PDA

View Full Version : проблем с ухото или ???



modelcheee
05-18-2011, 16:26
Преди не повече от две седмици ви споделих че прри бъркане с клечка за уши в ухото съм го разранила и ми е текло кръв . Да забравим че всички се ебавахте с мен тогава . Отидох на предлед в исул и казаха че на милиметри съм била от спукването на тъпанчето . Беше тогава само раничка . Продължи да ме боли и отидох на частен преглед и доктора ми каза че ми е възпалено но каза че може и без антибиотик . Предписа ми някакви капки за да излязат коричките от кръв и ушната кал . Обаче си внушавах още че ме боли и в понеделник бях пак в исул . Казаха ми че ми няма нищо че възпалението го няма <-- незнам как да се изразя по - точно . Каза ми докторката обаче че гърлото ми е леко възпалено и носа в ужасно състояние и може би се дължало на някаква алергия . ОБАЧЕ ЧЕ УХОТО МИ БИЛО ДОБРЕ . Днес сме сряда и цял ден си ми е всичко ок обаче седа към 19:00 часа започна една остра болка , и люпех семки и при дъвкане изпитвах болка . И също като хълцам ми пука нещо . Може ли да ми кажете дали някой е бил със същия проблем . Аз малко се стресирам защото ухото е свързано с мозъка и ако не се лекува може да умра . Или дали може да ме боли защото носа ми е запушен по някой път . Общо взето дали да им вярвам на тези в исул или . Мама вече ме мисли за луда и иска да ме води при психиятър :Д

MusicAddicted
05-18-2011, 16:50
Ццццц, ама ти тея клечки за (САМОЦЕНЗУРА) ли ги ползваш?

Ми, я виж, такова животно не бях виждал.
Естествено, ти си праведен човек и ще ти опростя непростимия грях, ако прочетеш "Отче наш" 12,67 пъти.

Но не се земай на сериозно. Ще те разведя, момиче, с:

"-Чу ли какво предполагат учените? Че Ева не била вярна на Адам?
- Не може да бъде! Та тогава не е имало никакви мъже, освен Адам!?!
- Че за какво са и? Тебе не са ли те учили, че човекът е произлязъл от маймуната!?!"

Айде със здраве.

modelcheee
05-18-2011, 18:44
Чакай аз да те питам теб ти ква работа имаш в този сайт , най - вече в този форум . Нито една дума не беше смислена . Аз търся искам някой сериозно отнасящ се , към въпросите на съфорумниците , да ми отговори !!! Честно да ти кажа отговора ти беше като на някой леко пийнал тъпак , който не знае на кой свят се намира !!! Изчезвай от тук .

kalpazanka
05-19-2011, 13:29
Капки за нос капеш ли?

modelcheee
05-19-2011, 20:34
Морска сол само слагам и пиех изопринозин или нещо такова беше .

kalpazanka
05-20-2011, 07:01
Изопринозин от какъв зор? Лекуваш нещо гинекологично или си минала вирусна инфекция по друг параграф?

Започвай капки за нос.