PDA

View Full Version : WTF Изневяра



cekokn
05-17-2011, 15:24
Така скоро постнах тук че съм опериран на оная работа :и не можем да го правим 1 месец с приятелката ми!.. та днес аз отивам да видя един приятел в общежитието и го заварвам на калап с приятелката ми :shock: :shock: ..
и искам да ви попитам какво според вас е редно да направя.. защото просто искам да ги убия и 2-мата.. но изпитвам чувства към нея.. а и той е най-добрия ми фр :shock: :shock: но за бога от операцията минаха само 5 дни.. и тя веднага тръгна да се плющи с други!>. плс кажете ми кво да правя че ми иде да ги убия и после да се самоубия . :-x

Като ги хванах просто побеснях .. отначало гледах в точка .. 10 сек.. и те стоят и ме гледат.. след което той стана и почна да се обяснява.. а тя просто се облече и излезе без да ми каже нищо!

ПЛС утешете ме по някакъв начин умолявам ви

Според вас нормална ли е такава изневяра ?

ПП. Обичам я ужасно много. това ми е 1-вата истинска любов

j0keRR
05-17-2011, 15:27
Зарежи момичето не те заслужава , а "приятеля" ти аз лично бих го пребил ако бях на твое място :o

val181
05-17-2011, 15:29
Начи плащаш на група цигани да дойдат с тебе причаквате мъжа и им казваш да го пребият ама хубаво, като ти си по-далеч ако се намеси полицията. За жената просто плащаш на некой циганин да я изнасили.

BriNGeR
05-17-2011, 15:52
Начи плащаш на група цигани да дойдат с тебе причаквате мъжа и им казваш да го пребият ама хубаво, като ти си по-далеч ако се намеси полицията. За жената просто плащаш на некой циганин да я изнасили.

+1 не ми се е случвало такова нещо дано и не ми се случи, но съм го мислил какво ще направя ако стане такова нещо и да това бих направил бих или лично го прибил или да платя на някого колкото до гаджето няма да платя на някого да я изнасили, но ще направя така че целия град да разбере що за курва е или другото което може да направиш ако имаш нейни голи снимки да ги пуснеш в интернет или да кажеш няква нейна тайна която почти никой не знае и куп идеи или нещо което тя мрази супер много да го направиш против нея сега в момента не мога да измисля много но повярвай ми ако ми го направят ще съм като машина за идеи 8)

Alekssandyr
05-17-2011, 16:01
К***ии .. :-D истинска любов? Недей да се филмираш .. "гаджето ти" я зарязваш и създаваш нейн профил (тип курва) доокрасяваш я много жестоко, а на твоя приятел му праиш естествен грим по цялото тяло !

meLanu
05-17-2011, 16:13
Ами аз лично не бих простила изневяра но това си е мой начин на мислене Човек изневерява тогава ,когато нещо му липсва ако те обичаше толкова колкото и ти нея нямаше да си легне с най-добрия ти приятел само защото е останала на сухо за 5 дни... абсурдно е но все пак това си е твоят живот и ти сам ще решиш кое е правилното и как трябва да постъпиш :?

BriNGeR
05-17-2011, 16:33
Ами аз лично не бих простила изневяра но това си е мой начин на мислене Човек изневерява тогава ,когато нещо му липсва ако те обичаше толкова колкото и ти нея нямаше да си легне с най-добрия ти приятел само защото е останала на сухо за 5 дни... абсурдно е но все пак това си е твоят живот и ти сам ще решиш кое е правилното и как трябва да постъпиш :?

В случая и липсва ебание щом 5 дни не може да издържи смятай колко държи на теб заебавай курвето и прибии "фр" ти :]

UltraBlue
05-17-2011, 16:56
Зарежи момичето не те заслужава , а "приятеля" ти аз лично бих го пребил ако бях на твое място :o


+1 Аз бих направил същото !

OnlyMeAndYou
05-17-2011, 18:02
Ако наистина държиш на приятелката си, говори с нея. Щом на 5тия ден скача на твой приятел, хубаво си помисли. Аз съм момиче, но хвана ли приятеля ми с моя приятелка, особено ако е най-добрата, ще скъсам с него на момента, а с нея ще си поговоря на дълго и широко. Работата е там, че тук във форума не можем да ти дадем много добри съвети. Не сме на твое място, не знаем нито с единия, нито с другия какви отношения имате.... Единственото, което ще те посъветвам е да си помислиш много добре какво ще правиш, за да не съжаляваш после. Не се занимавай с бой и номера. Явно и двамата не заслужават и толкова внимание от твоя страна. :wink:

LoveMnmL
05-17-2011, 18:12
И това,ако е истинска любов и този го наричаш най-добър приятел .. не знам. Дай им пълен игнор и на двамата,тия не заслужават дори да си помръдваш пръста да си отмъстяваш.Продължаваш напред и все едно нищо не се е случило,може да ти е гадно,но поне пред тях не го показвай.Даже направи да изглежда така,че все едно въобще не ти пука.

dimitar_ak
05-17-2011, 18:14
Не знам на какво си, но съвета ми е да го спреш. Ще те убие.

mnogoznaikO
05-17-2011, 18:30
шута, братле.... минавай към следващата , колкото и да ти е трудно ...

zority7
05-17-2011, 18:42
Не си струва да ги биеш или каквото и да било,остави приятелката ти щом е така нещастница да скача на 5-тия ден на друг.Тя губи, на теб ще ти е трудно,но това е начина повече да не бъдеш наранявам,а колкото до приятеля ти.... не ти е никакъв приятел зарежи го и него и си гледай живота :)

cekokn
05-17-2011, 20:18
Не знам на какво си, но съвета ми е да го спреш. Ще те убие.

