PDA

View Full Version : Влюбване в най-добрaта ми приятелка



zeerax
05-17-2011, 21:43
Здравейте, имам нужда от малко помощ, намирам се в сложна ситуация или поне за мен е такава. Запознах се с едно момиче преди 3 години, стечение на времето станахме най-добри приятели. Преди година и полувина осъзнах, че съм влюбен в нея. Споделих й, че имам чувства към нея при което тя ми, каза че харесва друго момче, тя тръгна с него но той не я прие на сериозно и се подигра с нея и така се разделиха. Минаха 6-7 месеца и аз й казах, че я обичам и тя ми отговори, че ме приема като най-добър приятел. След извесно време аз си хванах приятелка, но независимо че аз бях с приятелката си, аз мислех за нея ... в момента съм сам и щом съм с най-добрата си приятелка се чуствам на седмото небе и имам голямото желание да се събера с нея (монякога мисля че тя е момичето на живота ми), моля ви даите съвет

MilanowPz
05-17-2011, 21:51
целуни я .. и ако има някъде скатани в нея други чувства ще излезнат наяве :)

и на мен наскоро ми е случи почти същото ... но за щастие няма "пострадали" ;ддд

Grommash
05-17-2011, 21:52
Несъмнено ще е момичето на живота ти. Ще я помниш завинаги, ще си с друга и пак ще мислиш за нея я, ще те боли когато тя е с друг и така до края. Няма смисъл, забрави я, вземи в ръце чувствата си и направи всичко възможно да я забравиш, дори и да не успееш, опитай се да ги прикриваш. Щом момиче ти каже, че иска да сте само приятели, си я загубил.. Шанса е, да я изперат лудите след време и да те хареса, но ти тогава пък може да си с друга.

ForzaFelipe
05-17-2011, 22:02
Стига се лигави и разбери че щом ти каже "не те възприемам така " значи не те харесвам.Остави я,спри да мислиш за нея,бъдете си приятели,ако обаче не можеш я премахни от живота си и тва е,нямаш много голям избор да ти кажа ;) ако смяташ че "може" нещо да се получи давай,ама не си прави илюзии ;) казвам ти го от личен опит,става бавно ама нямаш голям избор

xBadxApple
05-17-2011, 22:07
Всяко поредно натискане след като ти е казала как стоят нещата е автогол.

Знам, че е кофти, обаче с повтаряне няма да промениш нещата, най-много да ги влошиш.

Ssummerjam
05-18-2011, 07:15
Дори да не ти се вярва, с времето ще се научиш да я приемаш и ти просто като приятелка.

Angeleyes
05-18-2011, 07:35
Всяко поредно натискане след като ти е казала как стоят нещата е автогол.

Знам, че е кофти, обаче с повтаряне няма да промениш нещата, най-много да ги влошиш.

+1 :)

Dyany10000
05-18-2011, 07:51
Friendship often ends in love

(but love in friendship - NEVER)

magita
05-18-2011, 21:26
Знаеш ли, някои ще ти кажат, че е супер тъпо да си прецакваш приятелството, като не се знае колко време ще се заедно

обаче ако сте толкова добри приятели и да се разделите няма да го забравите и винаги ще държите един на друг. + се познавате, може да говорите свободно, а за мене перфектната любов е да можеш да споделяш на гаджето си всичко, като на най-добър приятел

така че направи нещо по въпроса, но ако ти откаже отново се откажи за кратко, защото ще я уплашиш и ще се отдръпне

onestar
05-18-2011, 23:15
Вече си направил няколко опита, да превърнеш приятелството ви във нещо повече, и тя всеки път те е отрязвала.

От тук нататък колкото повече опитваш, толкова повече ще я отдалечаваш от себе си, защото ще се почувства задушена, няма да може да се държи с теб по същия начин и да ти споделя по същия начин.
След това вече изхода е ясен, а за да не се стига до него, най-добре както казаха по-горе, вземи се в ръце и дай всичко от себе си за да превъзмогнеш чувствата си. Така с времето ще се научиш да я възприемаш чисто пирятелски, което ще ти бъде един огромен плюс.

Nakadah
05-19-2011, 07:41
Спрете да бъдете приятели :lol: