PDA

View Full Version : P90x- Добре балансирана система,която ни вкарва във форма!



ddreammer
05-16-2011, 18:17
Тази система изисква много свободно време и постояннство (включва 90 дневна програма с промяна на диетата и различни видове упражнения в домашна обстановка и фитнес залата )

Мисля , че си заслужава...

До колкото видях има супер много хора със страхотни резултати...
Ето едно видео с резултати:
http://www.youtube.com/watch?v=LxMwrcey5GA&feature=channel_video_title


Какво мислите ? :)

FuckingFreak
05-16-2011, 18:30
Не съм по диетите и ограничаванията. Трябваше ми време да осъзная, че не ям толкова много забранени храни и не ми е нужно чак да ги спирам. Просто предпочитам усилените тренировки, да вярно падам си спортна натура и да, имам дебели пра(ъ)сци точно от спорта но нищо не би ме спряло, дори и травма, тъй като съм имала много през всичките години.. И да, ям си по 2 филии хляб (типов или пълнозърнест) и не спазвам час за последно хранене и честно казано не ми се отразява. По-добре си спортувайте по много, защото е супер здравословно, пък и точно сега сме в период в който имаме нужда от всичко, ДА и от сладко също :)

CherryBell13
05-16-2011, 18:37
От къде можем да я свалим или да я видим?

ddreammer
05-16-2011, 18:42
В замунда :)

CherryBell13
05-16-2011, 18:50
Странно защо нищо не ми излиза но ми казах че било доста ефикасно дори да спазваш само част от програмата пак имало ефект и аз искам да пробвам ама в замунда нищо не ми излиза :x

TheBeliever
05-16-2011, 18:54
Странно защо нищо не ми излиза но ми казах че било доста ефикасно дори да спазваш само част от програмата пак имало ефект и аз искам да пробвам ама в замунда нищо не ми излиза :x

Защото системата е P90X, а не PX90.

Сега я свалям, че ми стана интересно какви са им тренировките.

CherryBell13
05-16-2011, 18:56
Странно защо нищо не ми излиза но ми казах че било доста ефикасно дори да спазваш само част от програмата пак имало ефект и аз искам да пробвам ама в замунда нищо не ми излиза :x

Защото системата е P90X, а не PX90.

Сега я свалям, че ми стана интересно какви са им тренировките.
Благодаря :)

Pamaa
05-16-2011, 19:48
Охооо! Какви резултати, но за жалост аз не си падам по упражнения за вкъщи! Предпочитам да тичам на стадиона :D .

titinkaa
05-17-2011, 08:30
някой ще ми даде ли линка от замундата с упражненията?!

ddreammer
05-17-2011, 09:23
Заповядай :)
http://zamunda.net/details.php?id=223607&hit=1

vannes
05-17-2011, 09:29
http://www.zamunda.net/details.php?id=223607&filelist=1#filelist мисля, че е това ...

Rebirthing
05-17-2011, 21:52
Тренирам отдавна по тази система, но да ви предупредя, че е доста хард, така, че не е за всеки !

detzzy
05-20-2011, 06:37
100% ще има ефект !

MyLifeAsItIs
05-20-2011, 11:05
Аз нямам какво да свалям, но ако ми помогне да оформя дори и малко мускули ще е супер. :) В момента гаджето ми дава гиричка от 2кг и тя ме залепя за земята веднага :D

SmAllViILee
05-20-2011, 17:05
Тренирам отдавна по тази система, но да ви предупредя, че е доста хард, така, че не е за всеки !
и работи ли при теб?

Rebirthing
05-20-2011, 19:19
Аз нямам да свалям, просто поддържам форма. Иначе да, натрупва се мускулна маса...

bloodyF
05-20-2011, 19:36
do some p90x, meet a really nice girl, have some really nice sex 8-)
(Bruno Mars-Lazy Song)


а иначе, звучи яко, ама сигурна съм че не е лесно...

eminemfenka
05-21-2011, 14:49
Нещо нищо не схванах , някой ще може ли да ми каже само режима на хранене,който трябва да се спазва?

iiordanova
05-21-2011, 17:03
Aз си го пуснах да се тегли. Да видя какви са упражненията и т.н. Но някой може ли да разясни по-подробно?

divacheee
05-22-2011, 17:10
Това е много добро !! След 30 минути бях цялата във вода, а една тренировка е близо час .. !!! Ще продължа, хареса ми :) ..

slicky
05-22-2011, 17:43
Tва според мен ти ебава майката.Ако сте го гледали сте видяли,че там всички са в добра форма т.е. с техните мускули ще им е много по-лесно да изпълнят упражненията.С толкова тежки тренировки има опастност от претрениране,така че трябва да се внимава

divacheee
05-22-2011, 20:08
Tва според мен ти ебава майката.Ако сте го гледали сте видяли,че там всички са в добра форма т.е. с техните мускули ще им е много по-лесно да изпълнят упражненията.С толкова тежки тренировки има опастност от претрениране,така че трябва да се внимава

Точно ти е*ава майката .. аз след 30-та минута направих почивка и после си продължих :д .. Цял час без почивка не мога да го напрая :Д

ddreammer
05-23-2011, 14:29
Нещо нищо не схванах , някой ще може ли да ми каже само режима на хранене,който трябва да се спазва?

Как ще се храниш ти решаваш...
Но разбира се това не означа да се тъпчеш с хамбургери и да очакваш някакъв резултат...

Упражненията са трудни , но пък са и ефикасни. :)

SlowDownBaby
05-23-2011, 15:51
Добре де,разбрах,че е трудно,сега и аз го свалям,но не разбрах има ли дадено време колко трябва да се прави (смисъл дали 90 дни или всеки колкото си поиска ? )
И всъщност не е ли подобно на таебото ? Аз преди правех таебо,около 3 месеца и нямаше големи разултати. :-o

ddreammer
05-23-2011, 17:08
Добре де,разбрах,че е трудно,сега и аз го свалям,но не разбрах има ли дадено време колко трябва да се прави (смисъл дали 90 дни или всеки колкото си поиска ? )
И всъщност не е ли подобно на таебото ? Аз преди правех таебо,около 3 месеца и нямаше големи разултати. :-o



Дадени са 12 клипа с различни упражнения.
1-я ден правиш клип №1,2-я ден правиш втория клип и т.н докато стигнеш до 12-я клип.След това почваш отначало.Има и бонус упражнения.Правят се 3 месеца...
Бих казала , че няма нищо общо с таебото...това е много по натоварващо ...

SlowDownBaby
05-23-2011, 17:10
Мерси за обяснението,ще се пробвам :)
А и между другото,през ден ли се правят или всеки ден ? Защото нали някои упражнения изискват да не се правят всеки ден.. ? :-o

divacheee
05-23-2011, 17:37
Мерси за обяснението,ще се пробвам :)
А и между другото,през ден ли се правят или всеки ден ? Защото нали някои упражнения изискват да не се правят всеки ден.. ? :-o

Правиш ги когато искаш и колкото можеш :Д Ти сама ще прецениш като видиш как ти се отразява :)

ddreammer
05-23-2011, 17:47
Мерси за обяснението,ще се пробвам :)
А и между другото,през ден ли се правят или всеки ден ? Защото нали някои упражнения изискват да не се правят всеки ден.. ? :-o


По принцип се прави всеки ден , но това вече си зависи от теб...

galka255
05-23-2011, 18:40
Някой, който тренира по този режим, ще може ли да ми каже как се падат почивките, защото си го изтеглих, но нищо не мога да разбера на таблицата. :? :?

Jaune
05-26-2011, 19:24
Ъп.
Вчера правих Legs and Back и 20 минути йога, днес правих Ab Ripper и Kenpo.
Много добро. Продължавам. :Д

bathory
05-26-2011, 21:41
Добра тренировка, но според мен е за средно напреднали. Не е за всеки.. :)

aLLa
05-27-2011, 21:09
А при вас след колко време има видим резултат ?

SlowDownBaby
05-28-2011, 10:28
Изтеглих си го и бях решена да го почвам,но като видях за какво става въпрос,просто няма да се справя.Нито имам ластици,нито гирички,нито мога да правя лицеви опори или пък да има къде да се набирам :shock: Определено НЕ Е за домашна обстановна,не знам що за глупост.Просто се отказвам,явно пак ще си мина на таебото и без това не искам мускули на ръцете... :?

ddreammer
05-28-2011, 12:43
Изтеглих си го и бях решена да го почвам,но като видях за какво става въпрос,просто няма да се справя.Нито имам ластици,нито гирички,нито мога да правя лицеви опори или пък да има къде да се набирам :shock: Определено НЕ Е за домашна обстановна,не знам що за глупост.Просто се отказвам,явно пак ще си мина на таебото и без това не искам мускули на ръцете... :?


