PDA

View Full Version : сутиени с чашка А



peace94
05-17-2011, 10:20
Здравейте! Моля ви за малко помощ... Знаете ли къде се продават сутиени чашки А? Може би маркови магазини, но със сигурност да има? Защото съм от малък град и когато отида да си търся (обиколила съм повечето магазини), продавачките ме гледат като паднала от Марс и не ми е особено приятно, та вече ме е срам. Досега (и в момента) нося бюстиета, но с тях не ми е удобно вече-прозират ми през някои тениски и при спорт... Най-тъпото е, че майка ми не ме разбира и според нея било излишно. Просто на мен не ми е удобно. Надявам се да ми помогнете! :)

описателно заглавие
by Cucko0

neeDaBosS
05-17-2011, 10:23
Според мен ще си намериш по пазарите или по-малките магазини..
П.С - На колко си?

mimsssssss
05-17-2011, 10:27
Да, на пазарите е най - удачният вариант. Има голям избор, евтини са и повечето са малки размери.

peace94
05-17-2011, 14:40
Според мен ще си намериш по пазарите или по-малките магазини..
П.С - На колко си?

Не съм на 12,13 просто по-късно развитие явно :?
Само по пазарите ли? Не са ли малко некачествени там?

mimsssssss
05-17-2011, 16:02
Е колко да са некачествени? Ти няма да носиш един сутиен всеки божи ден. Купи си 3-4, сменяй ги редовно, пери ги на ръка, ако усетиш че не ти е удобно - махай го. За нищо на света недей да спиш с него. Всичко ще е тип - топ.
Иначе аз на Триумф много ги харесвам, защото на мен ми трябва голяма чашка с малка гръдна и там винаги си намирам. Ако има в твоя град такъв магазин може да го посетиш :)

Cucko0
05-17-2011, 16:31
и на Лизабел има малки размери ,български са и са качествени

peace94
05-17-2011, 16:33
Да, има магазин на Triumph, но е малък и не е кой знае колко зареден. Все пак ще проверя. А там по принцип би трябвало да има малки размери нали?
Иначе вероятно ще трябва да обикаля пазарните...

peace94
05-17-2011, 16:34
и на Лизабел има малки размери ,български са и са качествени

Дано да намеря такива...
Благодаря ви до тук на всички :)

JCoutureJunkie
05-17-2011, 16:48
Между другото,аз преди време си купих сутиен от магазин,в който стоките са китайски - струваше ми 6- 7 лв.Бях малко скептична,но модела много ми беше харесал - имаше си презрамки,но беше специално направен за носене без тях,имаше си две тънички от по 5милиметра силиконови нишки,зашити за него,така че да не се изхлузва,плюс имаше едни съвсем малки "възглавнички" в долната част,така че да напомня push-up.Вече година по-късно мога да кажа,че след толкова пранета и носения абсолютно нищо му няма,цвета си е все същия - черен,нищо не се е разшило,банелите са си на място,не се е разтегнал,абе с една дума,в същото състояние,в което го купих.Така че те съветвам да провериш в тези магазини,там със сигурнст има твоя размер,а и освен това няма да хвърлиш луди пари за един.В крайна сметка,след като никога не си носила сутиени,ще ти е малко по-трудно да си избереш модела,с който ще ти е най-удобно,така че ако не направиш правилния избор,поне няма да ти струва много.

sexa_na_kompleksa
05-17-2011, 17:16
Потърси първо на пазара - няма смисъл да даваш една маса пари само за един сутиен. Иначе в Etam има малки сутиени. Аз си взех един от там за 40 лв, който беше от евтините в този магазин... и после се оказа супер неудобен, и започнах да си взимам от пазара. Дори и да са некачествени, са евтини и може да си позволиш да си купуваш нови по-често. Търси старателно и пробвай, защото сутиените на различните марки са различна големина. Например имам сутиен 75А, който ми стяга, и 65Б, който ми е супер.

pitfall
05-17-2011, 18:35
на Венера стил има всякакви размери, български са, но не знам какво качество са.

Sunshin3
05-17-2011, 18:56
дори и да не ви е зареден добре Triumph-a, най-вероятно ще си намериш, качествени са, но са скъпички, майка ми си купува доста често тяхно бельо и цените на сутиените са им около 40-50-60лв

peace94
05-24-2011, 23:20
Само исках да ви благодаря на всички за помощта! :-) Оправих се, обиколихме на 1-2 магазина и намерихме. Даже се оказа, че е B, а аз през цялото време си мислех, че ми трябва A :D