PDA

View Full Version : раэдвоена съм, не энам как да постъпя



boriana_borislavova
05-16-2011, 15:40
здравейте , реших да се обърна към вас за да ми дадете съвет и да си излея душата защото в последно време постоянно оставам нечута от всички.
От 5 месеца си имам приятел , от началото всичко вървеше добре , както се предполага за една започваща връзна , след известно време тои започна да се държи много студено кам мен , постоянно ме пренебрегваше , рядко намираше време да се виждаме , аз усетих промяната и постоянно се опитвах да говоря с него на тази тема , исках да разбера защо така се промени , на този въпрос тои ми отговаряше че тои не бил такъв тип човек който да задушава другия и че не вижда нищо странно в държанието си , няколко седмици след това се скарахме и скъсахме , проблема беше там че аз усъзнах че имам доста по специялни чувства към него а не просто симпатия и привличане , докато бяхме скарани аз постоянно го търсех пишех му звънях му непрекъсната докато един ден се сдобрихме и решихме че започваме едно ново начало , обаче старата песен започна на нов глас даже стана и по зле , аз постоянно му тичам го гъза , казвам му с кои съм къде съм , търся го непрекъснато докато тои продължава да се държи все така студено , ревнува ме непрекаснато от всички , когато излезем на дискотека аз нямам право да говоря с никои , при наи малкото нещо тои ме нагрубява и ме заплашва с думите '' мръднеш ли от тук ще ти разбия устата '' започва да се държи все по грубо , убижда ме , заплашва ме че ще ме бие , докато аз на него не мога да му кажа нищо тои прави каквото си иска и постоянно ме лъже , не знам как да постъпя и защо се държи така страшно а уж твърди че иска да е с мен ,много искам да съм с него защото го чуствам като нещо по специално но не мога да продалжавам така !!! :-o

nepowtorima
05-16-2011, 15:44
Щом вече не можеш така.. Остави го. Колкото и да е трудно няма смисъл вече. Явно той няма чувства към теб, а знае, че е има власт над теб. Ти си му един вид - принадлежност, която може да върти на пръста си .. без да му каже нещо. Спри да се унижаваш с него и просто го зарежи. С времето ще мине.
По-добре ужасен край, отколкото ужас без край!!! :)

CherryBell13
05-16-2011, 15:44
Абе я го зарежи докат не си оправи поведението когато разбере че не може да е без тебе ще се оправи и няма да се държи така а ако това не стане значи само си е играл с тебе а и щом те заплашва такаа :shock: :shock: :shock: не не не зарежи го ами ако наистина ти посегне какво пак ли ще си го обичаш? :shock:

Sh@d0w
05-16-2011, 15:45
Аз нищо специално не му намирам.Кое точно те е грабнало в него,непукизма му,заплахите?Или просто е единственото момче,което ти обръща внимание?

boriana_borislavova
05-16-2011, 15:57
nepowtorima да права си , но нали знаеш че надеждата умира последна , аз постоянно се опитвам да говоря с него и се надявам че поне малко ще ме разбере и ще се промени , но винаги оставам нечута и неразбрана

ludata90
05-16-2011, 16:02
nepowtorima да права си , но нали знаеш че надеждата умира последна , аз постоянно се опитвам да говоря с него и се надявам че поне малко ще ме разбере и ще се промени , но винаги оставам нечута и неразбрана
Човек не се променя....не позволявай такова отношение към теб 8)

onestar
05-16-2011, 16:03
И какво, по дяволите, харесваш в това момче, което те заплашва, говори ти грубо и се държи по изключително пренебрежим начин към теб?

То няма ни едно нещо, за което да се хванеш.
Не си струва да хабиш нервите си по него.

Потърси момче, което ще ти показва че държи на теб и тогава ще усетиш, че си изгубила 5 месеца и още няколко отгоре в мисли и терзания, за човек който най-малко от всеки друг заслужава това.

Ssummerjam
05-16-2011, 16:28
Мазохизмът ти е направо удивителен :?

