PDA

View Full Version : Съвет...



j0keRR
05-17-2011, 17:18
Значи случаят е следния : Тръгнах с едно момиче,но преди това бяхме приятели.Много бързо се привързах към нея.Но проблемът беше ,че тя харесваше едно момче което не е от същия град и мен.Та събота стана ясно ,че това момче ще идва в нашия град.Вечерта излязохме с нея и по пътя видяхме това момче и тя веднага притича към него и ме остави,а аз се прибрах сам.На следващия ден тя ми призна ,че още го харесва и скъсахме.Искам да ми дадете съвет да се боря ли за нея или да се откажа ?

pitfall
05-17-2011, 17:20
Остави я, сигурно си й безразличен, щом те е оставила просто ей така и е тръгнала с друг ...

j0keRR
05-17-2011, 17:26
Проблемът е ,че постоянно мисля за нея и не мога да я забравя ...

nepowtorima
05-17-2011, 17:43
Няма невъзможни неща!!
Всичко ще отмине рано или късно.
По-добре я остави. Колкото и да я обичаш, тя не може да бъде на двама.
Ти го приемаш това като някакъв знак, за това, че е тръгнала с теб, че имаш шанс. Тя го е направила, защото другото момче не е било при нея и просто да не е сама. тя към теб има симпатии, но едва ли е толкова влюбена както в другото момче. Постави се на нейно място и може би ще я разбереш. Просто продължи живота и намери друго момиче, което не харесва друг. то това не е човек щом има чувства към двама. Просто е невъзможно. Ще разбереш, рано или късно, че е било грешка да ходиш с момиче, след като си знаел, че не си единствен.
Надявам се да съм помогнала. Успехи!! :-)

Tempest
05-17-2011, 17:47
Проблемът е ,че постоянно мисля за нея и не мога да я забравя ...

брат, дори аз мисля още за бившата, дето сме разделени от 2 седмици вече.. и тя си е хванала някъв там, аз седя и вече не знам ко да прая.. ама няма кво да стане.. счупеното и да го залепиш, не е като ново ;] постарай се да не мислиш за нея, повтаряй си на ум "няма смисъл".. и постепенно ше я забравиш.. няма как да стане изведнъж :)

ivcheto0o
05-17-2011, 18:06
Откажи се,тя иска другия.

tanch3t093
05-17-2011, 18:11
Изобщо не си заслужава да се бориш. Тя иска него, колкото и да ти е гадно по-добре го приеми... Вие и да се съберете отново, нищо няма да е същото

j0keRR
05-17-2011, 18:20
Пфф много ми е гадно , но ще трябва да го преглътна ....

magita
05-17-2011, 21:36
Ако тръгнеш след нея, си най-смешния ...

marin4itu
05-18-2011, 07:13
Оставяй я тая.. Излезли сте, а те зарязала сам, за да е при другия...

workofart
05-18-2011, 11:52
няма смисъл.... ще срещнеш друга, която ще харесва само теб.. не и още стотина други.... :wink:

krasteva
05-18-2011, 12:29
Братле имай в предвид, че ще мине време и ще осъзнае какво е направила и може би какво е изпуснала, но не се тормози що не си заслужава, нали знаеш рано или късно всичко се връща, с мен лично ако постъпи някой по този начин не бих го погледнала 2-ри път, просто няма respect и не знае дори какво означава тази дума, просто и би pas и въопще не се тормози! :P

SmilezZz
05-18-2011, 14:09
Недей да се занимаваш с нея.. Не е осъзнала какво губи в момента.. Зарязала те е хипер лесно за друг - направи като нея,да не ти пука.. Да - знам ,че в момента ти е гадно,но трябва да преглътнеш това и да продължиш смело напред..

Hilary_
05-18-2011, 15:09
тегли й майната .. :? :?

bratignat
05-18-2011, 15:18
тегли й майната .. :? :?

Не може, тя един вид му е теглила Пловди.....майната. 8)

Hilary_
05-18-2011, 15:21
тегли й майната .. :? :?

Не може, тя един вид му е теглила Пловди.....майната. 8)
имах предвид да не се занимава повече с нея .. 8-)




Не хапя по принцип, а за удоволствие.

.. нааайс :lol: :lol:

djipsito
05-18-2011, 15:41
Ми и аз мисля за един дето ... минаха 8 месеца откакто "скъсахме" ама... нищо...

Остави я да си троши с главата с някой, който няма да може да е често с нея, тя сама ще вдене един ден.