PDA

View Full Version : Черни косъмчета



sexybanichka
05-18-2011, 17:34
Здравейте помощници :)

Искам да ви питам дали има нещо за изрусяване или изсветляване на косъмчетата по ръцете :? За сега ги махам с самобръсначка , но знам колко лошо е това :? Искам си косъмчетата , но русички . Махнах ги , защото са прекалено черни и са отвратителни :lol:

marin4itu
05-18-2011, 17:50
Ако имаш епилатор, ги махай с него. Изтъняват и растат по-бавно.

CherryBell13
05-18-2011, 18:02
Охх и аз моите ги махам но не защото са черни- точно обратното моите са руси но имам стафилококова инфекция и ми излизат пъпки по ръцете :x обаче като нямам епилатор... пробвай така ако не си вземи кислородна вода с нея се мажи и ще изсветлеят аз съм правила такива кичури :D

sexybanichka
05-18-2011, 18:07
Охх и аз моите ги махам но не защото са черни- точно обратното моите са руси но имам стафилококова инфекция и ми излизат пъпки по ръцете :x обаче като нямам епилатор... пробвай така ако не си вземи кислородна вода с нея се мажи и ще изсветлеят аз съм правила такива кичури :D

кислородна вода .. хмм :D това не го знаех ...
ще пробвам , но докато порастнат .. :?

VampireLover3
05-18-2011, 18:12
Аз ги махам със самобръсначка и това, че растат още на втория ден не е вярно нито пък, че стават по тъмни и по-на гъсто. Най-много три пъти в месеца да ги махам и то ако се сетя. :)

zlatit0o
05-18-2011, 18:32
Ох ужас... ръцете със самобръсначка, след време като носите плетени блузи и блузи с по-тънка материя.. космите ще излизат отвън :lol:

Според мен е грозно да ги изсветляваш на ръцете.. тъпо е особено ако не си с руса коса. Защо не искаш кола маска или епилатор :?

sexybanichka
05-23-2011, 10:47
какво като не съм руса ?
просто е атски грозно с черни косъмчета , а така кат са русички се сливат все едно с кожата. Мисля, че е по добре да ги махам отколкото да се виждат .. грозно е

dream1707
05-23-2011, 13:36
Съм самобръсначка... по ръцете о.О Ужас
Има кола маска, има лентички ... има епилатори ... ползвайте ги бе.
За мен поне изрусени стоят адски грозно, особено след като си ги бръснала, вече предполагам са малко по-твърди... още по-зле.

sexybanichka
05-23-2011, 18:06
Съм самобръсначка... по ръцете о.О Ужас
Има кола маска, има лентички ... има епилатори ... ползвайте ги бе.
За мен поне изрусени стоят адски грозно, особено след като си ги бръснала, вече предполагам са малко по-твърди... още по-зле.

ммм .. не
аз съм ползвала и кремове които правят косъмчетата до мекички .. нямам този проблем

daru6a1
05-23-2011, 19:01
Колкото и странно да звучи , аз си направих космите на ръцете с обезцветител за коса 8-) Малко щипеше и сърбеше ама 5 минути изтраях и сега са руси и почти не се забелязват .. 8-)

sexybanichka
05-23-2011, 19:05
Колкото и странно да звучи , аз си направих космите на ръцете с обезцветител за коса 8-) Малко щипеше и сърбеше ама 5 минути изтраях и сега са руси и почти не се забелязват .. 8-)

само ме тревожи да не станат прекалено руси :?
а някой да знае как става с кислородната вода :?

daru6a1
05-23-2011, 19:32
Колкото и странно да звучи , аз си направих космите на ръцете с обезцветител за коса 8-) Малко щипеше и сърбеше ама 5 минути изтраях и сега са руси и почти не се забелязват .. 8-)

само ме тревожи да не станат прекалено руси :?
а някой да знае как става с кислородната вода :?

