PDA

View Full Version : Може ли да ми дадете съвет ??



justwannabewithyou
05-16-2011, 16:12
офф харесвам едно момче, но то не ми обръща внимание .. според вас какво да направя ? .. да се боря или да се откажа какво ще кажете :) ?

nepowtorima
05-16-2011, 16:20
..Можеше да кажеш малко повече подробности. Но..

Ами откажи се. Щом няма интерес към теб, значи няма смисъл..

Ssummerjam
05-16-2011, 16:24
Насила хубост не става.

justwannabewithyou
05-16-2011, 16:26
..Можеше да кажеш малко повече подробности. Но..

Ами откажи се. Щом няма интерес към теб, значи няма смисъл..
какви подробности те интересуват.. ?

justwannabewithyou
05-16-2011, 16:27
Насила хубост не става.
така е ама като немога да си го изтрия от акъла :ХХ ..

xxxmyheroinexxx
05-16-2011, 16:34
Отново същия гаф правите. Карате момичето да се отказва,което не е хубаво.

"никога не казвай никога" :)

По темата: Разучи с кой се събира и къде. Сприятели се с неговите приятели,ходете заедно насам-натам. Така ще те опознае,и ще имаш някакъв шанс, макар и малък по-добре от нищо ;) Ако и тогава не ти обърне внимание, значи просто не е за теб

nepowtorima
05-16-2011, 16:35
..Ами например. Ти какво правиш, че разбра, че не ти обръща внимание? Въобще познавате ли се? Имате ли общи познати? Какво знаеш за него? .. нещо подобно -.-

justwannabewithyou
05-16-2011, 16:39
Отново същия гаф правите. Карате момичето да се отказва,което не е хубаво.

"никога не казвай никога" :)

По темата: Разучи с кой се събира и къде. Сприятели се с неговите приятели,ходете заедно насам-натам. Така ще те опознае,и ще имаш някакъв шанс, макар и малък по-добре от нищо ;) Ако и тогава не ти обърне внимание, значи просто не е за теб

мм това е добра идея, благодаря ти.. ще я имам в предвид и най-скоро ще я приложа в действие :) ..

xxxmyheroinexxx
05-16-2011, 21:09
Отново същия гаф правите. Карате момичето да се отказва,което не е хубаво.

"никога не казвай никога" :)

По темата: Разучи с кой се събира и къде. Сприятели се с неговите приятели,ходете заедно насам-натам. Така ще те опознае,и ще имаш някакъв шанс, макар и малък по-добре от нищо ;) Ако и тогава не ти обърне внимание, значи просто не е за теб

мм това е добра идея, благодаря ти.. :) ..
Няма за какво! :)

autumn666
05-17-2011, 17:01
А ти познаваш ли го?

justwannabewithyou
05-17-2011, 17:09
..Ами например. Ти какво правиш, че разбра, че не ти обръща внимание? Въобще познавате ли се? Имате ли общи познати? Какво знаеш за него? .. нещо подобно -.-


еми да познаваме се, като му пиша и разговорът се свежда само до кво прайш, как си, нещо ново.. имаме няколко общи познати.. знам доста за него, все пак цяло лято бяхме заедно :)

justwannabewithyou
05-17-2011, 17:10
А ти познаваш ли го?

да.

pitfall
05-17-2011, 17:22
Не се отказвай, после ще съжаляваш. Опитай, дори и нищо да не стане, поне ще знаеш че си пробвала.

justwannabewithyou
05-17-2011, 17:34
Не се отказвай, после ще съжаляваш. Опитай, дори и нищо да не стане, поне ще знаеш че си пробвала.


благодаря, ти.. смятам да опитам, въпреки че понякога загубвам надежда, че нещо може да стане .. :Х

nepowtorima
05-17-2011, 17:38
Ами момчето ако те харесва .. АКО.. -.- нали
Той ако е срамежлив да не смяташ да ти се хвърли на врата?
Какво искаш да стане, за да ти обръща внимание?
Просто си говорете повече, дори ти да му пишеш/питаш/говориш повече!!

Tempest
05-17-2011, 17:58
ако е отракан, ше разбере за кво иде реч.. щом не ти обръща внимание на каквато си.. няма смисъл да се променяш, за да промениш неговото мнение ;]

magita
05-17-2011, 21:35
Щом цяло лято не те е забелязвал, според мен няма да го направи и сега...
Ама както вече каза "никога не казвай никога" Винаги има шанс, само не прекалявай смис не му досаждай