защо си толкова негативен и невярващ ако искам да се гавря и да лъжа щях да .. постна темата в лично.нет .. а не в теенпроблем.. и между другото

ПП.. сигурно въобще няма ДА им обръщам внимание и на 2-мата.. ще ги игнорирам както някои по нагоре ме посъветва ..! ии сигурно просто ще го пребия тоя да си знае.. иначе до сега наистина ми е бил BEST FR от деца сме заедно.. не мога да повярвам че ме прееба така .. :-x :x

DarkTemplar
05-17-2011, 20:36
Е той те е преебал бая буквално. Ама според мен повече за трепане е тя, щото си е отворила краката рано-рано. Вдигни малко летвата за подбор на мацки, подобни на тая не струват.

yupaa03
05-17-2011, 21:08
Е той те е преебал бая буквално. Ама според мен повече за трепане е тя, щото си е отворила краката рано-рано. Вдигни малко летвата за подбор на мацки, подобни на тая не струват.

Абе що ли ми се се струва, че не са почнали да се плющят точно в тия 5 дни, ами доста преди това... Ама цялата история ми е малко смешна - щото ей така да идеш при някой приятел и да го завариш да прави секс ми е малко странно... Той да не живее в пещера та ей тъй си влизаш, особено докато прави секс...

DarkTemplar
05-17-2011, 21:15
А, сигурно са почнали и по-рано, просто нашия човек чак сега ги е хванал. Доколкото прочетох приятеля му живее в общежитие, а в повечето такива всеки си влиза и излиза където и когато си иска.

cekokn
05-17-2011, 21:21
Да дарк темплар е прав.. :) то преди и аз живеех в това общежитие и общо взето знам как става :) и понеже "уж" сме ФР си влизам когато поискам както и тои има"ше" ФУЛЛ ДОСТЪП вкъщи :) случвало се е да се будя я тои да играе ДОТА на компа ми и да ми казва.. аре ве глупак КАФЕ съм ти направил даже ставаи да ходиме на даскало :D

magita
05-17-2011, 21:39
Приятеля ти никога не ти е бил приятел!
Гаджето ти никога не е било твоето момиче!
Двамата са смешници, за**ги да се оправят... аз не бих тръгнала да търся причините за това, което са направили предлагам ти и ти да не го прайш, а следващия път си подбирай хората до теб по-внимателно

xBadxApple
05-17-2011, 22:14
Еби му майката брат, ебати тъпата ситуация..

Егото доста ти е пострадало май, ама ако имаш силите - теглиш директния шут и на двамата и то БЕЗ да показваш колко си бесен и да правиш сценки. Ако успееш да останеш хладен и без много-много беснеене да ги разкараш от себе си ще е най-добре.

6amanago6ko
05-18-2011, 06:42
е** му майката брат, ебати тъпата ситуация..

Егото доста ти е пострадало май, ама ако имаш силите - теглиш директния шут и на двамата и то БЕЗ да показваш колко си бесен и да правиш сценки. Ако успееш да останеш хладен и без много-много беснеене да ги разкараш от себе си ще е най-добре.

най-точния коментар до сега... плюс всички жени са еднакви. чукаш и бягаш без сериозно обвързване, щото виждаш кво става. живей си живота сега, след 30-35 мисли за нещо по-сериозно

buzzzz
05-18-2011, 07:46
^ Не са всички еднакви и не всички заслужаваме "да чукаш и да бягаш".
По темата: Драги, не се занимавай да правиш профили и да търсиш начин да си отмъщаваш. Така показваш, че те е яд и просто падаш на нивото им. Просто ги игнорирай и с времето ще се оправиш ;)

6amanago6ko
05-18-2011, 07:51
бзззз, с колкото момичета се познавам, всички казват, че не са еднакви, което само по себе си говори, че сте еднакви дори по това, че казвате че не сте еднакви :D колкото дали заслужавате "да чукаш и да бяга", определено има мнооого момичета, които не го заслужават, но човека е млад, защо не помисли за себе си и да си живее добре, вместо да си къса нервите и да се трови с жени. като се ожени цял живот това ще прави :D

Extremescream
05-18-2011, 08:14
От връзките човек се научава на разни неща- как да се съобразява с партньора, как да зарадва човек, дори как да избягва караници. И ако до 30-35 той само си лашка и си няма идея какво е да си във връзка...е извинявай, но коя нормална жена би искала да се обвърже с човек, който във връзките има опит колкото 16-годишен?

