PDA

View Full Version : Не мога повече така... :X



ludsamxD
05-18-2011, 17:33
Не издържам повече като не знам нищо за нея... Аз самия и казах, че всичко е свършило и направих огромна грешка, защото продължавам да я желая силно и сега съжалявам за това. Опитах се да я забравя, да я превъзмогна, имам си различни хобита, приятели всичко, но просто... Сякаш е навсякъде! Не мога да спра да си мисля за нея, след като не се бяхме чували дълго време, от facebook-a и разбрах, че за месец след това се е обвързала и я махнах отвсякъде - ядосан (ядосан, за мен, защото съм глупак) и не понасях връзката и с друг, а онзи ден ме пита защо съм я махнал и като я добавих, видях, че не е обвързана, след като съм я махнал. Просто не намирам начин как да я превъзмогна, след като нямам шанс да си я върна заради собствената си глупост. Тя ми каза следното: "...само ти знаеш неща, които никой друг не знае, знаеш, че те харесвах..." Искам отново да се върнат старите времена, когато постоянно си говорехме и всичко... Но не мисля, че има начин, тъй като тя си мисли, че аз вече съм я отхвърлил и пак заради самият мен - тъпакът! А аз не съм... Ако можех поне да я забравя, пробвах какво ли не, не става и това е...

Ако можете да споделите съвет, какво да правя, ще ви бъда благодарен!

П.С. На 16 години съм, ако е от значение. Благодаря!

LoveMnmL
05-18-2011, 17:56
Ако може да споделиш каква е била причината да се разделите,защото така не мога да кажа нищо.

ludsamxD
05-18-2011, 18:05
Ако може да споделиш каква е била причината да се разделите,защото така не мога да кажа нищо.
Ние не сме имали връзка, но и двамата сме имали симпатии един към друг, но се разбра късно... Просто по едно време прекъсна комуникацията помежду ни, някак си, и след време видях, че е обвързана. И от там нататък всичко тръгна с глава на долу за мен...

bratignat
05-18-2011, 19:35
Здраво спорт (имайки редвид че за работа на 16 трудно). Можеш да пробваш с тичане или бойни изкуства.

Noja
05-18-2011, 19:42
Много просто, иди и поговори с нея, няма нищо непоправимо това което си го написал на нас иди и го кажи на нея, плюс един подходящ букет и една предрасполагаща обстановка и би трябвало да се оправят нещата. Да живее ЛЮБОВТА. Успех.

bratignat
05-18-2011, 19:45
Много просто, иди и поговори с нея, няма нищо непоправимо това което си го написал на нас иди и го кажи на нея, плюс един подходящ букет и една предрасполагаща обстановка и би трябвало да се оправят нещата. Да живее ЛЮБОВТА. Успех.

Букет...луд ли си?! отиваш сам, без подаръци, няма да купуваш прасета.

LoveMnmL
05-18-2011, 20:25
Донякъде ми е позната ситуацията.И аз имам някаква подобна случка и те разбирам.Най-силни са чувствата,когато не си бил с даденият човек или когато са прикрити.
Поговори с нея,сподели й какво мислиш,как се чувстваш,кажи й,че съжаляваш за думите си и постъпката си,може пък да те разбере.А и след като вече не е обвързана,давай,имаш шанс.

ludsamxD
05-18-2011, 20:26
Спорт... Точно тичане съм пробвал, играя футбол почти редовно (когато се съберем), билярд, тенис на маса... На фитнес ходя, за друго не съм се сетил, за занимание имам предвид. Относно говоренето, съм мислил, но за последно като приказвах с нея, беше много наранена, според думите и, и не знам как да подходя, какво да и кажа... В чата няма да и кажа нищо, каквото ще да става, защото това е глупаво. За мен е важен контакта очи в очи, но в тази ситуация не знам как да подходя. Как да я поканя, къде да я поканя, какво да и кажа, какво да и поднеса, ако ще поднасям... Някакви съвети, ако можете да дадете.

От една страна съм склонен да я забравя, но от друга страна повече ми се иска да съм до нея, а не да я забравям. Така, че ако си послимите, че не знам какво искам, ще сте в пълното си право...

LoveMnmL
05-18-2011, 20:31
Да,в никакъв случай не й го казвай в интернет или по телефона.Трябва да е на живо.Излезте,забавлявайте се,ходете някъде и когато има удобен момент просто я целуни,от това дали ще ти отвърне или не,ще разбереш всичко.

