PDA

View Full Version : станаха многооо ;ь



smile4ety
05-16-2011, 19:25
такаа.. проблемът е, че аз имам приятел, казвала съм го много пъти :D обаче.. вечер след училище ходя да играя баскетбол, събота и неделя също.. и там имам много близки хора нищо че са с по 6- години по-големи.. вчера когато ми беше гадно те бяха хората които успяха да ме разсмеят.. нищо, че не го бях очаквала от тях, те го направиха за мен..
но истинския проблем е, че сега освен онзи за който ви питах преди няколко дни, има още двама [те са от баскетболистите] дето първо се държаха приятелски с мен, а сега се държат сякаш са ми гаджета :D това някакво момчешко свойство ли е ??? :shock: :D какво да ги правя.. знаят че имам сериозен приятел и т.н. обаче пак се държат така :D

beb4yy
05-16-2011, 19:27
Боже да ти имам проблема :?

bitchwolf
05-16-2011, 19:30
Ако им кажеш,че не се чувстваш комфортно така и просто поговорите може би нещата ще се нормализират. Е,сега не знам каква точно е ситуацията,но разговорите помагат :)

smile4ety
05-16-2011, 19:48
МнениеПуснато на: Пон Май 16, 2011 10:27 pm Заглавие:
Боже да ти имам проблема Confused << ами за мен е проблем понеже те са ми приятели...


Да и аз мисля, че трябва да говоря с тях ^^

Grommash
05-16-2011, 20:23
Боже да ти имам проблема :?

chronic
05-16-2011, 20:56
Повечето пичове имат навика да се правят на клоуни с цел секс,ще те изклатят и дотам.Ако нямат онва между краката сигурно няма и да говорят с теб.
Дръж си гаджето и не им давай адежди на ония.Адки грозно ми е някво момиче да флиртува и да се закача с купчина пичове,пък и тва да и харесва.
Бахти Омрелите за внимание сте повечето.

TheNewReligion
05-16-2011, 22:45
"Елате ми повече!" 8-)
Не съм чела преди твои теми, не знам за какво става дума, но ако се кефиш на приятеля си- остани си с него. Хубаво е и човек д аима избор, де.

LoveMnmL
05-16-2011, 22:54
Време за малко реклама. :D

SmilezZz
05-17-2011, 06:45
Просто поговори с тях ..
Щом си имаш сериозен приятел и си го обичаш,не бива да се занимаваш с някакви си,по-големи от тебе с 6 години.. Да не говорим,че може да искат от тебе само секс..

IQA
05-17-2011, 06:51
офф боже имала приятел, а харесвала още нз си колко .. оф оф оф кога ш се опрайте

smile4ety
05-17-2011, 07:47
1-во - не ги харесвам.. не съм такова момиче, те са ми просто приятели...
2-ро - не флиртувам с тях, просто ходя да играя баскетбол защото иначе няма с кой...
3-то - да, много държа на приятеля си и ако не беше той изобщо нямаше да се занимавам да ви питам :)

workofart
05-17-2011, 07:53
ами кажи им че не ги виждаш по начина по който те виждат теб... нека им стане ясно че си имаш приятел и много държиш на него... :)

xinfamous
05-17-2011, 11:56
Лапешки истории

onestar
05-17-2011, 12:17
Имаш сериозен приятел на когото държиш.
Ако е толкова сериозен и ако наистина държиш на него, според теб щеше ли да се питаш какво е нужно да направиш?

Както и да е...
Просто говори с тях и им кажи, че ги гледаш с чисто приятелски очи.
Другият вариант е не да им го казваш, а да се отдръпнеш и да им покажеш, че нямаш интерес към тях, при което всичко ще си дойде на мястото.

GuardianAngel
05-17-2011, 15:38
И аз се чудя дефакто защо пишеш тук след като си имаш сериозен приател,че и чак темата се казва ''станаха много'',имам чувството,че щом ни питаш значи не са ти безралични твоите приатели ,иначе щеше да си ги отрязала доста явно,което си е най-нормалното нещо щом си имаш приател.Не те обвинявам за нищо просто щом ни питаш явно испитваш някакви симпатий към тези момчета или към някое от тях,защото новото винаги привлича.Приателите са хубаво и ценно нещо,но някой неща си имат мярка и ако ти наистина държиш на приателя си трябва да им го напомниш

IseeDEADbodies
05-17-2011, 15:44
Боже да ти имам проблема :?

+2

smile4ety
05-17-2011, 18:06
да те са ми приятели от миналото лято.. затова не ми се щеше да ги наранявам ако изобщо те са ме мислели за приятелка или близък човек.. ама шанс вече ги отрязах както казвате вие "да ти имам проблема"...
гадно е да имаш сериозен приятел и останалите ти "приятели" от мъжки пол да те налитат като мухи на мед.. споделяла съм с тях много неща и за това ми беше гадно.. ама се оправих.. Благодаря ви за мненията все пак :)

nepowtorima
05-17-2011, 18:12
И забога под какво разбираш "държат се като гаджета" .. Да ти имам разбиранията..
Не знам защо ни питаш какво да правиш.. щом си имаш приятел и си държиш на него. Продължавай в същия дух, и ако твоя те разбере .. не знам какво ще се случи.. после ще има тема.. "Той разбра, но аз не съм искала какво да правя? - не мога да решавам живота си сама". .. -.-

smile4ety
05-17-2011, 19:11
приятеля ми знае всичко за мен, къде и с кого излизам и какво правя.. надявам се и той да ми казва всичко.. но това е друга тема..
ако ще продължавате да ме критикувате колко съм загубена да ви задавам такива въпроси просто недейте да пишете.. аз искам помощ не критика : ]

jjustdoitt
05-17-2011, 19:40
Ходи на баскетбол с приятеля ти.

Angeleyes
05-17-2011, 20:04
Имаш сериозен приятел на когото държиш.
Ако е толкова сериозен и ако наистина държиш на него, според теб щеше ли да се питаш какво е нужно да направиш?

Както и да е...
Просто говори с тях и им кажи, че ги гледаш с чисто приятелски очи.
Другият вариант е не да им го казваш, а да се отдръпнеш и да им покажеш, че нямаш интерес към тях, при което всичко ще си дойде на мястото.

+1 :)

chronic
05-17-2011, 21:07
А,бе не разбрахте ли вече,че малката лигла се кефи на мъжко внимание и занимава целия гнусен форум с това.
Аре бегай в залата да ти правят комплименти,егати овцата..

xinfamous
05-17-2011, 23:23
А,бе не разбрахте ли вече,че малката лигла се кефи на мъжко внимание и занимава целия гнусен форум с това.
Аре бегай в залата да ти правят комплименти,егати овцата..


http://files.sharenator.com/U_MAD_obama_The_Ultimate_Graffiti_Guide-s450x286-94948-535.jpg