6amanago6ko
05-18-2011, 08:26
не смятам, че на 30-35 няма да е достатъчно зрял, за да знае какво да прави и какво да не прави. а и както казах, айде не всички, но 90% от жените са еднакви, така че не трябва да си ги слага кой знае колко на сърце. това което казвам сега, мислиш ли, че той няма да го направи? може ся мене да не ме слуша, нали някъв си там от нета му говори глупости иска да му провали живота, ама като му направят още 2-3 такива номера и сам ще се обеди : )

Manenkoto
05-18-2011, 08:34
Най-добре се отърви и от двамата. Ще се ангументирам..
1. Може да не им е за 1 път.
2. Тя не те заслужава...
3. Егати "най-добрия приятел" да ти чука гаджето... фани го смеляй от бой и да се знае, че не ти е никакъв приятел...

TheBug
05-18-2011, 09:16
Зарезвай го тва без да мислиш,да не ти пука особено 8) ...

BriNGeR
05-18-2011, 11:00
Бе не ги слушай тея е да ги оставиш да си живеят живота..

БОЯ ГРАДИ ХАРАКТЕРА така, че давай смачкай го за да не преебе и някой друг :o

LoveMnmL
05-18-2011, 11:00
е** му майката брат, ебати тъпата ситуация..

Егото доста ти е пострадало май, ама ако имаш силите - теглиш директния шут и на двамата и то БЕЗ да показваш колко си бесен и да правиш сценки. Ако успееш да останеш хладен и без много-много беснеене да ги разкараш от себе си ще е най-добре.

най-точния коментар до сега... плюс всички жени са еднакви. чукаш и бягаш без сериозно обвързване, щото виждаш кво става. живей си живота сега, след 30-35 мисли за нещо по-сериозно
Е,страшно компетентни съвети даваш,браво. :-D Не слагай жените под общ знаменател.Има си жени,има мъже,всеки е различен.Едва ли си бил с всичките жени,че да знаеш,че са еднакви,айде стига.Хахах,той тепърва на 35 години да започва да си създава семейство и кво детото му,когато стане на 15,той да е на 60.
Момчето просто не е попаднало на свястно момиче или просто тя не е била за него,всеки намира правилният човек рано или късно.Да не се отказва.Всеки е нараняван,преглъща се,преживява се с времето.Тепърва ще среща много по-спойностни хора.

stynioo
05-18-2011, 11:31
Стъжни и живота! Разкажи на всички, каква мръсна ку*ва е! А момчето не го поглеждай повече. Даже му забий един в лицето. Но забрави за нея.Просто не си мисли повече за това момиче. Тя очевидно не те заслужава...

dimitar_ak
05-18-2011, 11:56
Отмъщението към нев и него само ще го свали на същото ниво. Просто ги зачерква и продължава.

На мен продължава да не ми се вярва на тази история.

cekokn
05-18-2011, 12:12
аз не те карам да вярваш но ту за саветите.. явно така ще направя.. :/ тои се опита да ме викне навън.. но в мига в които го видях се прибрах вътре без да му кажа нищо :-x :-x

anitank
05-18-2011, 16:16
лелееееееееее :x Е*А СИ К*РВАТА ДОЛНА ЛЕЛЕЕЕЕ :smt068 Казвай къде е тая пикла да я смачкам.... ллеелее просто наистина останах без думии !!! А тоя твоя "ПРИЯТЕЛ" да го убиеш и е*еш в гъзЪ!!!
:smt068 :smt068 :smt068 :smt068 :smt097 :smt097 :smt096 :smt096 :smt068 :smt068 :smt067 :smt067



П.П Лично ще ти помогна !!! :P

GossipGirl89
05-18-2011, 16:19
Тегли им по една майна и на двамата и не се занимавай повече. Нито тя те заслужава за гадже, нито пък той за приятел. Просто ги игнорирай и тва е

6amanago6ko
05-18-2011, 17:02
Е,страшно компетентни съвети даваш,браво. :-D Не слагай жените под общ знаменател.Има си жени,има мъже,всеки е различен.Едва ли си бил с всичките жени,че да знаеш,че са еднакви,айде стига.Хахах,той тепърва на 35 години да започва да си създава семейство и кво детото му,когато стане на 15,той да е на 60.
Момчето просто не е попаднало на свястно момиче или просто тя не е била за него,всеки намира правилният човек рано или късно.Да не се отказва.Всеки е нараняван,преглъща се,преживява се с времето.Тепърва ще среща много по-спойностни хора.

правиш ли разлика между човек и жена... и в Библията е казано "Бог създаде човека... След това създаде и жената!". И ако питаш мене тука автора на Библията си е спестил пълната информация, която изглежда така: "След като Бог създаде жената се хвана за главата и реши повече да не твори" и в интерес на истината, наистина последното нещо което създава Бог е жената... Горкия белобрадко, разбрал е грешката си, ама късно.

Extremescream
05-18-2011, 17:08
@ 6amanago6ko : Жената е човешко същество, ако случайно си изпуснал тоя час по биология. И се въздържай от подобни питекантропски изказвания, че изглеждаш смешен. То е все едно да кажа 'мъжете са * впишете случайно подбрано селскостопанско животно тук*'.

6amanago6ko
05-18-2011, 17:13
@ 6amanago6ko : Жената е човешко същество, ако случайно си изпуснал тоя час по биология. И се въздържай от подобни питекантропски изказвания, че изглеждаш смешен. То е все едно да кажа 'мъжете са * впишете случайно подбрано селскостопанско животно тук*'.

