PDA

View Full Version : Хронология в скайп .. СПЕШНО



jufo
05-17-2011, 09:33
Имам следния проблем ... баща ми ми прати един код за Western Union ..няма значение... прати ми го като съобщение в скайп .. само,че аз не бях на линия .. беше рано сутрин .. и изведнъж му се развали компютъра... и аз така и не получих това съобщение... и тои скъсал листчето с кода , като си мислил ,че естествено няма да му се развали компа и ще го получа... Та въпроса ми е ... имам му паса за скайп ... даже му влязох в скайпа от другия ми комп , уж да излезе хронологията.. но не стана... явно трябва да си влезе в неговия комп ... но няма да стане скоро .. а пък този код ми е супер спешен ! Има ли някакъв друг вариант да видя какъв код е написал ... пак повтарям . имам му паса на скайп.

AlexiLaihoWildchild
05-17-2011, 13:50
Трябва да влезете в скайп едновременно, може би той трябва да е на неговият компютър. А ти където и да е. Трябва и двамата едновременно да сте в скайп.

jufo
05-17-2011, 17:30
Знам това... но той трябва да влезе от неговия комп , а се развали изведнъж... пробвахме да влезем и двамата да сме на линия не става..трябва да е на неговия комп

galin4o0o
05-18-2011, 08:26
Трябва да си оправи компютъра.Иначе няма да има успех :}

Jus7DreamBoy
05-18-2011, 08:57
или да си оправи компа или да изкара харда от разваления комп и да го сложи на друг, ама зависи кво е разваленото де ....