Niakoitam
05-16-2011, 16:51
nepowtorima да права си , но нали знаеш че надеждата умира последна , аз постоянно се опитвам да говоря с него и се надявам че поне малко ще ме разбере и ще се промени , но винаги оставам нечута и неразбрана

Съжалявам че трябва да ти го кажа, но ще бъдеш нечута, неразбрана и малтретирана още мнооого дълго време ако не събереш решителност и не оправиш нещата по единственият възможен начин. Иначе ще се примиряваш че ще си му изтривалка. :)

nepowtorima
05-16-2011, 16:54
Надеждата умира последна - ама къде виждаш твоята надежда във всичко това безнадеждно състояние!! -.- не си мисли, че всичко ще се оправи толкова лесно. Дори момчето ти го е казало. Защо не разбираш от дума? Любовта е любов! Да, на сърцето не може да се заповядва, но все пак разума е по-силен от любовта . И ако ти искаш да бъдеш така малтретирана в морален аспект.. давай продължавай.. после да не страдаш още повече.. Твоя си работа.. Защо искаш съвет тогава, когато си решила какво ще правиш... -.-

IQA
05-16-2011, 17:11
Остави го..не го търси, не му звъни..нека той сам те потърси и като те попита защо ти не го търсиш ще му кажеш, че е заради неговото държание, а ако не те потърси - не те заслужава! Не си хаби нервите за него..знам, че е трудно когато имаш чувства, но .... той те има като играчка..щял да те бие ?! Ти на улицата ли си намерена? Ако бащати чуе това сиг ще му разбие главата... Зарежи го не си заслужава ; )

bitchwolf
05-16-2011, 21:03
Махай се и бягай далече! И като си без него какво? Изтрий го от живота си..с малко воля не е толкова трудно. Ще се радваш в бъдеще ,че си го направила :)

snufff
05-16-2011, 21:09
макар и тежка,раздялата понякога е наложителна.. :(

bratignat
05-16-2011, 21:12
Както го описа, този е леке. Не се занимавай с мъж, който те заплашва с бой. Това не е мъж.

djipsito
05-16-2011, 21:25
Аз пък ще ти кажа нещо друго, не се променяме с времето, просто ставаме повече себе си ;)

И не, надеждата не умира последна. Желанието умира последно.
Избий си любовните филми от главата, тва ти пречи. Неговото не е любов ;)

Мисли за себе си ;)

mArMaLaDkA
05-16-2011, 21:47
Ако си мислиш, че това е перфектният, неповторимият, специалният, първият и единствен мъж в живота ти - лъжеш се. Ще има още десетки други, стига да поработиш над себе си. Имаш ниско самочувствие, личи си, че страдаш от липса на внимание, наивна си, отчаяна си, а не бива. Не е нормално някакво леке да си избива комплексите върху теб и да ти приказва как щял да те потроши от бой, а ти да го гледаш все едно е някакво божество. Не всеки мъж, който ти обръща внимание и ти говори мили думи е свестен, искрен и те харесва наистина. Научи се да се цениш, да имаш вяра в себе си, не разчитай на някого друг за това.

И впрочем, спри да тормозиш в бъдеще гаджетата си, приятелите си или когото и да било от обкръжението ти. Нито си дъвка, нито си пиявица, че да им досаждаш на хората до безкрай. Чети книги, излизай по магазините, гледай филм, научи се да си имаш лично пространство и да не навлизаш в чуждото - товарещо е.

TheNewReligion
05-16-2011, 22:53
Какво да правиш ли? Ти добре ли си? Консултирай се със специалист!
Да позволяваш да те заплашва и да му тичаш след гъза? Наистина не си добре.











П.П.: Ей, и между другото- сама си го правиш. Не се прави на мъченица, 'щото току-виж свършиш със счупен нос и депресия.

zeronax
05-16-2011, 22:53
Знам ,че няма да кажа нищо ново.. но все пак;
Остави го. Не си струва да хабиш време и нерви.
Същото така - "Ако мръднеш от тук ще ти разбия устата" - звучи не на мястото си?

