PDA

View Full Version : SD memory card



vampireee
05-16-2011, 21:21
здравейте, искам да попитам дали е възможно да има някаква програма или защита да не могат да се изтрият снимки от SD карта ? защото пък малко от програмите за възстановяване на снимки работят добре и ми трябва, нещо което да не позволява да се трият снимките..

Righteousness
05-16-2011, 21:51
Извади картата и виж дали на нея няма едно мърдащо се :D Наляво-надясно ли, нагоре-надоло зависи как го погледнеш. Повечето имат и от него се заключва. Нито може да се трие нито да се записва. Мръдни го и пак опитай.

vampireee
05-16-2011, 21:57
тоя номер го знам ;д ама на мен ми трябва да могат да се записват да си снимаме и да не могат да се трият :Д

Righteousness
05-16-2011, 22:03
тоя номер го знам ;д ама на мен ми трябва да могат да се записват да си снимаме и да не могат да се трият :Д

Не съм чувал за такова чудо. Всичко може да се изтрие само желание да има човек. Има защита с/у отваряне, но не с/у изтриване. Поне според мен.

JungleJaguar
05-17-2011, 05:55
тоя номер го знам ;д ама на мен ми трябва да могат да се записват да си снимаме и да не могат да се трият :Д
По принцип всичко може да се изтрие.Дори при твоя грешка,или най-малкото,защото това все пак е техника.Не разбрах с цифров апарат ли си,или с GSМ?
Ако си с телефон има някои програмки.Иначе с компютърен софтуер.

JDeel
05-17-2011, 08:53
Някои фотоапарати имат функция Protect (или нещо подобно) за защита на избрани снимки от изтриване, така че поне през него да не могат да се изтрият. Разгледай по-внимателно опциите му.

Righteousness
05-17-2011, 10:54
Няма програма която да пречи на изтриване. Сложа ли картата на щайгата въри ме спри. :D А ако иска само от фотоапарата да не може. Просто да ги преименува с друго разширение, няма да се покажат в апарата.