PDA

View Full Version : Захарна кола маска



SexyBitch
05-17-2011, 09:56
Смятате ли, че е ефективна? Една фр дори казва, че не чувствала болка. http://youtube.com/index?desktop_uri=%2F&gl=US#/watch?v=WxjUXAMvFFQ

Cucko0
05-17-2011, 10:15
оправи си линка

SexyBitch
05-17-2011, 16:02
Е, хайде де никой ли не я е пробвал??

SuperBadSuperFresh
05-17-2011, 16:34
Оправи си линка!

BrokenInnocence
05-17-2011, 16:59
Пробвала съм захарна кола маска, но беше купена от магазин за натурална козметика, не си я бях направила вкъщи. Добра работа вършеше, аз бях доволна, но това колко боли мисля, че се влияе от съвсем различни неща, а не от вида на кола маската. Зависи от чувствителността на кожата, от това как си се обезкосмявала преди това, колко са дебели космите и естествено личния праг на болка.

SexyBitch
05-17-2011, 17:21
Оправи си линка!

Компа ми е на поправка и ся ползвам тела :( няма как да го оправя. Напиши "Sugaring" в ютюб и виж сама ;)

SexyBitch
05-18-2011, 12:51
Днес пробвах ама изгорих купата :(

bloodymirror
05-18-2011, 16:50
Днес пробвах ама изгорих купата :(


:razz:

Lauren4e
03-22-2012, 15:48
Пробвала съм вече няколко пъти захарна кола маска, приготвена в домашни условия, и ми се получава перфектно. Освен това ако сте по-опитни в употребата на кола маска сами и резултатът е доста добър. Ползвам я за цялото тяло, включително за лице и тиъгълник. Една и съща консистенция може да се прилага като паста (само с ръце) или с помощта на лентички от плат. Кожата ми е страшно чувствителна, но не получавам никакви зачервявания или пъпки след това. Като цяло бих я препоръчала на всеки, а ако някои се интересува от рецептата и начина на приготвяне нека да ми пише, за да не обяснявам в този пост надълго и нашироко. Това е един доста евтин начин за обезкосмяване, само че отнема малко повече време, най-вече при труднодостъпните места. :)

anggabby
08-16-2012, 18:16
Пробвала съм вече няколко пъти захарна кола маска, приготвена в домашни условия, и ми се получава перфектно. Освен това ако сте по-опитни в употребата на кола маска сами и резултатът е доста добър. Ползвам я за цялото тяло, включително за лице и тиъгълник. Една и съща консистенция може да се прилага като паста (само с ръце) или с помощта на лентички от плат. Кожата ми е страшно чувствителна, но не получавам никакви зачервявания или пъпки след това. Като цяло бих я препоръчала на всеки, а ако някои се интересува от рецептата и начина на приготвяне нека да ми пише, за да не обяснявам в този пост надълго и нашироко. Това е един доста евтин начин за обезкосмяване, само че отнема малко повече време, най-вече при труднодостъпните места. :)

Може ли да кажеш рецептата

Elli *
08-16-2012, 18:19
Може ли да кажеш рецептата

+1 :)

kalisto_pld
08-17-2012, 08:10
Аз използвам http://www.aptekadara.com/product/7008/viyt-lenti-za-suha-kozha-h-12br.html (Вийт ленти) съм мнгого доволна. Ефекта е по-добър отколкото кола маските. :P