все пак петлите са по-умни от кокошките :D айде айде с жена не ми се спори

DREAM95
05-18-2011, 17:24
Зарежи момичето не те заслужава , а "приятеля" ти аз лично бих го пребил ако бях на твое място :o


+1 Аз бих направил същото ! 8)

anonymous708973
05-18-2011, 18:05
правиш ли разлика между човек и жена... и в Библията е казано "Бог създаде човека... След това създаде и жената!". И ако питаш мене тука автора на Библията си е спестил пълната информация, която изглежда така: "След като Бог създаде жената се хвана за главата и реши повече да не твори" и в интерес на истината, наистина последното нещо което създава Бог е жената... Горкия белобрадко, разбрал е грешката си, ама късно.

Всъщност, аз мога да ти го разтълкувам по друг начин. Бог създал мъжа, видял колко е несъвършен и решил, че няма как да не може да сътвори нещо по-добро. Затова създал жената.
Хайде де? Ето мога, но защо да го правя. Уважавам мъжете като пол. Няма смисъл да си говорим глупости. Мъжете и жените са взаимно свързани, няма съвършен и несъвършен пол, допълваме се взаимно.


Хахах,той тепърва на 35 години да започва да си създава семейство и кво детото му,когато стане на 15,той да е на 60.

Абе, 35+15 прави 50 8-)

По темата: Остави ги и двамата... няма смисъл да си тровиш нервите излишно. А ако толкова искаш да си го изкараш, излей си го на мацката, тя е виновната.

cekokn
05-18-2011, 18:30
Добре на приятеля спрях да му обръщам внимание..! на нея спрях да и обръщам внимание.. ноо.. защо по дяволите се чувствам толкова ужасно :shock: .. някакво супер тъпо ми е супер САД-нах .. и все още имам чувства към нея :? :? :-x :x :shock: направо се чувствам ужасно... се едно някои близък е починал :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :booooomb: :booooomb:

ellsss
05-18-2011, 18:32
Отмъщението към нев и него само ще го свали на същото ниво. Просто ги зачерква и продължава.

На мен продължава да не ми се вярва на тази история.

така мисля и аз :)

Alekssandyr
05-18-2011, 20:07
е** му майката брат, ебати тъпата ситуация..

Егото доста ти е пострадало май, ама ако имаш силите - теглиш директния шут и на двамата и то БЕЗ да показваш колко си бесен и да правиш сценки. Ако успееш да останеш хладен и без много-много беснеене да ги разкараш от себе си ще е най-добре.

най-точния коментар до сега... плюс всички жени са еднакви. чукаш и бягаш без сериозно обвързване, щото виждаш кво става. живей си живота сега, след 30-35 мисли за нещо по-сериозно
Е,страшно компетентни съвети даваш,браво. :-D Не слагай жените под общ знаменател.Има си жени,има мъже,всеки е различен.Едва ли си бил с всичките жени,че да знаеш,че са еднакви,айде стига.Хахах,той тепърва на 35 години да започва да си създава семейство и кво детото му,когато стане на 15,той да е на 60.
Момчето просто не е попаднало на свястно момиче или просто тя не е била за него,всеки намира правилният човек рано или късно.Да не се отказва.Всеки е нараняван,преглъща се,преживява се с времето.Тепърва ще среща много по-спойностни хора.

От 35 до 60 има 25 .. както и да е :D Аз също мисля на 30-35 да се жена и тогава да създавам поколение ^^ . Къв е смисъла на 20 да се оженя, когато няма да имам стабилна работа, стабилни доходи, собствено жилище, пък камо ли жена и дете .. Но пък на 30 ще е по-добре, ще си имам стабилни доходи, ще съм изучил, жилище, сичко точно ;) (примерно)

magita
05-18-2011, 21:32
правиш ли разлика между човек и жена... и в Библията е казано "Бог създаде човека... След това създаде и жената!". И ако питаш мене тука автора на Библията си е спестил пълната информация, която изглежда така: "След като Бог създаде жената се хвана за главата и реши повече да не твори" и в интерес на истината, наистина последното нещо което създава Бог е жената... Горкия белобрадко, разбрал е грешката си, ама късно.[/quote]


сигурно си поредния зарязан пич....
Chill out dude .. :}

STUFFF
05-20-2011, 07:06
kill that bitch :)

6amanago6ko
05-20-2011, 09:36
правиш ли разлика между човек и жена... и в Библията е казано "Бог създаде човека... След това създаде и жената!". И ако питаш мене тука автора на Библията си е спестил пълната информация, която изглежда така: "След като Бог създаде жената се хвана за главата и реши повече да не твори" и в интерес на истината, наистина последното нещо което създава Бог е жената... Горкия белобрадко, разбрал е грешката си, ама късно.


