PDA

View Full Version : За тези,които все още са в България



Sladurcho
05-16-2011, 22:47
Хора събудете се !!! На 15ти беше 5тия протест срещу високите цени на горивата и мизерията в българия,а вие къде бяхте?! Някои се опитват да оправят нещо в тази вече затънала държава,но без подкрепа няма как да го направят !! Знам че форума се посещава от доста потребители под 15-16 години, но за останалите е срамно да си стоят пред компютрите и да се ядосват защо не могат да си позволят да живеят нормално, както са хората в останалите страни !!! Всичко си зависи от нас и сега е момента да живните малко и да си изкажете мнението... затова ви чакаме на сайта : www.gorivo.net или в фейсбук : http://www.facebook.com/home.php?sk=group_173206169391766&ap=1

daq96
05-17-2011, 04:55
Аз съм от тази група "под 16 години" и въпреки това мога да ви кажа че и гладни стачки да правите нищо няма да се оправи. Стачкувахте и го смъкнаха с 3 стотинки и от тук трябва да дойде извода че няма как да го намалят с левче или нещо такова. На които не му понася да се изнася. Това е извода! :neutral:

Sladurcho
05-17-2011, 07:58
Стачкувахме и наложиха мораториум за 1месец... не мисля че нищо не може да се промени а и то от нас си зависи.Ако всеки седне да мисли като теб то много скоро никой няма да остане в България !!! Бягството е най-лесния начин,но много по лесно ви е да стоите по домовете си и да се дразните от това което става в държавата нали?! Явно ви устройва положението, харесва ви да сте с по 2-3 лева на ден защото родителите ви се чудят как да свържат двата края,харесва ви да гледате как младите пропадат все повече и повече а образованието е трагично :) е след като всичко това ви харесва стойте си и гледайте как всичко запада :)

AnIcHkAtA
06-27-2011, 21:17
Отговорът ми е закъснял, но се надявам авторът на темата да го види. Скъпи мой сладурчо, единственият принцип, на който се основава пазарната икономика е ТЪРСЕНЕТО ОПРЕДЕЛЯ ЦЕНАТА. Преди година или две италианците саботираха пазара на спагети в знак на протест срещу високите цени. И цените на спагетите са паднали! Егати чудото!
Не разбирам как е възможно да са ви високи цените на горивото и да има задръствания. Ами, ако на някой му е скъпо ДА СИ ВЗЕМЕ АВТОБУС ! Не забелязах повишение на народа в градския транспорт, значи на никой не му е скъпо! Ясно е, че има недоволство, ама то се изразява с плаката на площада. Продължавайте да купувате гориво, правете обороти на бензиностанциите, обикаляйте като пълни идиоти улиците и се молете цените да паднат. После защо държавата ни е зле, АМИ НИЕ ЕДИН ПРОТЕСТ НЕ МОЖЕМ ДА НАПРАВИМ ДАЖЕ !
О, свещена простота!