюдаваш отстрани, ти го идеализираш, виждаш го в най-хубавата му светлина, а недостатъците му ти убягват. В действителност той е съвсем обикновен човек, който просто те е впечатлил с определени свои качества. :)

eXxXciTeD
05-16-2011, 16:52
Слушайте ся и мойта история, класиката си е класика.

отива и пише във форуми вместо да я викне на кафе...

Cest La Vie, ко да праиш...

Поизрязах ненужното :)

VikiDonovan1997
05-16-2011, 17:04
Слушайте ся и мойта история, класиката си е класика.

9 клас - един клас ->една компания->приятели->влюбен в нея->тя ходи с голям батко, реже ме->болка, мъка, ала-бала->отчуждаване(един вид), смяна на компаниите. (хайде да си останем само приятели, хахаха, любимата ми реплика)

Skip - 3-4 години, тъпи връзки, по 3 месеца, секс чат-пат без чувства.

12 клас(за същата говорим) ->Изпращане->дискотека+алкаж+трева, мили погледчета, прегръдки усмивки ала-бала-> глупакът е пак затънал до ушите, чуди се кво да прави, щото от несподелената любов остава много люта рана, страх го е, срам го е, щото иначе е пич и непукист, ама на, говори за себе си в 3-то лице, отива и пише във форуми вместо да я викне на кафе...(иначе момичето е - убийствено красиво, достатъчно(хммм...) умно, не е материалист, познаваме се прекрасно абе....)

Та, ако дадете акъл, добре, ама то само с акъл не става, даже въобще.

Но запомнете 3-те урока, които научих от тази особа:


1. МАЛКИТЕ МОМИЧЕНЦА (ОСОБЕНО ХУБАВЕЛКИТЕ) ходят с ГОЛЕМИ БАТКОВЦи. Факт.

2.Приятелство между момиче и момче НЯМА. Точка. (е, са ако си педал...:Д)

3.Несподелената любов е най-силна и може би вечна, 'щото обичаш не реален човек, а абстрактен идеализиран образ, който съзнанието ти си е изградило, за да запълни липсата... Капиш?

Cest La Vie, ко да праиш...

Аз мога да си позволя да те опровергая. Има приятелство между момче и момиче!! С една компания ходим заедно и има към 3-4 момчета, с които супер се разбираме-никакви признаци, че ме харесват, нито пък аз.

againstyou
05-16-2011, 19:16
1. Не всички.. Не слагай всички под общ знаменател.. Иначе да,аз също бих предпочела да ходя с батко,защото не смятам,че тези на моята възраст са "достатъчно големи" за една връзка.. И още много неща,но просто не това е въпроса..
2. Приятелство между момиче и момче ИМА.. Това,че при теб не се е получило - не означава,че не съществува.. Вярно е,че рядко се получава приятелството,но все пак си го има.. ((ОТ личен опит го казвам))
3. Преодоляването на тази любов зависи изцяло от тебе.. Просто трябва да приемеш факта,че не можете да сте заедно.. Спри да мислиш за нея.. Вярно е,че тази тръпка ще си остане,но поне ще можеш да продължиш напред с нова тръпка.. Не мога да ти обясня какво искам да ти кажа.. Както и да е..
Ей тва е !!!

Grommash
05-16-2011, 20:44
Твърде много мислиш, действай. :P

chronic
05-16-2011, 20:57
Спри си кабелната филмарче,кво да ти записвам филмите..