сигурно си поредния зарязан пич....
Chill out dude .. :}[/quote]

нах... имам връзка от 2 години+, просто всеки ден се убеждавам колко са глупави жените :D това си е лично мнение де, не целя да накарня достойнството на никой, просто споделям моите наблюдения, които се препокриват с над 90% от мъжете достигнали някаква умствена зрялост :razz:

anitank
05-20-2011, 16:27
Добре на приятеля спрях да му обръщам внимание..! на нея спрях да и обръщам внимание.. ноо.. защо по дяволите се чувствам толкова ужасно :shock: .. някакво супер тъпо ми е супер САД-нах .. и все още имам чувства към нея :? :? :-x :x :shock: направо се чувствам ужасно... се едно някои близък е починал :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :booooomb: :booooomb:
чувстваш се така защото си бил предаден ии не ис направил нищо по въпроса :)

nikon97
05-20-2011, 16:56
аз лично мисля че не е вярно, защото мн.. случая нещо станаха с изневяра с бф но пък ако е вярно ги за**и и си продължавай се1 е няква циганка а той пе*******е и си хвани някоя кадет не праи така (не че останаха мн) или както каза някой по нагоре ги изложи с тяхни снимки и не6та кадет могат да унижат всеки (снимки)

0y7ofCon7roL
05-20-2011, 17:04
аз лично мисля че не е вярно, защото мн.. случая нещо станаха с изневяра с бф но пък ако е вярно ги за**и и си продължавай се1 е няква циганка а той пе*******е и си хвани някоя кадет не праи така (не че останаха мн) или както каза някой по нагоре ги изложи с тяхни снимки и не6та кадет могат да унижат всеки (снимки)
:razz: :razz: :razz: Баси поста направо се пукнах да се хиля.Едно, че нищо не се разбира, второ че има хиляди грешки и трето много як диалект :razz:
По темата:
Изобщо не ме интересуват ваще семейни драми :lol:

RageAgainstTheMachine
05-20-2011, 18:34
Слушай пич - зарежи тая кифла. Щом се пецка с НАЙ-ДОБРИЯТ ТИ ПРИЯТЕЛ , извинявай братче , но той нито ти е най-добър приятел , нито тя става по характер. Ще има още много.

asasfdf
05-20-2011, 22:55
това преди или след обезкосмяването на задника? ;p
еми пич, кофти е да те предаде приятел..гледай му отмъстиш някак си, да си чист според стария завет поне ("око за око,зъб за зъб") тва, че ще слезеш на неговото ниво и не бива.. звучи супер благородно, ама е тъпо и неприложимо тоя наш живот..женската я забрави, не си преебавай бъдещи връзки и т.н, заради една нимфоманка, която явно не те заслужава! сигурно си загубил много здраво доверие в хората, ама не всички са такива, това са единични кофти случаи и просто си имал лош късмет. във всеки случай е по-добре от някой починал близък, ако тва те успокоява.. продължавай си живота нататъка и ще мине.

0mfg94
05-20-2011, 23:05
1-во спукай от бой тоя гей и 2ро си фани някоя и гледай така да прайш че точно пред тях да показваш че си 100 пъти по добре така на тях ще им е кофти... поне така мисля..

ByBinKaa
05-21-2011, 15:35
Зарежи момичето не те заслужава , а "приятеля" ти аз лично бих го пребил ако бях на твое място :o

:)

xch0colattegiirlxx
07-08-2011, 16:46
Не знам как да те утеша.Тези двамата наистина ти биха шута.Ако аз бях на твое място..Този твоя приятел направо.. щях да помета всичко с него.А пък гаджето колкото и да я обичаш просто трябва да я зарежеш, защото явно тя не те обича.

LambOfGod
07-08-2011, 17:07
Не знам как да те утеша.Тези двамата наистина ти биха шута.Ако аз бях на твое място..Този твоя приятел направо.. щях да помета всичко с него.А пък гаджето колкото и да я обичаш просто трябва да я зарежеш, защото явно тя не те обича.

За кво я вдигаш тая стара тема? Най-много момчето вече да е забравило, да влезне във форума, да види темата и да се самоубие.

Eclipsercho
07-08-2011, 18:14
МнениеПуснато на: Вто Май 17, 2011 5:24 pm

Глупаци..

dami666
07-08-2011, 18:49
Зарязвай мацката и забрави за онзи като приятел.

ubuntureload
07-08-2011, 19:06
Бате кво се филмираш за 2 пръста препикано черво ...

Jus7DreamBoy
07-08-2011, 19:26
Е той те е преебал бая буквално. Ама според мен повече за трепане е тя, щото си е отворила краката рано-рано. Вдигни малко летвата за подбор на мацки, подобни на тая не струват.

Абсолютно ама и някой друг шамар за "приятеля" ти ...

ZooB
07-08-2011, 19:27
аз лично бих я зарязал , а "приятеля" , бих му нашил бах тупаниците :o

ManyG
07-08-2011, 19:43
всичко е минало заминало... Треаше му теглиш един тупаник на тоя щот не ти е никъв авер щом спи с мацката ти ( сега вече няма смисъл ) а отностно мацката ти .. явно е курвичка- недей се занимава с лапешки раоти ами гледай напред. Ще намериш някоя дет ще те оцени :)

Lucifercho
07-09-2011, 20:47
И сега дойде и моят ред да се изкажа,колкото и пустиняшки/нехуманно да звучи:
1) Където/когато го видя "бфф-то" го смазвам от бой без причина,свидетели и т.н,като всеки път ще има по нещо счупено (крак,ръка,ключица и т.н. може и да го осакатиш -> гръбнака ама е много брутално това)
2)Щях да скрия някаква камера някъде и да изплющя "Ку*вата" , след което да се гавря 24/7 7 дни в седмицата
или с прости думи

Ще им правя гадно докъто съм жив...

anonymous768631
07-09-2011, 23:07
О, моля ви...
Любови!
Този "приятел" е путьо и е за трепане!
Момичето си го набий за кеф.