Трябваше до погледнеш всички клипове....

aLLa
05-28-2011, 12:46
Клиповете с кардио и йога много ми харесаха :)

SlowDownBaby
05-28-2011, 15:02
Изтеглих си го и бях решена да го почвам,но като видях за какво става въпрос,просто няма да се справя.Нито имам ластици,нито гирички,нито мога да правя лицеви опори или пък да има къде да се набирам :shock: Определено НЕ Е за домашна обстановна,не знам що за глупост.Просто се отказвам,явно пак ще си мина на таебото и без това не искам мускули на ръцете... :?


Трябваше до погледнеш всички клипове....

Еми аз погледнах всички,но има ли смисъл да почвам,ако постоянно има нещо,което не мога да направя или да пропускам някои от 12те режима....не знам дали ще има ефект ако правя 3 месеца,всеки ден примерно 9 от дните,а не 12....сигурно ще има,но исках да правя нещо,което да спазвам напълно,а не мисля,че това мога !

lqlq89
05-28-2011, 17:18
Как се тренира това? 90 дена, всеки ден различно? Кога се почива? Колко дена в седмицата трябва да тренираш?

gergana7373
05-28-2011, 21:06
ами аз от 2 месеца спазвам хран.режим (само на овесени ядки и салата) и правя упражнения,ако продължа да си спазвам хран.режим и почна тази тренировка дали ще успея да постигна плочки на корема и бедрата да са добре оформени,момиче съм

aLLa
05-28-2011, 21:23
ами аз от 2 месеца спазвам хран.режим (само на овесени ядки и салата) и правя упражнения,ако продължа да си спазвам хран.режим и почна тази тренировка дали ще успея да постигна плочки на корема и бедрата да са добре оформени,момиче съм

Да, ще успееш :)
Предполагам, че и сега има видима разлика за 2 месеца, или греша ?

gergana7373
05-28-2011, 21:52
ами аз от 2 месеца спазвам хран.режим (само на овесени ядки и салата) и правя упражнения,ако продължа да си спазвам хран.режим и почна тази тренировка дали ще успея да постигна плочки на корема и бедрата да са добре оформени,момиче съм

Да, ще успееш :)
Предполагам, че и сега има видима разлика за 2 месеца, или греша ?

точно така одобено корема ,стегнат е и има съвсем малко мазнинки за сваляне,когато го стегна съвсем леко се забелязват плочици ,дупе почти няма...

aLLa
05-28-2011, 22:00
ами аз от 2 месеца спазвам хран.режим (само на овесени ядки и салата) и правя упражнения,ако продължа да си спазвам хран.режим и почна тази тренировка дали ще успея да постигна плочки на корема и бедрата да са добре оформени,момиче съм

Да, ще успееш :)
Предполагам, че и сега има видима разлика за 2 месеца, или греша ?

точно така одобено корема ,стегнат е и има съвсем малко мазнинки за сваляне,когато го стегна съвсем леко се забелязват плочици ,дупе почти няма...

Чудесно!
Продължавай в същия дух :) Програма е натоварваща, но пък е хубава наистина :)

bloodyF
05-29-2011, 21:45
щом има йога, дърпам го и аз 8-)

foreverr
05-30-2011, 06:03
Тези клипчета с тренировки ми се струват наистина ефикасни, но кофтито, е че ако някой иска да прави всички клипове, трябва да има гирички, ластици, лост.А и другото, е че не всеки е издръжлив за всички упражнения.Аз като гледам ще ги издържа(ма кар някои малко трудно може би) но пък на мен не ми трябват...постигнала съм каквото искам чрез други тренировки. :)

Sevdito
06-11-2011, 18:34
Може ли някой да ми ги прати по скайп,защото аз не мога да свалям от замундата.(Ако "да" да ми пише ЛС ще му дам скайпа)

CherryBell13
06-23-2011, 14:55
Аз сега го тегля но нямам гирички ластици и къде да се набирам това ще бъде ли проблем? И да попитам тези упражнения и ограничения в храните и газираните напитки ще ми помогнат ли да сваля ОГРОМНИЯТ си корем (създаден благодарение на антибиотици) и някои знае ли за колко време горе-долу ще успея (ако трябва снимка кажете)

Rebirthing
06-25-2011, 08:33
CherryBell13 с гирички и ластици може да се снабдиш от всеки спортен магазин.

Примерно от тук:
Гири
http://www.sportdepot.bg/products/fitness-uredi-i-aksesoari/tejesti/giri-i-dumbeli/23878-giri
Ластик:
http://www.sportdepot.bg/products/fitness-uredi-i-aksesoari/fitnes-aksesoari/fitnes-acsesoari/23999-lastik-za-raztygane

Цялата програма трае три месеца, така, че предполагам за това време ще свалиш всичко :).

Actor
07-14-2011, 16:44
Програмата е велика! Преди половин година реших да я направя защото съм хърбав и ми трябва малко гръб, рамо, ръце, крака... абе всичко! Та правих 22 дни без да спазвам хранителен режим и не правех Yoga X и Kenpo X, а и други има дето някой ден ме домързяваше да ги правя, не всеки път правех Ab ripper X, но за това което правих 22 дни гърба ми стана по-голям, а и започнаха да се виждат некви мижави мускулчета ;D След това се разболях и от тогава не съм правил нищо... Програмата е много трудна, но ако се надъхате и издържите до края ще имате страхотни резултати (не като тези по клипчетата, щото те пият и сух протеин, Shakeology, Recovery formula, а и спазват хранителен режим, но пък и вие може да си ги поръчате и тогава резултатите ще са... СТРАШНИ!), но ще са наистина видими! Ето една снимка да видите моето "сериозно" трениране какво промени в гърба ми :) http://imageshack.us/photo/my-images/834/59827156378474383332100.jpg/

П.С. Преди програмата не можех да правя нито 1 набиране, а сега правя по 5-6, мисля че за 20 дни това си е показателно :P

bloodyF
07-14-2011, 19:25
^апф, ръцете и косата тиииииии.... ;х :smt007 :smt007 :smt007 :smt007

Actor
07-14-2011, 21:06
Хаха, косата я няма от 2 месеца вече :D (http://imageshack.us/photo/my-images/812/22645621097966892321210.jpg/ Това остана от нея ;D), но пък виж, ръцете още са си на мястото ;D

Actor
07-16-2011, 16:08
Също така, можете да потърсите и Insanity, също програма на Beachbody, но не се изискват каквито и да е уреди, повече кардио и лицеви са включени, но също е много зор, но пък също така резултатите са ГОЛЕМИ :)

Rebirthing
07-16-2011, 18:19
Actor , раменете ти са видимо по широки :).

Actor
07-16-2011, 20:02
Actor , раменете ти са видимо по широки :).


Следователно, ако правите програмата сериозно, не като мен, да почивам 3 дни в седмицата, и ако спазвате хранителен режим (специално този на Tony Horton направен специално за P90X), ще имате наистина завидни резултати :) Мачкайте :-P

П.С. Благодаря ти, Rebirthing :-P

Actor
07-16-2011, 21:41
Като прочетох коментарите по-назад виждам, че има хора дето си мислят, че няма да успеят, че хората дето тренират по-програмата (тези, които виждате в клиповете, стоящи до Тони) са професионалисти, а те всъщност не са, просто са минали програмата веднъж и я правят втори път, а той ги е избрал, защото е видял най-добри резултати в тях (не само като тяло- издръжливост, еластичност, упоритост). Видях момиче, което казва, че няма лост нито гири, че не може да се набира и да прави лицеви... е, аз бях същият, колкото и смешно да звучи, правех лицевите със сгънати колена, така ще успееш да правиш серии по 5-10-15, предполагам. Лост си купих за 25 лева от Кауфланд, които се слага супер лесно и се маха по същия начин, а за гирите, може да ползваш бутилки 2л, защото си момиче все пак, като понапреднеш и видиш резултатите сама ще идеш и ще си купиш гири :) Относно набиранията, ако са ви трудни сложете стол пред вас и си сложете единият крак върху стола, щом ви стане трудно хем си помагате, хем тренирате и крака :) Надъхайте се, погледайте клипчета в YouTube (p90x results, transformation, success stories) и не се отказвайте, защото ви е трудно, щом ви е трудно, значи тялото ви се мъчи да постигне желаното от вас :) Ако имате въпроси, питайте :) Успех, мацки и пичове :-D