PDA

View Full Version : Обучение за социално слаби и деца с увреждания



Sisito941
05-18-2011, 15:04
Здравейте!
Исках да попитам,някой чувал ли е за нещо като обучение за социално слаби и деца с увреждания в Асеновград.Става дума за деца,които имат някакви проблеми,деца от цяла България.
Съобщиха ми,че съм включена в една такава програма,но нито сайт мога да намеря,нито нищо,а нямаше достатъчно време а ме осведомят за всичко,петъка още информация щели да ми дадат.
Разбрах,че става въпрос за няколко дни/2-3/,този септември месец,който идва.Също така ми казаха и че ще сме в общежитие и ще имаме психологически и други тестове да разберат как се справяме с проблема си и т.н.
Ако има някой от Асеновград,който знае нещо,ако може да сподели малко повече.
Също така,ако някой го интересува нещо,мога да отговоря,ако съм информирана по въпроса.Ако не знам,след няколко дни ще пиша,понеже ми предстоят разговори с жената,която ме е препоръчала.

sexa_na_kompleksa
05-18-2011, 16:37
На твое място не бих се записала на подобно нещо. Ще те заключат между четири стени с хора, които имат "проблем" като твоя (в кавички е, защото увреждането изобщо не е проблем), и се предполага, че щом имате еднакво увреждане, да речем, значи сте абсолютно еднакви, имате еднакво мислене, еднакви мечти, еднакви желания, еднакъв интелект... С две думи общижития, домове и центрове за социално слаби и/или хора с увреждания трябва да се затварят, а не да се отварят, както е навсякъде в нормалните държави.

Grommash
05-18-2011, 16:58
Ние щяхме да ходим там с цел лекуване на децата, но в последствие се оказа че ни пращат в Павел Баня. Знам го центъра, но само по снимки от студентите от по-големите курсове. :(

Sisito941
05-18-2011, 18:42
Хмм..стана ми още по-любопитно...озадачава ме това,което казвате.. :(