Noja
05-18-2011, 21:42
Добре де махнете го букета ако искате идеята ми беше да е предрасположи, ако обича пуканки и вземи пукани примерно незнам заведия на приянто място просто да се чувства спокоина настроена в положителна посока настроиката и подхода са много важни, подход пич там е голяма част от истината. Има и друг варянт да речем (давам просто пример не го взимаите буквално) ако обича да кара колело е каниш да покарате колело и така ще имате шанс и да поговорите. Пробваи бъди настоятелен и уверен, и кво си тръгнал да е забравяш като още даже не си пробвал маи, ходи пробваи виж кво ще стане, бъди уверен в себе си, но не нахален или нагал. Аиде и успех.

funkey
05-18-2011, 23:15
Не издържам повече като не знам нищо за нея... Аз самия и казах, че всичко е свършило и направих огромна грешка, защото продължавам да я желая силно и сега съжалявам за това. Опитах се да я забравя, да я превъзмогна, имам си различни хобита, приятели всичко, но просто... Сякаш е навсякъде! Не мога да спра да си мисля за нея, след като не се бяхме чували дълго време, от facebook-a и разбрах, че за месец след това се е обвързала и я махнах отвсякъде - ядосан (ядосан, за мен, защото съм глупак) и не понасях връзката и с друг, а онзи ден ме пита защо съм я махнал и като я добавих, видях, че не е обвързана, след като съм я махнал. Просто не намирам начин как да я превъзмогна, след като нямам шанс да си я върна заради собствената си глупост. Тя ми каза следното: "...само ти знаеш неща, които никой друг не знае, знаеш, че те харесвах..." Искам отново да се върнат старите времена, когато постоянно си говорехме и всичко... Но не мисля, че има начин, тъй като тя си мисли, че аз вече съм я отхвърлил и пак заради самият мен - тъпакът! А аз не съм... Ако можех поне да я забравя, пробвах какво ли не, не става и това е...

Ако можете да споделите съвет, какво да правя, ще ви бъда благодарен!

П.С. На 16 години съм, ако е от значение. Благодаря! Вместо да го беше написал това тук да и го беше казал някъде навън на по уединено и дискретно място ;) Ако не е някаква шматка всичко ще си е по старому че даже и по добре :)

Nakadah
05-19-2011, 07:38
Споко! До няколко седмици няма да ти пука!

djeini
05-19-2011, 07:59
Споко! До няколко седмици няма да ти пука!
Ух ,че си жесток :D ,хората според имат много потенциал да са щастливи заедно и така уповавам се чисто на женска на сензитивност ,ама към автора на темата колега :D направи нещо кажи и ги тези неща на нея покажи и че си сбъркал и че си заслужаваш толкова е просто ,а мъжете никога не се усещате на време да го направите

lubomirky
05-19-2011, 11:26
на Nakadah трябва да му се забрани да пише в раздел 'Любов'.

6amanago6ko
05-19-2011, 13:46
абе не че нещо, ама ако пича отиде пред нея и почне така да се самосъжалява и да се обижда пред нея, определено няма да пожъне никакъв успех. братле, можеш просто да забравиш някой неща, излезте двамата някъде, (ама не на кафе щото е адски баналната работа) позаблявайте се смейте се, да има там от време на време някое небрежно докосване накрая една целувка и така. момичетата харесват смелите момчета, не някакви балъци дето седят по цял ден, гледат в една точка и се самосъжаляват.

„Войната и смелостта са извършили повече велики неща, отколкото обичта към ближния. Не вашето състрадание, а вашата храброст е спасявала досега сполетените от нещастие.“

Angeleyes
05-19-2011, 14:07
Извини и се ! И кажи , че искаш всичко да е както преди ! :)

againstyou
05-19-2011, 14:08
Аз имах същата случка преди година и нещо и да ти кажа чесно като се самосъжаляваме и си повтаряме колко тъпа грешка сме направили нищо няма да променим .. не можем да върнем времето,всичко е минало.Просто се опитай наистина да я забравиш,защото няма смисъл,има причина хората от нашето минало да не са в бъдещето ни.Може би така е трябвало.

6amanago6ko
05-19-2011, 14:13
Извини и се ! И кажи , че искаш всичко да е както преди ! :)

нах, по-добър вариянт е просто да излязат някъде двамата на разходка, е глей времето кво хубаво се затопли, слънчице пече (и ще бягам да пия биричка някъде). Та така де, няма смисъл да и се извинява, все пак той не е направил нищо лошо, просто се чувства виновен. Когато той я е махнал от приятели във фейсбук (боже, кво лапешко звучи), тя е искала отново да са приятели във фейсбук, тоест остават два вариянта. Или момичето никога не го е приеамала като някой с който може да има връзка, или го приема точно за такъв и се опитва да поддържа дори и някакъв минимален контакт с него. Ако не излезе с нея така всякаш нищо не е ставало, работата няма да се получи. Пак го казвам, нашия човек не е направил нищо нередно, нито момичето е направило, ама той се съжалява и се обижда сам. В темата никъде не е казано, че са имали връзка, че са скъсали, за да трябва да й се извинява или да поговорят. Нека си излязат, така точно все едно сега са се запознали.

LoveYou95
05-19-2011, 18:35
Използвам темата за да поздравя всички рожденници днес .. Минче, цунки душицо !! :* много здраве, късмет, любов и щастие :)