PDA

View Full Version : Препоръка за книга



fatkidsarehardertokidnap
05-17-2011, 22:06
Последните месеци нещо не съм чел нищо интересно някой да препоръча някоя интересна фантастика или нещо от сорта на шестото клеймо шифъра на леонардо и тн.

w0sh
05-17-2011, 22:12
Здрач.


Преркасният житейски стил на Дан Браун, съчетан с изумителните характери, които само Майер може да създаде.

xBadxApple
05-17-2011, 22:18
Нямат много общо фантастика и Браун, ама карай.

Ако са ти харесали на Браун книгите е възможно да ти харесат на Джеймс Ролинс книгите, както и Марк Фрост. Те са малко по-авантюристични псевдо-езотерични американски бестселъри. :)

Има ги из Хеликон и Бууктрейдинг, особено на Ролинс поне 4-5 имат налични.

fatkidsarehardertokidnap
05-17-2011, 22:32
Нямат много общо фантастика и Браун, ама карай.

Ако са ти харесали на Браун книгите е възможно да ти харесат на Джеймс Ролинс книгите, както и Марк Фрост. Те са малко по-авантюристични псевдо-езотерични американски бестселъри. :)

Има ги из Хеликон и Бууктрейдинг, особено на Ролинс поне 4-5 имат налични.
не съм и казал че фантастиката и Браун имат нещо общо имах предвид книги от типа на по горе изброените благодарч се пак ще потърся нещо на Джеймс Ролинс
п.с. Здрач не е книга за мене бих я използвал за подпора на масата ми или нещо такова

xBadxApple
05-17-2011, 22:36
Еми най-добрите са Амазония; Айсбергът на смъртта; Последната тайна на земята. Имай предвид, че са непретенциозни книги и не са особено разнообразни като сюжетно развитие.

Ако искаш фантастика - грабваш Франк Хърбърт, Айзък Азимов или Клифърд Саймък :)

montana6
05-18-2011, 02:19
"Ватерлиния" на Александър Громов ми се понрави. Нея ти препоръчвам.

blue9
06-05-2011, 08:46
Мечти по ноти от Майли Сайръс...с уникални снимки :wink:

SuperBadSuperFresh
06-05-2011, 10:09
Шестте свещени камъка" на Матю Райли.
Фенка съм и на Джеймс Ролинс.В момента чета една по-скоро криминална,но има и мистерия,може да ти хареса-"Аз убивам" на Джорджо Фалети.