ShtrudeL
07-09-2011, 23:15
Типичната реакция на един слаб и тъп идиот. ---> бой.

JimmyShady
07-09-2011, 23:31
КИРИЛИЦА!

ShtrudeL

JimmyShady
07-09-2011, 23:44
Последно предупреждение. Пиши на кирилица! Следващия път трия + предложение за бан.
ShtrudeL

anonymous768631
07-09-2011, 23:49
Типичната реакция на един слаб и тъп идиот. ---> бой.
Чакай, защо слаб?
Обясни...
Тъп ясно защо го мислиш, ама...

П.П.: Jimmy, купонът да става някъде другаде.

ShtrudeL
07-09-2011, 23:52
Защото един силен човек в такъв момент просто би игнорирал случващото се. Би се оттеглил и прекратил всякакви взаимоотношения и би излязал стилно от цялата ситуация. Без спорове, без физическо насилие. Просто зарязваш всичко и продължаваш напред, за да си знаят урока.

Едит: Всъщност като за замисля дори прекратяването на взаимоотношенията е слабост. Силния в такъв случай би бил дори мил. Леле възхищавам се на такива хора. Брутално. <3

JimmyShady
07-09-2011, 23:54
Ееее гледаи заради админката тряба да тарся бг език ся виж че те оважавам админке недеи ме банва точно ся моляти се

anonymous768631
07-10-2011, 00:13
Човекът не си е довършил злобарката.
А я вземи освен кирилицата намери и правопис. Не е особено скъп. Проблемът е, че се иска малко интелектуален капацитет.

Може и да си права за слабостта. Аз не мисля обаче, че повечето пишлегари биха се научили без..."някой да им покаже нагледно"...

ShtrudeL
07-10-2011, 00:16
Може би не бях права за научаването само...всъщност какво ти пука дали някой ще се поучи от грешката си? За какво ти е да се занимаваш да го учиш? И това да тръгнеш да си го връщаш по какъвто и да е начин е тъпо.

anonymous768631
07-10-2011, 00:38
Не говорех за момичето, а за приятеля. Щом е бил такъв е имало причина. Щом я е ебал, пак е имало причина.
По принцип не съм ревнив, даже третирам момичетата като тоалетна хартия, важното е и за мен да има. Ама щом ще го прави, а и ми е приятел, за мен е важно да знам, че ще го прави и ЗАЩО го прави.

vankata5555555
07-10-2011, 09:21
Хаха слаб а какво да почне да прави фалшиви профили и да пуска слухове като п*тка ли ?Тя не губи нищо,колкото и лошо да звучи ти си просто ЯКО прецакан.Хвани си ги,тегли им по един хубав бой и това е.Обаче нали знаете,че бой и еб*ане не се връщат :D

ShtrudeL
07-10-2011, 09:25
Пф глупости. Именно слабохарактерния тъпанар ще тръгне да се бие.

anonymous768631
07-10-2011, 09:54
Пф глупости. Именно слабохарактерния тъпанар ще тръгне да се бие.
Аз няма да се бия. Аз ще наказвам.
Проблемът ви в този форум е, че не разбирате разликата.

Eclipsercho
07-10-2011, 10:05
Пф глупости. Именно слабохарактерния тъпанар ще тръгне да се бие.

Боя не винаги е най-доброто или най-силното решение. Но в подобен случай не ти се предоставя много избор..

"Слаб" и "Силен" характер са МНОГО относителни понятия.. за едни слабия е човека, който ще стои тихо и няма да си мръдне пръста, за други *теб например* ще е този, който реши да си го върне на предалия го приятел и *вече* бившата му.. Не мисля, че можеш да характеризираш, по всеобщо прието мнение, някой като Слаб или Силен без да намериш 10 опонента, които мислят точно обратното. The wonders of human society. 8-)

DarkTemplar
07-10-2011, 10:54
Чудя ви се кво се обяснявате кой бил слаб и кой силен по принцип. Въобще тва говорене по принцип за подобни шокиращи неща е дооста нелепо. Нали се сещате колко малко хора биха реагирали хладнокръвно в подобна ситуация? Хайде back to reality, не всеки е Декстър Морган. ;)

JimmyShady
07-10-2011, 11:08
Типичната реакция на един слаб и тъп идиот. ---> бой.

А какво да прави момчето?! Да стои отстрани и да им ръкопляска ли? Или пък да си тръгне с наведена глава?


Защото един силен човек в такъв момент просто би игнорирал случващото се. Би се оттеглил и прекратил всякакви взаимоотношения и би излязал стилно от цялата ситуация. Без спорове, без физическо насилие. Просто зарязваш всичко и продължаваш напред, за да си знаят урока.
Донякъде вярно, но не всеки би преодолял такава изневяра толкова лесно. ;)

ShtrudeL
07-10-2011, 11:53
Типичната реакция на един слаб и тъп идиот. ---> бой.

А какво да прави момчето?! Да стои отстрани и да им ръкопляска ли? Или пък да си тръгне с наведена глава?

