PDA

View Full Version : Как се поръчва от ebay



go71n
05-17-2011, 17:25
кажете как се поръчва? нещо за украйнски сайт бях чел някъде www.ebay.eu нещо такова и аз не знам всъщност.. искам да си поръчам ама не знам как :( някой който е поръчвал ако може да разясни :oops: :oops:

CanisDirus
05-17-2011, 18:10
Искаш някой да ти го напише специално за теб, или да пусне едно търсене в гугъл и да копира текста отново специално за теб?
М?

go71n
05-17-2011, 21:11
Искаш някой да ти го напише специално за теб, или да пусне едно търсене в гугъл и да копира текста отново специално за теб?
М?

искам да не си вреш носа където не ти е работа!?

обърнал съм се кратко и ясно - НЯКОЙ КОЙТО Е ПОРЪЧВАЛ да разясни, а не може ли някой да потърси в гугъл..

бтв разрешавам ти да не ми остроумничиш повече!! ; )

CanisDirus
05-17-2011, 21:54
Поръчвал съм стотици пъти и няма да ти разясня. Щото то е написано и рязяснено не един и два пъти. Като те мързи да търсиш - няма да поръчваш.
Дееба селските готованци.

go71n
05-18-2011, 12:24
Поръчвал съм стотици пъти и няма да ти разясня. Щото то е написано и рязяснено не един и два пъти. Като те мързи да търсиш - няма да поръчваш.
Дееба селските готованци.

еи мишок, я не ми се прави на интересен не те карам ти да ми разясняваш, някой който е поръчвал и има желание ще го направи, това е форум ПИТАШ за да получиш ОТГОВОР по твоята логика 99.9 от темите не трябва да имат отговор щото ако потърсиш в гугъл сигурно ще намериш отговора.. и не ми викай селски, защото нямам нищо общо със селото! капиш?!

CanisDirus
05-18-2011, 12:26
Ибей няма нужда от тъпи селтаци като теб. Такива идиоти само ядове създават.
Купувай си от пернишкия мол и трай!

go71n
05-18-2011, 18:10
Ибей няма нужда от тъпи селтаци като теб. Такива идиоти само ядове създават.
Купувай си от пернишкия мол и трай!

myHXUAhxUHXHUuxhHUXuhxhuHUXhuhuxAUHXHUhu

SAD? SAD? SAD? :lol: :lol: :lol:

точно от идиоти без социален живот ( като теб ) обиди не ме засягат :lol: :lol: :lol: цял живот в тийн форум ще киснеш и ще се правиш на велик, а всъщност си на 20+ години и си пълен лузър.. SAD? :? :?

аре не ми лафи повече, защото IQ-то ти повдигнато на 47382 степен не се доближава и на половина от това на торен червей!!

CanisDirus
05-18-2011, 18:39
ОК убеди ме. Сега ще ти обясня как се поръчва от ибей.
Трябва ти само едно нещо:
















































АКЪЛ

Nakadah
05-19-2011, 05:15
Авторке, ако можеше да четеш и имаше малко мозък сама щеше да разбереш как да си купиш нещо....