Еми ти си преценяваш какъв цвят да постигнеш , от това колко време ще го държиш .. Може кестеняви , руси , ако желаеш и бели да си ги направиш .. Просто на малък участък проверяваш много често до какъв цвят са достигнали и преценяваш да измиеш или да държиш още ..
Иначе си купуваш кислородна вода от аптеката и нанасяш с памуче . Стоиш 15-20 минути на слънце и измиваш.

sexybanichka
05-23-2011, 19:35
Колкото и странно да звучи , аз си направих космите на ръцете с обезцветител за коса 8-) Малко щипеше и сърбеше ама 5 минути изтраях и сега са руси и почти не се забелязват .. 8-)

само ме тревожи да не станат прекалено руси :?
а някой да знае как става с кислородната вода :?

Еми ти си преценяваш какъв цвят да постигнеш , от това колко време ще го държиш .. Може кестеняви , руси , ако желаеш и бели да си ги направиш .. Просто на малък участък проверяваш много често до какъв цвят са достигнали и преценяваш да измиеш или да държиш още ..
Иначе си купуваш кислородна вода от аптеката и нанасяш с памуче . Стоиш 15-20 минути на слънце и измиваш.

Благодаря ти :)

daru6a1
05-23-2011, 20:03
Колкото и странно да звучи , аз си направих космите на ръцете с обезцветител за коса 8-) Малко щипеше и сърбеше ама 5 минути изтраях и сега са руси и почти не се забелязват .. 8-)

само ме тревожи да не станат прекалено руси :?
а някой да знае как става с кислородната вода :?

Еми ти си преценяваш какъв цвят да постигнеш , от това колко време ще го държиш .. Може кестеняви , руси , ако желаеш и бели да си ги направиш .. Просто на малък участък проверяваш много често до какъв цвят са достигнали и преценяваш да измиеш или да държиш още ..
Иначе си купуваш кислородна вода от аптеката и нанасяш с памуче . Стоиш 15-20 минути на слънце и измиваш.

Благодаря ти :)

Моля . :)

zlatit0o
05-28-2011, 10:37
МНОГО ЗЛЕ :lol:

sladkish_14
05-28-2011, 11:32
Е и? И аз си махам моите със самобръсначка. И ми излизат след няколко седмици, не стават по-тъмни и твърди!!! Знам, че има епилатори, депилатори, коли маски и какво ли не, но от тях целите ми ръце стават на малки, бели пъпчици!Е ..? Като не стават така със самобръсначка, какъв е проблема.

По темата: Иди на козметик.

FuckingFreak
05-28-2011, 12:22
Ох ужас... ръцете със самобръсначка, след време като носите плетени блузи и блузи с по-тънка материя.. космите ще излизат отвън :lol:

Според мен е грозно да ги изсветляваш на ръцете.. тъпо е особено ако не си с руса коса. Защо не искаш кола маска или епилатор :?

Лол, аз не съм руса, но косъмчетата ми са руси по цялото тяло.. без никакви изсветлявания и тнт.. Както и на мои приятелки, които са с черни коси (аз съм с кафява) са им руси.. Хмм, сигурно трябвало да са ми черни, ужас :? Пробвала съм с крем депилатор и честно казано им трябваше около месец да се покажат, странно. Но по принцип моито косми растат много бавно, супер мноооого бавно, на краката като ги махна с епилатора ми е много неприятно защото ги чакам с месеци да се покажат всичките. Но от скоро започнах да махам само тези, които вече са пораснали.. Та, не знам какъв е проблема, като не и стават дебели и черни, защо не?

zlatit0o
05-28-2011, 17:06
Пф, как да не стават черни и дебели като не ги махаш от корена?? Какво лъжете само..

magiie
05-28-2011, 17:20
Абе според мен си ги махай с кола-маска ии т'ва е.. Недей да ги махаш със самобръсначка, щот излизат по-дебели.

FuckingFreak
05-28-2011, 18:07
От 4 клас до 6 съм се бръснала всяко лято почти всеки ден на краката, ми космите нито са ми станали дебели, нито черни, всеки човек е различен, не съдете другите по вас :?

Pols
05-28-2011, 22:09
кола маска, епилатор има и едни кремове...