Не. Отебава ги. И ако си тръгне ще е с гордо вдигната глава. Дори би било брутално както казах да се държи мило и надменно с тях. Да им покаже с думи (но не агресивно) че са жалки нищожества. Не да ги обижда с псувни. А по най-стилен начин да се покаже като свръх готин пич, който е над тея неща.

Ако ми изневерят бих го прияла хладнокръвно. Бих казала, че съм права във всяко едно отношение и че прекалено много се обичам, за да се хабя за някой, който не заслужава. НО, както казах диапазона ми за изневяра е прекалено обширен и най-вероятно ще съм мила и ще постъпя като пич. ^^

GregoryHouse
07-10-2011, 12:09
Ако си бесен и искаш да си го изкараш на някой - цепиш камбаната на тоя дет я е клатил. Но ако не ти бил приятел де. Ако ти е бил - майната и толкоз.

А на нея просто можеш да и се изсмееш и да я заклеймиш като курва 8-)

anonymous768631
07-10-2011, 13:51
Вие сте напълно болни.

Ти да не мислиш, особено ако не е бил приятел, че тя му е казала, че е обвързана. Човекът няма вина, че да го биеш. И ти да си, и ти ще искаш да врътнеш нещо на шиша.
В такива случаи момичето заслужава бой и не виждам защо да не си го получи, ако за вас проблем е сексуалната изневяра и сте й го показали!

ShtrudeL
07-10-2011, 15:09
С какво го заслужава тоя бой бе?! Ти удрял ли си момиче? Ако е така, то много те съжалявам. Никой...НИКОЙ не заслужава бой.

Човек е абсолютно свободен да прави каквото си поиска, да чувства и ти не можеш да промениш това! Не можеш да раздаваш ей така правосъдие, защото някой си те е наранил.

vankata5555555
07-10-2011, 15:13
Незнам ама има момичета на които и трепането им е минало ама това е друг въпрос...няма значение момиче/момче,голям/малък...всеки трябва да си знае мястото и да отговаря за постъпките си(не говоря само за този случай).

anonymous768631
07-10-2011, 15:23
Ти удрял ли си момиче?
...
Никой...НИКОЙ не заслужава бой.

Какво е значението дали е момиче или момче? Противоречиш си? Защо не пита дали съм удрял момче?

Като не сме съвместими, да не ми дава надежди. Аз ти казах, за мен ебането не е изневяра. За мен е по-духовно. Няма ли ми доверие, заслужава здрав бой. Ако няма да ми има доверие и си го знае, то въобще да не тръгва с мен. Какво, като си хващам приятелка, да й дам договор да разпише ли? Това го приемам за лъжа и не го прощавам...

Lucifercho
07-10-2011, 20:01
Едва ли ако пича е като мен (Параноична шизофрения) и в пристъп на нервна криза от гледката,много адреналин в кръвта ще може да се контролира да не натроши "най-добрия си приятел".

NarutoShippuuden
07-11-2011, 07:59
cekokn, теб те посъветваха да я зарежеш, но ти е трудно знам! :) Просто
очевидно тя не може без секс, а приятеля ти не е истински приятел защото знае как ще се чувстваш ако ги хванеш и ето хванал си ги. Тя може още на 1 ден не на 5 просто тогава си ги хванал. Моят съвет е да се опиташ да я забравиш и да си поговориш с твоя приятел за да разбереш защо го е направил ако те лъже и само мрънка може да му изчешеш един, но не прави от мравката слон и бъди ПИЧ :)

vankata5555555
07-11-2011, 16:22
Направил го е защото не е педал и ако е бил загорял...всеки знае,че момчетата много трудно отказват :D

dimdim
07-11-2011, 18:23
Аз сигурно ще се изхиля ехидно и ще си продължа. Че ще ми е гадно-да. Че ще им е гадно...И още как !! :D
Мразя да ме лъжат. Като е тръгнал да чука чуждо да свирне и на мен така да правя. :D

tanqkirowa
07-14-2011, 08:58
Ако бях аз, наистина щях да ги убия и 2-та :)

Lucifercho
07-14-2011, 12:02
Ако бях аз, наистина щях да ги убия и 2-та :)
И после доживотна,без право на замяна.И закво? Заради 1 к*рва и 1 тъпанар.

st3finka
07-19-2011, 12:53
И това,ако е истинска любов и този го наричаш най-добър приятел .. не знам. Дай им пълен игнор и на двамата,тия не заслужават дори да си помръдваш пръста да си отмъстяваш.Продължаваш напред и все едно нищо не се е случило,може да ти е гадно,но поне пред тях не го показвай.Даже направи да изглежда така,че все едно въобще не ти пука.


+1 .. Напълно съм съгласна ! :) Зарежи го т'ва твоето гадже,което уж те "ОБИЧА" ! Боже..

treisi90
07-20-2011, 20:43
Никога няма да простя такъв тип изневяра, да не кажа дори и целувка!! Истинска любов ли? Достойнство имаш ли? Адски много се дразня на такива курвенца.. не знам, но ако аз бях на твое място, на место ще бъдат убити и ДВАМАТА!!
Падне ли ми пердето да си намират място щото ставам луда! :?

