PDA

View Full Version : до сега не съм...



0mfg94
05-18-2011, 15:26
до сега не съм се бръснал отдолу но вече реших защот станах като гора :D и въпроса ми е как с бикче или някаква самобръсначка и ми препоръчайте няква марка ако може и също ми кажете с пяна ли с гел ли с какво да се бръсна :D :D

DREAM95
05-18-2011, 15:49
? :-o

iv4oiv
05-18-2011, 15:51
Ако никога не си ги бръснал а като глеам и на 16-17 най добре отиди на кола маска. Инаще щестанат груби и дебели и ще ти боцкат. И ще се наложи след 5 години да се бръснеш всеки ден.

0mfg94
05-18-2011, 15:59
на 16 съм ама ме е срам да отида на кола оная госпожа да ми пипа оная ралта.. нали ма разбираш :Д незнам но според мен за сега не са толкова груби кажи ти с кво се бръснеш и така нататък пък най добре аз да си преценя :Д

misheli7a
05-18-2011, 16:01
И какво общо има това със секса ? :-o Грешен раздел.

0mfg94
05-18-2011, 16:02
а мое ли ми обясниш в кой раздел се пуска такава тема? шот мн мн не ми е ясно

GossipGirl89
05-18-2011, 16:05
Аз също бих те посъветвала да отидеш на кола. Няма нищо срамно - на козметичките това им е работата :)
Или в краен случай ползвай някакъв депилаторен крем макар че за мен той се равнява на бръснене, а то определено не е препоръчително...

0mfg94
05-18-2011, 16:09
Аз също бих те посъветвала да отидеш на кола. Няма нищо срамно - на козметичките това им е работата :)
Или в краен случай ползвай някакъв депилаторен крем макар че за мен той се равнява на бръснене, а то определено не е препоръчително... ами за козметичката може да си помисля но искам да те попитам за депилаторния крем ... като се намажа се чака определено време ( примерно 10 мин) и си падат сами или какво?
МОЛЯ ИДИОТИТЕ ОТ ФОРУМА ДА НЕ МИ СЕ ПРИСМИВАТ!

misheli7a
05-18-2011, 16:16
Аз също бих те посъветвала да отидеш на кола. Няма нищо срамно - на козметичките това им е работата :)
Или в краен случай ползвай някакъв депилаторен крем макар че за мен той се равнява на бръснене, а то определено не е препоръчително... ами за козметичката може да си помисля но искам да те попитам за депилаторния крем ... като се намажа се чака определено време ( примерно 10 мин) и си падат сами или какво?
МОЛЯ ИДИОТИТЕ ОТ ФОРУМА ДА НЕ МИ СЕ ПРИСМИВАТ!




Не. В кутията на крема трябва да има шпакличка.

GossipGirl89
05-18-2011, 16:16
Само един път съм ползвала такъв - беше на Veet. Вътре в самата опаковка имаше малка шпатулка и с нея се нанася крема върху мястото, което искаш да обезкосмиш. Чакаше се няколко минути, но не помня за кое колко беше - мисля че за интимните части се чакаше около 10 ама не съм много сигурна и след това пак с шпатулката го премахваш малко по малко кремчето :) Ти какъвто и крем да си вземеш вътре предполагам ще има инструкции и там ще прочетеш кое как се прави и колко време се чака.

0mfg94
05-18-2011, 16:24
мерси много misheli7a и GossipGirl89 помогнахте ми донякъде сега чакам някой пич да се искаже по темата не смятам че аз съм първия с такъв проблем :)

MusicAddicted
05-18-2011, 16:29
А нали знаеш, че ако ги обръснеш със самобръсначка, ще ти поникват по 3-4 корена от косъм.Представи си, че си на почивка с ваште и изведнъж се окаже, че нямаш самобръснач...

Иначе можеш и да ги окастриш (космите ест.)

0mfg94
05-18-2011, 16:38
А нали знаеш, че ако ги обръснеш със самобръсначка, ще ти поникват по 3-4 корена от косъм.Представи си, че си на почивка с ваште и изведнъж се окаже, че нямаш самобръснач...