GuardianAngel
05-17-2011, 11:23
Ей това не им разбирам на НЯКОИ(не говоря за всички, да не вземете да се обиждате)жени,как може някои да не те уважава, да се държи грубо с теб и да те има за собственост и ти да си него.....Навън има толкова момчета който ще те направят щастлива и ще ти дадат това от което имаш нужда а именно вниманието,разбирането...сп ециални чувста,колко да са специални..в момента в който срещнеш истинската си любов ще разбереш,че тея чувства са били направо смехотворни...не е нито първото нито последното момче на земята...затова намери това от което имаш нужда и най-вече това което заслужаваш,а то е много повече от това,което получаваш сега,защото ако ти неможеш да оцениш себе си няма кой друг.

VampireLover3
05-17-2011, 13:10
не прочетох темата до край стигнах до там, че те заплашва и останах с отворена уста :shock: Ти добре ли си как ще си с човек който те заплашва. Не бил човек който обичал да задушава другите я да си го нафака какво прави той вмомента ЗАДУШАВА те и ти, защото много го обичаш му лижеш задника БЕЗ никакво извинение. Осъзнай се и го зарязвай тоя простак. Направи ли ти нещо казвай на някой твой близък или по голям приятел и да се оправят с него! Няма спасение от такива като него започнат ли от малки да бият момичетата дори и само да заплашват представям си след време какво ще правят със семейството си. :-x

Manenkoto
05-17-2011, 13:22
Незнам какви чувства имаш към това момче, но моят съвет е бягай... Просто бягай от такива хора. Това момче не е за теб. Ще срещнеш някой който те уважава и разбира повече. В момента в който спрещ да го търсиш той ще те търси. Просто го остави на мира зарежи го намери си друг и ще видиш че ще прояви инетрест помъчи го както той теб не му обръщай внимание дразни го и го зарежи. Отмъсти си :)

katerinka9226
05-17-2011, 16:53
Бий му шута на тоя! Не мога да разбера, какво специално намираш в него ;? Че те малтретира? Това ли му е " специалното " ? Ми той не те обича, ей т'ва е отговора бе! Ако те обичаше, ако любовта между двама ви съществуваше, 100 % съм сигурна, че нямаше да те заплашва с " Ще ти разбия устата " ... [[ Виж к'во, ако си мазохист си продължавай с тоя ... ]] ... Та, мисля че бях достатъчно ясна? Любовта е любов, във вашия случай - такава от негова страна НЯМА.

Angeleyes
05-20-2011, 12:17
Е точно такива най - ги мразя .... Оставяш го тоя веднага без да ти мигва и окото , освен ако не ти се търпи да си обиждана и да те бие , ако си откачена още си седи с него , ако не винаги можеш да си намериш по-добър. !!! :)

Josefinne
05-20-2011, 13:01
Не че не е възможно той наистина да иска да бъде с теб. Има такива мъже и индивиди, които изразяват привързаността си с проява на някакво собственическо чувство. Аз не бих търпяла такова отношение, но ти си се познаваш най-добре и най-вече - познаваш и обичаш него.
Според мен трябва да седнеш и да си помислиш дали с това си отношение към теб те прави щастлива. Не очаквай да се промени. Дори да го направи за малко, няма как това да стане за постоянно. Няма как да стане и коренно. Така че просто сама за себе си трябва да прецениш дали си щастлива с него. Понякога не е достатъчно просто да се обичате, това не е приказка, а животът.

bloodyF
05-20-2011, 19:05
много си наивна обаче..
щом не те е заобичал предния път, няма да го направи и сега..
не е последния, намери си нов просто : )

Hilary_
05-21-2011, 05:56
По - добре насочи чувствата си към някой, който ще си ги заслужи!
А такива мизерници, които заплашват с бой изобщо не би трябвало да отразяваш .. приключи нещата по скоро .. за твое добро ще е! ;)

Despiteful
05-21-2011, 06:02
остави го .. такъв човек не ти трябва! кой е той че да те заплашва с бой?