PDA

View Full Version : Проблем ли е ?



Greennight
05-17-2011, 15:57
Проблем ли е безсънието ? В смисъл,може ли да има някви проблеми от тва ? Щото примерно се ядосвам,че има хора дето се наспиват за по 5 часа,а на мен ми трябват 8-9 :-x Демек щом едните могат да се наспиват за 5,а на други не им стигат и 8,значи всичко е нагласа,как мислите ?

infected9
05-17-2011, 15:59
Зависи от организма на човек.. Имам познати които си лягат примерно в 10 , стават в 2 и пак им се спи.. Пии повече кафе .. нз

Greennight
05-17-2011, 16:04
Кафето не ми действа,след 3 силни кафета мога да легна и преспокойно да си заспя :lol: Само сърцето ми почва да бие като откачено,нищо друго не става...

marin4itu
05-17-2011, 16:13
Аз се наспивам за 9-10 часа. Пробвала съм с по-малко, натрупва ми се и съм супер неадекватна. Тогава лягам, спя по 13 и се оправям.. Явно е организъм...

Red_Hair
05-17-2011, 17:54
на човешкия мозък са му нужни около 6 часа,за да се въстанови от физическата и психическа работа през деня,на някои,които не вършат каква да е такава е нормално да намалеят тези часове,да ама мозъкът е глупав и мързелив,колкото е глупав и мързелив самия човек,следователно колкото повече мързелив човека то толкова повече сън ще е нужен на мързеливия му мозък за да се регенерира.всичко е до динамичност,начин на живот,работа бла,бла,бла...иииии тук важи неписаната мъдрост-колкото повече спиш,толкова повече ти се спи :-D