Иначе можеш и да ги окастриш (космите ест.) а ти какво правиш бръснеш ли ги какво с крем ли обясни нали си мъж и на теб ти никнат :Д

buzzzz
05-18-2011, 16:40
^ 3-4 корена от косъм, или 3-4 косъма от корен? :-o

По-добре кола маска или крем депилатор. Със самобръсначка би ти било доста трудно :lol:

0mfg94
05-18-2011, 16:47
е неудобно ми е да отида при козметичката има само 1 в нашия квартал и с майка си пият кафето заедно :Д не моа да отида при нея ддз някво кофти ми е :Д

MusicAddicted
05-18-2011, 17:05
Е неудобно ми е да отида при козметичката има само 1 в нашия квартал и с майка си пият кафето заедно :Д не моа да отида при нея ддз някво кофти ми е :Д

Правилно. Но нека разискаме една ситуация.

- Ти знаеш ли, че днеска синът ми ти дойде и ме накара да му махам космите около пишката.

И кво? Нямаш ли правото.

Иначе, аз, както ти подсказах, ги подстригвам. Не мога да се гледам гол като някое детенце или като престарял дядка. Ама и като горичка.
Мисля, че това е най-доброто. Иначе, нали знаеш, кастриш, бръснеш - към ташаците.

Чао.

DarkTemplar
05-18-2011, 18:11
Бръсна се от доста години и не съм имал проблеми (освен 1-2 леки порязвания). Ползвам Мак 3 на Жилет + пяна/гел също на Жилет. После малко сърби, но се свиква. Кофтито е, че гората наистина се сгъстява.

MilanowPz
05-19-2011, 21:37
ми то и аз се бръсна .. ;ддд ама с самобръсначка .. и не ползвам некфи гелове и глупости ;ддд

то и мен ме е срам да ида на козметичка ... само аз и момичетата с които правя секс могат д ами питат достоийнството !

Noja
05-19-2011, 21:57
С една машинка си решаваш проблемите, не ги бръснеш и не боли.

GregoryHouse
05-19-2011, 22:27
Ти брада нямаш ли? Не се ли бръснеш? Кат си бръснеш лицето, тъй и оная работа... Апък ако нямаш брада и вече си бръснеш мъдити...на къде отива света...

Eclipsercho
05-20-2011, 00:10
К'вото каза Д-р Къщичка.. само че НЕ С ЕДНА И СЪЩА САМОБРЪСНАЧКА ей :lol: :lol: :lol:

Като са толкова дълги първо ги скъси с една ножичка, после ги мини със самобръсначката.. Аз лично бръсна Убавеца под душа, без пяна за бръснене, но това си е личен избор..

Можеш и да си вземеш някакво кремче за кожа след бръснене, или това детското Боцко.. може да ти звучи смешно, ама толкова силен крем нЕма брат.. кротва всичко за 5 мин макс :)

Аре успех 8-)

Jus7DreamBoy
05-20-2011, 07:06
то туй не е работа да си козметичка баси майката ..

0mfg94
05-20-2011, 14:01
благодаря на всички... купих си една фина машинка на филипс дето я дават че е за брада и става добре а колкото до господин хаус бръсна си брадата с жилет... прото не съм си бръснал топките до ся... проблем някъв има ли ?

ForzaFelipe
05-20-2011, 16:16
К'вото каза Д-р Къщичка.. само че НЕ С ЕДНА И СЪЩА САМОБРЪСНАЧКА ей :lol: :lol: :lol:

Като са толкова дълги първо ги скъси с една ножичка, после ги мини със самобръсначката.. Аз лично бръсна Убавеца под душа, без пяна за бръснене, но това си е личен избор..

Можеш и да си вземеш някакво кремче за кожа след бръснене, или това детското Боцко.. може да ти звучи смешно, ама толкова силен крем нЕма брат.. кротва всичко за 5 мин макс :)

Аре успех 8-)
И аз така,няма сила която да ме накара да отида на козметичка и да ми махне космите :lol:

asasfdf
05-20-2011, 23:14
аз си почнах още при появяването на косми някъде 12-годишен примерно и в момента, години по-късно, се бръсна всеки ден под душа, набождат стабилно за не повече от ден.хубаво си направил с машинка, сигурно е по-свястно..макар че аз бих се ужасил нещо да ми бръмчи отдолу :D

Despiteful
05-20-2011, 23:58
бикче или някаква самобръсначкабикчето не е ли вид самобръсначка? :-o