Eclipsercho
07-20-2011, 20:49
Мнение Пуснато на: Вто Май 17, 2011 5:24 pm

СПРЕТЕ С ТОВА ВДИГАНЕ НА СТАРИ ТЕМИ :-x

eddyardboyboy
07-20-2011, 22:31
прайте тройка

cekokn
07-21-2011, 11:51
такмо ги бях забравил тия 2-те утрепки и ........ :X ;/ ,както и да е минало заминало.. за да спрете да спамите.. в темата.. че модераторите.. ще получат инфаркт... ще ви успокоя.. че си намерих.. нова приятелка.. :) и съм доста щастлив с нея


ПП. На "ПРИЯТЕЛЯ" ми му се стъжни.. без да правя нещо.. глупака се преби с мотора и попринцип е гадно да злоратствам.. но пича остана само с 6 пръста.. за което ИСКРЕННО СЕ РАДВАМ :D
а относно до старата ку**а .. в момента няма кои да я е*е защото.. нещо са се скарали с "приятеля ми" .. и вчера в facebooka ми написа следното собщение

"Прости ми за грешките, за лъжите, за всичко лошо което съм ти направила.Прости ми за всички нещо, които съм казала и които не съм. Прости ме за болката, която ти създадох. Обичам те. Ти си толкова важен за мен. Ти си нежността, която сърцето ми търси. Бих дала всичко на този свят за да те имам пак. Липсваш ми ужасно много. Обичам те..."


на което аз отвърнах с тотален игнор :lol: :lol: :D :D :D та нека се мъчи.. тъпата пу*ка.. аз я обичах.. но уви ;/ испусна .. ме и сега.. съм 10 пъти по щастлив без нея пък и новата ми приятелка.. е 10 пъти по красива

SomeRandomDude
07-21-2011, 12:06
Да... не я познавам, нито теб, но написаното звучи фалшиво. Още повече че е по FB. Такива неща трябва да се казват в очите.

cekokn
07-21-2011, 12:14
ако има начин.. да искарам хронология от facebooka ще ти я извадя.. :) и ще видиш.. даже и pic може ти пратя само обясни как да я искарам.. защото това го имам.. от skype смисал :P пратих го на един фр и му викам гледаи я курвата кво ми пише
и за това сега мога да го покажа

SomeRandomDude
07-21-2011, 12:31
// Наистина, ама наистина трябва да се научиш на пунктоация.

Снимка не ми трябва, нито хронологии.

А ти не злобей.
Минало-заминало.
Момичето просто иска здрав секс и това е.
Посочи й най-близката магистрала и й кажи че там дори ще й плащат за това.

cekokn
07-21-2011, 12:34
// Наистина, ама наистина трябва да се научиш на пунктоация.

Снимка не ми трябва, нито хронологии.

А ти не злобей.
Минало-заминало.
Момичето просто иска здрав секс и това е.
Посочи й най-близката магистрала и й кажи че там дори ще й плащат за това.

аз съм се научил на пунктуация.. просто сега си преинсталирах windowsa.. и останах без flex type - в момента превеждам през vbox > има online кирилизатор затова има грешки.. и не пиша и пунктуациони знаци

а пък злобея.. защото ми е кеф да я гледам каква е станала ;/ и ми е кеф че вече не съм с нея

SomeRandomDude
07-21-2011, 12:35
Вместо кеф, изпитвай срам че изобщо си бил с нея.
Това ми се вижда по-нормална реакция.

// Извинявай за забележката тогава. Нямаше как да знам.

cekokn
07-21-2011, 12:46
е да прав си.. но по добре. . че я хванах още отначало.. отколкото.. тя да спеше с други.. и аз да се заблуждавам докато сички ми се смеят зад гърба

SomeRandomDude
07-21-2011, 12:58
Писането ти ме дразни. Ето ти един кирилизатор: http://latcyr.hit.bg/
С него ще можеш да пишеш правилно. Използвай и пунктоация!

Важни неща които трябва да се знаят за него са:
` - ч
[ - ш
] - щ
\ - ю

ch - ч
sh - ш
sht - щ
iu - ю

x = ь
v = ж
w = в
Y = Ъ
J = Й
Q = Я
zh = ж

---
Що се отнася до мацката...
Дано новата да е по-добра.

Ако и тя ти изневери, то проблема най-вероятно е в теб.

cekokn
07-21-2011, 13:04
1-во.. мързи ме да ползвам някви други този от vbox7.. ще ми е засега.. пък утре ще си сваля flex type:) с него пиша доста по правилно .. но се пак благодаря.. :П споко критика приемам :) не ти се убиждам :D

и 2-ро

"""
Що се отнася до мацката...Дано новата да е по-добра.
Ако и тя ти изневери, то проблема най-вероятно е в теб. """

сега нещо ще се дразниме ли ? аре не ме плаши .. че ... ще откача.. :D
не е сега момента да ставам ревнив и подозрителен..

SomeRandomDude
07-21-2011, 13:16
Точно обратното.
Бъди грижовен и силен. Покажи й че си най-доброто което може да намери.

NarutoShippuuden
07-21-2011, 13:25
cecoooo http://www.datecs.bg/uk/products/FlexType/8/1 на ти флекс тайп. Колкото до темата радвам се, че си щастлив :P