PDA

View Full Version : Електронни цигари



vaseto16
05-17-2011, 18:50
Електронни цигари
Здравейте значи искам да попитам за електронните цигари има ли ефект от тях..
1во успокояват ли нервите 2ро подобни на оригиналните ли са.. някои които е опитвал да каже без риск за рак и други болести... на мен ми трябва не че ще отказвам пушенето ами просто за нерви пуша от 13 годишен сега сам почти на 17.. Могат ли да се пушат постоянно без да спираш се едно с истинските. Някъде четах че са и по вредни от истинските някъде четах безвредни напълно на кое да вярвамммм :X може ли ако искам да не сложа никотин и да гълтам един празен пушак просто да си убивам времето без никакви последици понякога от скука препълвам пепелника на компа без да се осетя :X

w0sh
05-17-2011, 19:06
Да знаеш какъв рак хваща от електронните цигари братче.
Че и СПИН покрай него.

BlindedAngel
05-17-2011, 20:37
Еми аз пробвах с електронна цигара, не толкова да ги откажа, а по - скоро като заместител.2 седмици изкарах без да паля, на третата седмица изпуших 1 кутия цигари за цялата седмица ( с кафето на работа пушех ) и от тогава пак почнах... :(

Auriss
05-18-2011, 07:53
Купи си дъвки.
Електронните цигари са позволени в чакалните на западните болници - сам си прави извод дали са вредни.

Друг финт е, че нито вкуса ,нито самото усещане не са същите. Абе шит е ,ама ако си решил да спираш - така ще е най-добре.

А ти най-добре верно спри ,че както си го подкарал - до 40 дано докараш ;/

vaseto16
05-18-2011, 15:03
не искам да спирам ами искам да почна на електронни може ли да се пушат като обикновенни хубави ли са или боклук

Auriss
05-18-2011, 15:08
Е ,човек ,нали ти казвам - не е същото усещане. Аз като пробвах даже не усещах ,че дърпам. Изобщо не ми допада ,честно казано ,но ако реша да ги спирам - искам ,не искам - това ще ми е изборът. Ако искаш по-детаилно определение - трудно се дърпа ,трябва да дърпаш бавно и постепено ,почти не се усеща ,димът е малко (ако въобще може да се нарече дим) и вкусът е като на въздуха в зъболекарски кабинет. Не го приемай като обезкуражаване - просто имай предвид ,че не е като да си запалиш цигара.

vaseto16
05-18-2011, 15:51
мхм мерси значи ще карам на цигарите зася поне още 3 години докато завърша даскало че мн нерви живота ми е мн нервен мерси

machoka
05-18-2011, 16:31
Ако си купиш хубава, димиът е достастъчно много, даже повече от инстинска и допълнително си взимаш едни флакончета с никотин, които са като капки приличат и кооолкото си сложиш в цигарата (напоява се филтърчето), толкова по-гаден вкус, наподобяващ истинските цигари, ще имаш.

Кофтито е, че при активно дърпане батерията пада за един час кажи речи и трябва да презаредиш в контакт или usb на компютър.

vaseto16
05-18-2011, 17:33
мхм значи ще пробвам ще си купя
а може ли например да прекалиш да сложиш повече никотин и да се отровиш :? :Д

machoka
05-18-2011, 17:38
Не можеш да се отровиш, ако прекалиш с напояването ще ти капне на езика докато дърпаш и ще ти остане неприятен вкус в устата.. тваЙ .

По мое мнение не става за отказване, а само за временно заместване, ако например си зле с парите или допълнение за места, на които е забранено ако си много пристрастен и не издържаш, ... макар, че като си купуваш филтърчета и никотинова течност иии тооо кяра е некви левчета сигурно.

vaseto16
05-18-2011, 17:56
мхм мерси не съм някакаф много страстен пушач но се пак сам на 16 какви трудности ме очакват още... и може да зема да замествам но пък и ми е яко да пуша особено на вънка с приятели изкушението е яко от колкото вкъщи сам.мене не ми е до парите а за здравето :P

vaseto16
05-18-2011, 17:59
може да заключвате мерси за съветите 8)